Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Konverzace, kterou vedli –MM– a tombery

  Otočit!

  Řazeno od nejnovějšího, čti odspoda.

  Dopis odeslaný 31. prosince 2020 ve 20:06.
  –MM– v něm napsal:

  Já vás za dítě většinou nepovažuji, ale je pravda, že potřebujete srovnatelnou porci trpělivosti. Od května vám říkáme pořád dokola to samé… a je to marné.

  Přeji pěkný rok 2021.

  Dále už vám nebudu odpovídat. Můžete tedy klidně zaniknout. ;-)

  Dopis odeslaný 31. prosince 2020 ve 12:20.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Tak vam timto děkuji za pomoc.Je videt, že jste člověk na pravém místě., že se snažíte lidem pomo a jen vše pro děti - ta samozejmě myslím v ironii. Pěkný Nový rok

  Dopis odeslaný 31. prosince 2020 v 8:23.
  –MM– v něm napsal:

  Sbírali jste dlouhodobě kačky přes čtyři účty najednou. To, že se ke dvěma z nich nedostanete, abyste mohla situaci napravit, skutečně není moje starost.

  Dopis odeslaný 30. prosince 2020 v 16:00.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  a muzete mi teda asi rici jak to mám zrušit, když k uctum nemám pristup????

  Dopis odeslaný 29. prosince 2020 v 19:21.
  –MM– v něm napsal:

  Rozčilujete se zbytečně. Celou dobu říkáme totéž – dokud budou existovat neoprávněně vzniknuté kačky, bude platné zdražení na všech čtyřech účtech. Psal jsem vám to v listopadu i v říjnu a naposledy to píšu teď v prosinci.

  Je nám celkem jedno, na kterých třech ze čtyř uvedených účtů kačky zrušíte, a o čem si se švagrovou povídáte.

  Dopis odeslaný 29. prosince 2020 v 19:12.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  muzete mi rict, proč ze mě děláte debila?????jasně jsem vám uvedla že tyto dva ucty jsou nase a druhé švagrový a jestli na ně chodí vidíte vy , já ne.A co se týče první kauzou to skončilo a jak se k tomu švaqgrová zachovala , opravdu nevím, nebavime se o Vás.

  Dopis odeslaný 28. prosince 2020 ve 23:18.
  –MM– v něm napsal:

  Já vím, co jste psala, a vy víte, co psal Alík.
  Ze stanovených podmínek neustoupíme. To, že jste přestali sbírat na čtyři účty najednou, neznamená, že nad dvěma z nich mávneme rukou.

  U účtu tombery máte nyní načasované smazání kačkového konta na 3. ledna. Smazání kaček se neděje okamžitě, pro případ, že si člověk uvědomí, že to vlastně nechtěl. Když koukáte na své kačkové konto a tam se tedy píše, že konto bude smazáno, tak se tím myslí kačkové konto, ne účet. Vypnutí účtu nutné není. Máte nějaký návrh, jak tento text upravit, aby byl srozumitelnější?

  Dopis odeslaný 28. prosince 2020 v 18:07.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  pokad ale vite tak jsem psala ze ty dva ucty maji deti svagrove a od te doby co bylo zle na nich neni klikano.z teto adresy a zda na ne chodi nevim ale ani ja ani deti ne.
  a ted po zapnutí - prihlaseni na me vyskocilo toto:to ma zase byti co??Konto zatím existuje, ale bude definitivně smazáno 3. ledna 2021. Pokud nechceš, aby k tomu došlo, zapni si kačkové konto v
  vy jste chtel konto vypnoiut a ted budu malemu vypnut i kvuli tomu ucet- opravdu ted tomu nerozumim a to jste ze me delal hlupaka.

  Dopis odeslaný 27. prosince 2020 ve 14:54.
  –MM– v něm napsal:

  Ten odkaz jsem vám očividně posílal i v pondělí a ve středu.

  Potvrzuji, že účtu tombery jste vypnula sbírání kaček úspěšně. Ale sbíráno bylo přes čtyři účty najednou: tombery/nikytom/konevv/Klára. Vypnuté kačky musí mít tři z nich, pokud máme zdražení zrušit. Stále platí to, co vám bylo řečeno už v květnu.

  Dopis odeslaný 27. prosince 2020 ve 12:29.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  tak bohuzel tento odkaz jste mi nikdy neposlal , ted vam dekuji snad by to tak melo byt a je zapla mjen teda dcera nikytom, dekuji za zkouknuti syn by to mel mit tady vyple

  Dopis odeslaný 27. prosince 2020 v 1:49.
  –MM– v něm napsal:

  Děkuji za omluvu, nyní už jste úplně úžasná. ok
  Ale pořád máte sbírání kaček na všech čtyřech účtech zapnuté. Čemu na té odpovědi z poradny nerozumíte?

  Pokud je skutečně změna nastavení účtu nad vaše schopnosti, pošlete mi prosím do datové schránky ověřeně podepsanou plnou moc k rozhodování o zpracování osobních údajů vašeho syna a já na jejím základě rozhodnu za vás. (Ale přijde mi to jako zbytečně krkolomná cesta.)

  Mám z vás pocit, že nemáte o žádné řešení zájem. Říkáte, že vám je dětí líto, ale zjevně ne dost. Příští rok už si s vámi povídat nebudu, má trpělivost skončí na Silvestra.

  Dopis odeslaný 25. prosince 2020 ve 22:59.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  aha tak to jsem teda nevedela že se vám protivím, to se teda velice OMLOUVÁMMMM

  Dopis odeslaný 24. prosince 2020 ve 14:38.
  –MM– v něm napsal:

  Pokud dobře rozumím, psala jste, že nemá smysl, aby sem syn chodil, když má dárky za miliony. To jste myslela jak?

  Nesmím zasahovat do nastavování osobních údajů. Ten formulář má nějakou právní váhu z hlediska zákonné ochrany osobních údajů, u dětského účtu ho smí upravovat jen a pouze rodič. Je to podobné, jako kdybych vaším jménem podepsal smlouvu jen proto, že mi tvrdíte, že nechápete, jak se používá propiska. Můžu vám vysvětlovat postup, ale podpis musí být váš. Odkázal jsem vás už dvakrát na poradnu, kde je podrobně vysvětleno, jak věrnostní program zapnout… a stejnou cestou jde i vypnout. Nerozumíte tomu postupu? Které části?
  Mimochodem, nejsou to bodíky, ale kačky, už víc jak tři a půl roku. 8-o

  Kde přesně na svých stránkách píšu, že kdykoliv pomůžu? Pomáhám v rámci možností a samozřejmě jen tomu, kdo se mi neprotiví. Třeba letos jsem pomohl zachránit před vámi deštník. B-)

  Přeji vám veselé svátky plné vzájemného pochopení. $>

  Dopis odeslaný 24. prosince 2020 ve 14:07.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  hlavne že odkazujezte na svych strankách ze kdykoliv pomuzete , jako by to byl pro vas problem teda sbirani bodiku vypnout, ale urážet stale nekoho i vanoce to umíte na vybornoiu.

  Dopis odeslaný 24. prosince 2020 ve 14:07.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  je videt že jste arogantní až tto bolí nikdo tu o dárkách nepíše jen vy.

  Dopis odeslaný 23. prosince 2020 ve 20:40.
  –MM– v něm napsal:

  Zvláštní je, že vám vůbec odpovídám. Vyloženě mi píšete, že Alík pro vás má smysl jen na získávání dárků. Jakmile se podobným způsobem zamyslím o tom, jaký má pro nás smysl, že tady je kdokoliv z vaší rodiny, přijde vám to nečekaně nestoudné. :-D

  Vypínač věrnostního programu je v nastavení osobních údajů. Kdo hledá, najde, není to zase taková věda, existují stovky účtů, které mají kačky vypnuté. Jestli nepomohla ani ta rada z poradny, na kterou jsem už odkazoval, tak je mi líto, zkuste požádat o pomoc někoho ve svém okolí, kdo jí porozumí lépe.

  Nebo si dárky pořizujte jinde. :-P

  Dopis odeslaný 23. prosince 2020 v 18:44.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Teda žasnu čeho jste schopný, budou Vánoce a vy vytahujete takové věci že mám nejake trumfy, není Vám to už hrošku zvláštní?o žádných tumfech Vám zde nic nepíši a nevim teda o žádnem dojení.Píšu vám vše ve slušnosti a z vaší strany se teda tak nejedná.Mohu vědět proč tak jednáte????ptala jsem se vas jiz nekolikrat jak vypnoout teda sbirani kaček a vždy pisete že v v osovnim ucte , ale bohuzel to tam nikde neni.Každa dalsí zprava od vás, mš ujištuje, že takový člověk by neměl o delat na strankách s dětmi.

  Dopis odeslaný 22. prosince 2020 ve 23:12.
  –MM– v něm napsal:

  Není mi jasné, jaké trumfy si myslíte, že máte v ruce.

  Z návštěvnosti webu tady nikdo nic nemá, na těchto stránkách neběží žádná reklama, provoz Alíka je ztrátová aktivita hrstky dobrovolníků a pokud nás postavíte před otázku, jestli chceme, aby sem chodil někdo, z koho není v podstatě žádný užitek, kdo se do ničeho nezapojuje, nic netvoří, a chce jen brát a brát a brát a brát… no, kdyby sbíral kačky jen přes jeden účet, mávneme nad ním rukou, ale že bychom takového uživatele vyloženě potřebovali:-|

  Podmínky pro zrušení přirážky k cenám znáte.
  Pokud sem váš syn chodit chce, tak klidně může.
  Pokud sem váš syn chodit nechce, je to jeho rozhodnutí.
  Pokud v tom, aby sem chodil, nevidíte smysl, protože jsme pro vás jen dojná kráva, která se nyní odmítá nechat podojit, tak vám oponovat nebudeme. :-D

  Veselé Vánoce. @)->-

  Dopis odeslaný 22. prosince 2020 ve 22:27.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Nevim o tom kdo jake problemy resi a pop mě ani cizi nezajímají.Syn to mam nastavene v pc, tak jsme to spolecne hledali , kde to vypnout , aby teda alespon mala mohla mit sanci sbirat bodiky.Trochu si protiečíte je zle , když sbírali obe deti nastejnouz.Budou svatky a nechci se dohadovat, tak bych to htela vyresit at vime teda o dal.Zda ma smysl aby sem deti chodily či nikoliv.Maleho mi bylo pak zbytečně líto.Když sem tolika let chodil a pak jste mu zvedli darky za miliony.

  Dopis odeslaný 21. prosince 2020 ve 23:23.
  –MM– v něm napsal:

  Žádosti o zapomenutí schvalují správci. Když se mnou vedete dlouhodobý pokus o dialog, tak nejspíš nevědí, jestli ji myslíte vážně.

  Podle záznamů jste se dneska k rodičovskému podúčtu s přezdívkou tombery nepřihlašovala, tak nevím, co jste projela. Vypínač věrnostního programu je v nastavení osobních údajů, jak jsem vám už psal. Někdo také nedávno řešil opačný problém v poradně.

  Znovu opakuji, že sbírat klidně může víc dětí z rodiny, ale každý za sebe.

  Dopis odeslaný 21. prosince 2020 v 15:09.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  tak do dneska ucet neni zruseny , hlavne ze na strankah pisete ze je mozna svami domluva , ale coz vidim tak neni dneska jsem mela cas a synovi ucet projela , ale nikde se o vypnuti kacek nic nepise, aby alespon mohla sbirat mala.i kdyz mi to teda prijde nespravedlive , aby z rodiny mohlo sbirat jen jedno ditko.

  Dopis odeslaný 15. listopadu 2020 v 18:03.
  –MM– v něm napsal:

  Pokud vím, nikdy jsem nikomu neřekl, že je hulvát.
  Vy jste mě někdy slyšela/viděla toto slovo použít? 8-o

  Dopis odeslaný 15. listopadu 2020 v 15:29.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  musim teda zatleskat takovy programatror detskych stranek se jen tak nevidi.Slovo hulvát vám teda neni cizí.

  Dopis odeslaný 14. listopadu 2020 ve 23:22.
  –MM– v něm napsal:

  Já nejsem správce, já jsem jenom programátor. :-D

  Vím, jak dlouho vaše čtyři účty fungují. Je mi to celkem jedno. Nanejvýš mě mrzí, že jste nebyli přistiženi dříve.

  Jestli si myslíte, že jsem vám napsal lhůtu 10 dní, tak se omlouvám, že jste si to špatně zapamatovala, já si ten svůj dopis pamatuji jinak, hovořil jsem o minimálně 14 dnech. Jestli už považujete své stěžování za vyřízené, můžu správce poprosit, aby se vás jednou provždy zbavili. ;-)

  Dopis odeslaný 14. listopadu 2020 v 18:05.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  kdyby jste byl co k cemu podivate se od jake doby ucty funguji, a denni bonusy nebyly klikany od zacatku.Ale to by se muselo chtit a jak jste teda ve vasem dopisu uvedl zruseni je od zadani 10 dni a stale nic.

  Dopis odeslaný 14. listopadu 2020 v 18:04.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  spravci???a vy jste tedy co??

  Dopis odeslaný 13. listopadu 2020 ve 20:08.
  –MM– v něm napsal:

  Žádosti o zrušení schvalují správci, jak jste si přečetla u vyplňovaného formuláře a též v mém dopisu z 20. října.

  Mrzí mě, že jsem se v dřívějších dopisech nevyjádřil tak jasně, aby to pochopil skutečně úplně každý. Zdražení dárků na všech čtyřech účtech zůstane, dokud na třech z nich budou nespravedlivě nabyté kačky. Váš syn klidně může chodit na Alíka dál, ale pokud nevypnete kačky v nastavení osobních údajů tří ze čtyř účtů, zdražení zůstane.

  Soutěžit klidně může. Ale kdyby něco vyhrál, doručení výhry by si nejspíš nemohl objednat, dokud má nastavené zdražení.

  Dopis odeslaný 13. listopadu 2020 v 11:59.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  do dnesniho dne, jste ucet detem nezrusil, ale nadavat synocvi jste umel. Takze me teda zajima, kdyz se bude chodit nadale bude mit porad darky za xxx milionu?to znamena ze i teda soutezi se nemuze ucastnit je to tak???

  Dopis odeslaný 22. října 2020 v 8:29.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Nejhorší srážka je s blbcem.

  Dopis odeslaný 21. října 2020 ve 22:04.
  –MM– v něm napsal:

  Těší mě, že jste už utvrzená. ok

  Neuvedla jste žádný příklad nespravedlnosti. To, že někdo nedokázal vyplnit objednávku modelíny, neznamená, že by býval modelínu dostal, kdyby to dokázal. Vy jste zvládla vyplnit objednávku deštníku, ale nezvládla jste se následně vzdát nespravedlivě nasbíraných kaček. Je možné, že mysteriózní kačkosběrač modelíny vás jednou překoná a zvládne obojí…

  Dopis odeslaný 21. října 2020 ve 21:40.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  čím dále mě utvrzujete vtom , kdo vede dětské stránky.A v nespavedlnost vůči všem, když bič tak má být na všechny.

  Dopis odeslaný 20. října 2020 ve 23:40.
  –MM– v něm napsal:

  Já jsem jakési zrcadlo vašeho černého svědomí prohlubující dojem marnosti, jež je nedílnou součástí nezdařené rošťárny. Jsem zvídavá propast, které je v důsledku lhostejné, zda se propadnete do zapomnění nebo vystoupáte za světlem. Jsem také déšť, jehož každá kapka studí a ví, proč nemáte deštník. :-P

  Dopis odeslaný 20. října 2020 ve 21:31.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Píšete že schvalují správci a kdo teda jste vy???Ten co děti napadá, že podvádí?

  Dopis odeslaný 20. října 2020 v 7:56.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  TO BUDTE V KLIDU NIC OBNOVOVAT NIKDO NEBUDE.S VASI STRANKOU DETI SKONCILI NADOBRO.JAK JSEM JIŽ UVEDLA MÝM DĚTEM NEBUDE NIKDO NADÁVAT A URČITE SE NA TO POZEPTÁM, STRÁNKA PRO DETI TAKOVÉ JEDNÁNÍ MÍT NEMÁ.

  Dopis odeslaný 20. října 2020 v 1:12.
  –MM– v něm napsal:

  Žádosti o vymazání schvalují správci a nejdříve nastane 14 dní od zažádání, jak jste si jistě přečetla u formuláře, který jste dvakrát vyplňovala. K čemu potřebujete znát přesný termín?

  Upozorňuji, že přestože jde vymazaný účet i včetně kaček zpátky obnovit, nastavené zdražení se tím nezruší.

  Dopis odeslaný 19. října 2020 v 7:53.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Kdy zrušíte ty učty.???

  Dopis odeslaný 19. října 2020 v 1:42.
  –MM– v něm napsal:

  Modelínu si skutečně nikdo víc jak tři roky neobjednal. Tvrdila jste, že nepostupujeme vůči všem stejně přísně, a to dokládáte nepovedeným pokusem o objednání modelíny?
  Děkujeme za upozornění, budeme si modelínu hlídat. ;-)

  Kdybych se s vámi nechtěl domluvit, tak bych vám neodpovídal. Snažím se pochopit, proč se domníváte, že jste v právu. Jeden člověk od vás tento web navštěvoval, tak proč vám nestačí dostávat dárky za jeden účet?

  Zajímalo by mě také, zda budu stejný rozhovor absolvovat v budoucnu s vaší švagrovou, která se bude divit, že jste jejím dětem zařídili (a nedořešili) zdražení dárků.

  Dopis odeslaný 17. října 2020 ve 21:41.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  ono to bude tim , že ten dotyčnej ji chtěl objednat přes malé dítě, ale nepustilo ho to, a musí jí objednat pred rodičovský účet.Když jste takový, ptám se teda naposledy, kdy hodláte ty dva ucty zrušit.Domluva s vami neni zadna.

  Dopis odeslaný 17. října 2020 v 7:25.
  –MM– v něm napsal:

  Dárky za miliony mají jen problémové účty, u ostatních se jedná o dárky za tisíce.

  Ptáte se mě, jestli je takový problém, když děti sbírají navzájem. Četla jste už někdy pravidlo 10? Mám pocit, že jsem ho už někdy zmiňoval, ano, podle něj to je problém. Říkáte, že si to klikali navzájem půlrok, nevím, jak jste na tuto dobu přišla, já vidím minimálně dvouleté období…

  Modelínu si za kačky vůbec nikdo neobjednal už víc jak tři roky. Vida, to jsem si ani nevšiml. Trochu ji zlevním, díky za tip. ;-)

  Dopis odeslaný 16. října 2020 v 9:26.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Jasne jsem Vám napsala , že jsme rodina 2 deti, prece nebudu rozhodovat za svagrovou.A to že deti sbirali navzajem ,aby meli denní bonusy - a mohli mit darek.To je takovy problem?i kdyz mluvite o nepoctivocti .tak za jeden rok 365*100 bodu - je 36500 a jsou tedko darky za miliony.Nevim kdo sbiral darky na 16 uctu a je mi to celkem jedno.Ale vim ze nedavno byla objednana modelina viz. co jsem psala ty mesta .A to je v poradku.Chtelo by se to trosku zamyslet co pisete - konkretni jmena vam neuvedu, nejsem práskač, ale vůči dětem mě to teda mrzí.Když píšete nadbytečné kačky , tak to je problem teda jim ty kačky vzít?za ten půlrok co si to klikali navzájem??????
  Složitou věc z toho děláte jen VY, DĚLÁTE ZDE JAK KDYBY SE JEDNALO O DÁRKY ZA TISÍCE.

  Dopis odeslaný 15. října 2020 ve 23:25.
  –MM– v něm napsal:

  Bavíte se celou dobu se mnou. Na můj účet se nepřihlašují žádní moji příbuzní.

  Zkusím vám zrekapitulovat zmiňované časy:

  • Víc jak rok (přesněji dokonce víc jak dva roky) nějaká osoba sbírala kačky najednou přes čtyři účty tombery/nikytom/konevv/Klára.
  • Od května (= skoro půlrok) čekáte na objednaný deštník.
  • Od května víte, že máte nadbytečně získané kačky zrušit, pokud chcete někdy nějaký dárek dostat.
  • Jinak jsem rok nikde nezmiňoval.

  Už je to jasnější? Doufám, že to není zase tak složité.

  Katalog dárků má omezené zásoby, pravidlo 10 zařizuje, aby dostatek dárků zbyl na poctivé děti. Vám by přišlo fér, že někdo sbírá třeba i přes šestnáct účtů? I takové případy jsme měli. Pokud víte o nějakých jiných nepoctivcích, o kterých my zatím nic nevíme a o kterých nám nechcete říct dostatek informací, tak … budiž, to vám klidně odpustíme. Původně tato vaše zmínka o ostatních lidech vyznívala jako pokus o obhajobu, netušili jsme, že to je doznání ke krytí cizích přečinů.

  Nevím, proč opakovaně zmiňujete jeden PC. My skutečně nemáme žádný způsob, jak zjistit, z kolika PC se uživatelé přihlašují. O počtu počítačů má přehled nejspíš jen router/modem u vaší domácnosti, dál se tato informace nedostane.

  Pokud si spojíte všechny čtyři účty do jednoho, nebo na třech z nich vypnete kačkové konto, zdražení zruším.

  Dopis odeslaný 15. října 2020 ve 23:10.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Takže se tímto naposledy ptám , za své děti tombery a nikytom spojit tyto 2 ucty a sbirat bodiky na jeden fungujicí účet?za normální body a ne za dárky za miliony - na které budou sbírat do důchodu.

  Dopis odeslaný 15. října 2020 v 16:49.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Nevim skym se bavim , ale prijde mi tato cela debata na bodu mrazu, predtim to bylo pul roku ted rok a poak mozna za tyden to bude rok.Je mi lito , ale z vasich stranech mam jiz divne pocity.To musite vedet vy komu dárky posílate a komu ne. Jen jsem upozornila , že o vice lidech vicm co nehraje jen na deti , ale na vice uctu a jmena vymyslena.Moje deti hrali sami za sebe.z jednoho pc a je zde hrozny problem.A to že si sbírali denní bonusy se setřenicema tak to je ještě větší problém.A vysvětlit si to nenecháte , nebo spíše nechcete.

  Dopis odeslaný 15. října 2020 v 1:13.
  –MM– v něm napsal:

  Víc jak dva roky někdo sbíral kačky přes čtyři účty najednou. Proto se bavíme o všech čtyřech účtech, na všech je nyní nastavené zdražení. Nerozumím, proč bychom měli nad půlkou z nich mávnout rukou. Je mi líto, ale vaše rodinné vazby nehrají žádnou roli.

  Co se týče ostatních účtů, které údajně beztrestně porušují pravidlo 10 a tím prokazují, že postupujeme nespravedlivě… pokud o nich nevíme a nechcete nám o nich nic říct, vycucla jste svému argumentu vítr z plachet. ok

  Dopis odeslaný 14. října 2020 v 15:47.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Už teda opravdu nevim jak vám jasně říct , že v rodině jsou syn a dcera a dva účty patří dětem od švagrové a bohužel jim nic rušit nebudu.Můžeme se teda začít bavit jen k těmto dvoum účtům?A pořád tu řešíte 4 účty.NEZLOBTE SE , ALE JMÉNA vÁM SDĚLOVAT NEBUDU, KDYŽ TO TAK DOBŘE JLÍDÁTE TAK MUSÍTE VĚDĚT SÁM.Tak jak tedy?

  Dopis odeslaný 13. října 2020 ve 23:14.
  –MM– v něm napsal:

  Je zakázáno, aby jeden člověk sbíral kačky za navštěvování pro více účtů zároveň. To se dělo. Pokud se to dít nebude, můžete chodit na Alíka klidně celá rodina… ale ty kačky, které vznikly v rozporu s pravidly, zaniknou. Je mi jedno, jestli všechny čtyři účty spojíte, nebo jestli (klidně i dočasně) necháte zrušit tři kačková konta. Chcete-li, abychom odstranili zdražení dárků, tohle je naše podmínka.

  Pokud mi chcete sdělit něco o někom v Novém Městě nad Metují, jdete na to nešikovně, zatím neříkáte vůbec nic. Musíte do svých vět dávat nějaké konkrétní ověřitelné informace. ;-)

  Dopis odeslaný 13. října 2020 ve 22:18.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Ted vas teda opravdu nechápu, když sbíra syn a dcera je to špatné a ted mi píšete že když to jsou skutečné osoby , že to nedáva smysl.Tak jak mám teda postupovat? Jen jsem to uvedla stim rozvrhem , aby jste vedeli, že malej opravdu prehled na vasich stránkách mel, ted bohužel teda ne.
  Tak to je zvláštní na podzim šel dárek k Novemu Městu nad Metují do jedné vesničky .A tento týden byl objednan další k druhámu městu.

  Dopis odeslaný 13. října 2020 v 19:08.
  –MM– v něm napsal:

  Spojení účtů si můžete objednat, ano, to je také řešení. Upozorňuji, že při spojení se kačky samozřejmě nesčítají. Pokud tvrdíte, že účty někdy používají skutečné osoby, nedává smysl je spojovat.

  V soutěži o rozvrh většina vítězů kreslila na papír, jestli dobře vidím.

  Do uvedených měst jsme žádný dárek za poslední tři roky neposílali.

  Dopis odeslaný 13. října 2020 ve 14:41.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  syn se vas ptal jestli by jste byl ochotny teda nikytom a tombery spojit v jeden.a vratit ceny na puvodni.Porad tu resime opravdu nesmysli.Pokud jste si teda všiml , tak syn vaše stránky sleduje , nebot se učastnil i souteze o rozvrh, který maloval.A vyhrali ty , ktery byly delane na pc.Takže ví co se na stránkach děje a nepřihlašoval se , jen tak aby odklikl denní body.Ale to jsou všci, kteé vy nevidíte a jen tu tvrdíte, jak podvádíme.A ty čtyři účty jsme vám psali již oba dva proč k tomu dochátzelo, tak proč to tu stále omýváte?Třeba přihlasování na více lidí - okolí Nové město nad Metují , a Holýšov - Stankov .Ty mají ceny stálke za normál a dokonce objednávají i dárečky v pohodě.

  Dopis odeslaný 13. října 2020 v 0:20.
  –MM– v něm napsal:

  Záznamy docela přesvědčivě naznačují, že se na všechny čtyři účty dlouhodobě přihlašoval za účelem sbírání kaček jeden člověk.

  Nepsal jsem, že je váš syn prolhaný, ale že osoba, která používá účet tombery, lže, když veřejně tvrdí, že nedostala od Matease odpověď. Netuším, jestli to psal váš syn, mám dojem, že jednáme od května až do teď celou dobu jen s jednou osobou. :->

  O kom jiném víte, že pravidlo 10 beztrestně porušuje? Jak jste se dozvěděla, že ho skutečně porušuje a že ještě není potrestaný? Zhruba 60 účtů se pravidelně přihlašuje, i když mají dárky zdražené na mnohonásobek, nejspíš si toho zatím nevšimly. On tenhle druh lidí nedává vůbec pozor, co se jinde na Alíkovi děje, nečtou články, diskuse, ani poradnu, jen se bezmyšlenkovitě každodenně přihlašují, víte? ;-)

  Nemám žádný problém s tím zrušit vám zdražení, pokud splníte podmínky, které znáte od května. Zdlouhavé diskutování si vysvětluji tak, že je asi nechcete splnit. Mezitím jedna slečna z Budějovic vykoupila poslední kus deštníku…

  Dopis odeslaný 12. října 2020 ve 21:49.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Podvádění si OPRAVDU nejsem vědoma, ajk již Vám uvedl dřive syn.Tady z toho pc sbíral malej a dcera, a vzájemně si odklikávali denní bonusy se střenicema ,aby o ně nepřišly a měli rychleji nasbíraný na dárky.A o této kauze co jste tu vedli se synem , jsem se dozvěděla s manželem , až když jste mu začal psát jak je prolhaný.Měli jsme za to , že jsou vaše stránky vedené hlavně pro děti a ne tímto stylem.
  A ano znám a hodně takových lidí.
  Když prostě mu dáreček poslat nechcete , tak nechápu proč tu píšete takové nesmysly, at přemluvím déšť.aj.
  A máte pravdu snažím se vám poukázat na nespravedlnost vůči jíným hráčům.Ale je vidět, že toto vám vůbec nezajímá.

  Dopis odeslaný 12. října 2020 v 18:10.
  –MM– v něm napsal:

  Počty počítačů neřešíme a neznáme.
  Nikomu sbírání z více účtů vědomě netolerujeme. Proč vám tak moc záleží na tom, jestli trestáme i jiné lidi? Vy snad víte o někom dalším, kdo naše pravidla beztrestně porušuje? 8-o

  Několik let porušujete pravidlo 10.
  Od května víte, že podvádíte.
  Přiznali jste to.
  Znáte řešení.
  Neřešíte to.
  Dodnes.

  Místo toho, abyste vypnula kačky na ostatních účtech, důkladně zkoumáte postup, jakým bylo vaše počínání odhaleno, ukazujete na nesouvisející možné nespravedlnosti jiných lidí, hledáte křivdy ve formulacích, které používám, a uraženě odcházíte. Mezi řádky vašich dopisů tedy čtu, že deštník nechcete a že případný déšť přemluvíte, aby nepršel. :-D

  Dopis odeslaný 12. října 2020 v 15:56.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Asi je problem vtom , že nemám tak nadane deti a neumí si pustit pc uý v jednom roce.Ale je vidět , že co vám tady sděluji tak nedokážete pochopit a děláte si ze mě blázny.Jen mě prostě takové jednání z vaší strany mrzí?Mmusím se smát píšete, že jsme mohli mít dárek, a přitom nás označujete za podvodníky?To už je teda trošku moc.Podle jiné věci jste usoudit nemohli a bohužel -ano děti mají zatim jen 1 pc dohromady.
  Proč si to také nepřiznáte , že někomu více účtů tolerulete a jiným ne.?

  Dopis odeslaný 12. října 2020 v 11:34.
  –MM– v něm napsal:

  Přijde mi trošku humorné, jak se každý přistižený nepoctivec hned technokraticky odvolává na jeden společný počítač a jednu společnou IP adresu, jako kdyby to byly jediné parametry, podle kterých jde usuzovat, jestli se k účtům přihlašuje více lidí, nebo jen jeden člověk. :-D
  Myslíte si, že by naše detekce podvádějících účtů měla nějak zohledňovat IP adresy? Někdy se nad tím zamyslím…

  Bič máme na všechny stejný, pravidla platí spravedlivě pro všechny. Jednoroční sběratelé kaček žádné pravidlo věrnostního programu v tuto chvíli neporušují, lidé jako vy ano. Chcete-li nějak zpřísňovat pravidla, aby novorozenci kačky sbírat nemohli… no, díky za důležitý podnět ok, ale tito lidé na rozdíl od hromadných sběračů nepůsobí problémy.

  Jestli se skutečně domníváte, že postupujeme nespravedlivě, jsme ochotni se s tímto jevem smířit. Mohla jste mít deštník, místo něj máte svoji pravdu. ;-)

  Sbohem. @)->-

  Dopis odeslaný 12. října 2020 v 10:46.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  A máte pravdu , nejsem jako ostatní co vás přesvědčují a prosí , aby jste jim dárky poslali - to nejsem , šlo mi jen o spravedlnost.Když bič, tak na všechny stejný.To , ale z vaší strany není.Syn s dcerou jsou na vašich stránkách několik let....

  Dopis odeslaný 12. října 2020 v 10:43.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Ted si teda trošku protiřečíte.Ted uvadite, že sourozenci mohou sbírat oba, ale to se také nesmí.Ano u vás mohou sbírat děti , kterým je 1 rok.Atd. - bohužel , když sbíra někdo z více učtů, a zapíná se přes tel je to v pořádku.Syn s dcerou se zapínali z jedneho pc a jedné IP, TAK TO BYLO ŠPATNÉ.A co se týče syn nikdy nezalhal.Takže debata o ničem , veďte si ty vaše stránky , jak chcete a doufám , že budou mít děti účty zrušené co nejdříve.děkuji.

  Dopis odeslaný 12. října 2020 ve 3:26.
  –MM– v něm napsal:

  Vážně nevím, o jakém e-mailu mluvíte. Žádný podobný jsme neposílali a nevím ani o tom, že by takovým způsobem oslovovala někoho Mafra, když Alíka vlastnila. K tomu, aby Alík dál fungoval, stačí poslední čtyři roky jen jeden sponzor… a tím jsem já.

  Jestli jsem ohrozil mravní vývoj vašeho syna tím, že jsem ho seznámil s konceptem lži, tak se omlouvám, očekával jsem, že se s pojmy pravda a lež už někdy setkal a že byl poučen, že by lhát neměl, pokud nechce být označen za lháře.

  Známe případy, kdy kačky sbírají sourozenci, ale každý za sebe. To samozřejmě není zakázané. Přihlašovat se na účet někoho jiného za účelem sběru kaček zakázané je. Mrzí mě, že to musím pořád dokola opakovat. Na koho si myslíte, že se vztahuje 10. pravidlo, když ne na váš případ?

  Už mě tato konverzace moc nebaví. Je mi líto, ale poslední slovo v tom, jestli někdy nějaký dárek dostanete, mám já a nemám z vašich argumentů dojem, že se mě snažíte přesvědčit. Spíš to vypadá, že hledáte v mých vyjádřeních nějakou skulinu, abyste mohla někomu ukázat „ha, je nespravedlivej!“… ale stejně nemáte komu. Podmínky jsme řekli jasně už v květnu.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 19:01.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  jednalo se o to , aby alik dale fungoval dále , ale to musíte vědět o čem mluvím.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 18:52.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  jen skoda že nemuzu dohledat ten email.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 18:46.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Tak proc jinym rodinam darky poslete kdyz maji 2 deti a jinym ne?Tak se podivejte jakym stylem jste to psal?uvedomujete si , že je to dítě? Ano zakazuji, kdyz takto jednáte s dětmi.A víte co je divne že znám i pár lidí co mají registrace na děti , kterým je jeden rok a mohou sbírat body?asi mají geniální dite, kdyz chcete být tak spravedlivý a férový, ale na to vy neslyšíte a jen si tru melete svojí.
  Jen mě teda zajíma, proč nemohou hrat obě děti v rodině.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 17:42.
  –MM– v něm napsal:

  Tak my jsme sháněli nového správce e-mailem? Uf… 8-o
  Berete-li obvinění ze lži jako nadávání, tak se omlouvám, že jsem projevil nevrlost k opakovaně úmyslně psané nepravdě. :-D

  Jestli zakazujete synovi chodit na Alíka jen proto, že tady nejde nepoctivě nakupovat větší množství dárků na úkor ostatních dětí, tak … budiž, dělejte si, co chcete. Nás to nijak nebolí. B-)

  Přemlouvat vás nebudeme. Ale celou dobu platí to, co psal Alík už v květnu. Nechceme nic víc, než zaniknutí neprávem nabytých kaček.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 16:41.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  To je debata o ničem, email došel , protože jste schaněli noveho spravce + dary.Nemám čas nic dohledávat ani náladu.Jsem velice z vašich stranek zklamaná., už vůči synovi, který na vaše stránky chodil rád.A projela jsem celé jeho emaily a ten povedený Mathias mu opravdu neodpovídal na vše co se ho ptal.A nádavat dítěti, že lže - co jste se teda ukázali v dobrém.To opravdu nemá syn zapotřebí, kvůli nějakému deštníku.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 16:13.
  –MM– v něm napsal:

  Za jakým tvrzením si stojíš? Říkáš, že porušujete pravidla… ale že není spravedlivé, že na to reagujeme? :-)

  Jaký e-mail od nás přišel? Kdy? Skutečně si nepamatujeme každé jméno každého zaměstnance každé firmy, se kterou jednáme. Ale nikdy nechceme věcné dary jen tak za nic, vždy je to oboustranně výhodná spolupráce.

  Postupně od loňského roku vyháníme všechny, kdo sbírají nepoctivě přes více účtů. Řešilo se to všude – v Alíkovinách, na nástěnkách, v poradně. Už jsme takto potrestali/vyhnali několik stovek účtů. Někteří z toho dělají větší drama, než je nutné… :-D

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 15:48.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Proto bude nejlepší u vás dětem účty zrušit , aby takové stránky nenavštěvovaly a bude klid.Ano email od vás přišel, je špatné, že si to nepamatujete co odesíláte.Ŕešíme tu zbytečnosti a za svým tvrzením si stojím, je smutné , že vícero lidem , kteří mají účtů XXX jste neudělali to samé, když jste teda tak sopravedlivé a poctivé.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 ve 14:25.
  –MM– v něm napsal:

  My jsme synovi už před přiznáním, že sbíral se sestřenicemi, řekli docela jasně, co má udělat, pokud chce dárek dostat. Proč je tak šokující, že když podmínky nesplnil, dárek nedostane? Já nějak nechápu, o čem se vlastně bavíme. Vy říkáte, že porušoval pravidla, my to říkáme také, vám se nelíbí, že za to následovalo protiopatření, aby nespravedlivě získané kačky nešlo utratit… a co si tedy představujete, že uděláme?

  My jsme vám někdy psali o věcné dary? O tom nevím. 8-o
  Nemáme moc ve zvyku žebrat, firmy nám posílají věcné ceny do soutěží a do katalogu proto, aby z toho měly reklamu.
  Opakované veřejné tvrzení, že Mateas neodpověděl, nebyla lež? A co to bylo?

  Mimochodem, snad to vás, vaši manželku a vašeho syna (a soudě dle žádosti o zapomenutí účtu nikytom i vaši dceru) moc neurazí, ale pořád máme dojem, že si už od května píšeme s jednou osobou, která neuznává, že se před interpunkční čárkou nedělá mezera a za tečkou se dělá.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 11:55.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  Takze jednoznacne to zkratte syn se prihlasoval uplne zbytecne, protoze si darky rozeberete mezi sebou a z deti delate jen blbecky .TAKZE UZ MOJI MANZELCE ANI ME NEPISTE NEPISTE O VECNE DARY.O teto diskuzi jsem se dozvedel , až dneska od syna a nestacim se divit co se na strankach pro děti děje.A označování, že někdo lže není na místě.Syn vám jasně jasně napsal , jak to bylo , že si se sestřenicema sbírali body , aby nepřišly o denní bonusy.A když si objednal dárek , tak po vašem uporoznění už sbíral jen s malou.S pozdravem Tomáš Berenreiter str.
  Jen by me zajimalo, jak mohu detem ucty deaktivovat.

  Dopis odeslaný 11. října 2020 v 0:14.
  –MM– v něm napsal:

  Když jsme tě upozornili, tak jsme ti řekli, že jestli chceš dárek, tak si máš vypnout na ostatních účtech sbírání kaček. To jsi neudělal. Tak čemu se pořád divíš?

  Víc jak rok jsi se přihlašoval na čtyři účty – tombery/nikytom/konevv/Klára – prakticky každý den. Tím vzniklo více jak sto tisíc kaček v rozporu s pravidly. Zrušením kačkových účtů by se tyto kačky vymazaly a pak by si tvé příbuzné mohly zase sbírání zapnout a sbírat znovu od nuly za sebe.

  Pokud pokyny ignoruješ a myslíš si, že nad tím mávneme rukou, protože teď už sbíráš jen přes dva účty a tvá příbuzná sbírá přes druhé dva účty, tak… ne, smůla, to ti také neprojde. My vidíme dostatečně dobře, co se děje. Ztrácíme s vámi čas, paní Berenreiterová.

  Dopis odeslaný 10. října 2020 ve 22:03.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  jake 4 ucty???co tu ze me ted delate blbce vy?kdyz jste me upozornili , tak jsem vam napsal ze si to klikame se sestrenicema a od te doby to hraji jen tady z topho pc ja a sestra tak to muzete videt?takze kdo ted lze jste vy a ne ja?A KDYZ JSEM SE TED PTAL ZDA JDE TEDA SPOJIT MUJ A SESTRINO UCET TAK ZASE NIC , JEN ME TU NAPADATE ZE LZU.

  Dopis odeslaný 9. října 2020 ve 12:01.
  –MM– v něm napsal:

  Samozřejmě, že lžeš. Mateas ti odpověděl hned ten samý den, viz jeho dopis.

  Pravidla zakazující sbírání kaček z více účtů platí už spoustu let, na mnoha velmi viditelných místech jsme jasně upozorňovali, že si podobné parazitování nenecháme líbit. Kdokoliv, kdo Alíka pravidelně sleduje, to moc dobře ví, dokonce o tom byl i loňský narozeninový článek. Už od května víš, že si máš na ostatních třech účtech vypnout sbírání kaček. Místo toho čekáš půl roku na deštník a stěžuješ si a zkoušíš z nás dělat blbce…

  Dopis odeslaný 9. října 2020 v 11:12.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  ptal jsem se, ale zase bez odpovedi a púak mi zase napisete že lzu?ze jste mi odpovedel?

  Dopis odeslaný 6. října 2020 v 9:18.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  nelzu mame doma jeden pocitac a prihlasuje se i sestra.a kdyz jsem psal Mateasovi jestli mi prijde darecek nebo nme tak mi vubec neodepsal.A to by teda slo spojit mi muj a sestrino ucet v jeden??

  Dopis odeslaný 5. října 2020 v 11:24.
  –MM– v něm napsal:

  Já nevím, co jsi čekal. Bylo ti několikrát řečeno, že porušuješ pravidla věrnostního programu… a krom toho ještě lžeš, když říkáš, že ti Mateas neodpověděl.

  Můžu ti leda tak zlevnit na původní cenu spojení účtu.

  Dopis odeslaný 5. října 2020 v 7:41.
  Napsal v něm uživatel tombery:

  dekuji za vraceni penez ale ceny darku to je teda pekne.6 milionu urcite nenasbiram

  Na tuto konverzaci se může podívat kdokoliv, kdo zná tajný kód v adrese.

  Adresu ve svém webovém prohlížeči můžeš označit a zkopírovat (zkratkou Ctrl+C) a vložit jinam (zkratkou Ctrl+V), třeba do jiného dopisu, do chatu, do nástěnky, do dotazu v poradně…