Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Jeden samostatný dopis

  Dopis zaslaný 14. května 2020 v 10:55 uživatelce darkness
  darkness v něm napsala:

  SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ FOTKU NA RŮZNÁ TÉMATA

  Informace:
  Majitelkou nástěnky je darkness (dále jen D), která je zároveň hlavní porotkyně. Její práce je hodnotit, psát konečné bodové hodnocení soutěžících vypočítané průměrem, upravovat pravidla, udělovat zákazy soutěžení a pomáhat porotcům s vymýšlením tématu, pokud je žádné nebude napadat.

  Porotci:
  darkness - hlavní porotce
  Adee - porotce
  JáJá1 - porotce

  Pravidla pro soutěžící:
  1. Každý soutěžící (dále jen S) je povinen si před přihlášením do soutěže přečíst tato pravidla!

  2. S se může účastnit soutěže pouze s vlastní fotkou, kterou může vyfotit, nebo použít fotku dříve vyfocenou, kterou má například v mobilu.

  3. Jeden S může do každého kola přihlásit pouze jednu fotku.

  4. Kolo začíná ve chvíli sedmi přihlášených S.

  5. S se přihlásí do soutěže posláním odkazu na fotku do nástěnky. Není třeba k tomu nic psát. S může fotku vložit například www.2i.cz, www.screenshot.cz, www.ctrlv.cz, nebo kamkoliv jinam.

  6. Za porušení pravidel může být udělen zákaz soutěžení na jakoukoliv dobu - od jednoho kola až po zákaz navždy.

  7. Jeden S se může zúčastnit maximálně 3 kol po sobě, pak si musí dát alespoň 1 kolo přestávku.

  8. S je povinen sledovat aktuální téma, pokud se přihlásí s fotkou na jiné téma, než je v aktuálním kole, nebude mu ohodnocena a bude mu udělen zákaz soutěžení na 1 kolo.

  Pravidla pro porotce:
  1. Každý porotce (dále jen P) je povinen si před hodnocením přečíst tato pravidla.

  2. P hodnotí každého S 0 - 10 body (Hodnocení s půlbody nebude započítáno a D bude požadovat nové hodnocení.) Konečný počet bodů pro každého S je vypočítán průměrem (Součet bodů pro každého S od všech P děleno třemi - protože jsou 3 P.) Každý P musí napsat do příspěvku s hodnocením každému S krátké slovní hodnocení a za něj počet bodů.

  3. P musí ohodnotit všechny S najednou - v jednom příspěvku.

  4. Ve vymýšlení témat se P pravidelně střídají v pořadí darkness, Adee a JáJá1 (v tomto pořadí se stali P). Nové téma musí P vždy určit nejpozději 3 dny po vyhodnocení posledního kola. Pokud to neudělá, vymyslí místo něj téma D.

  5. V den, kdy ohodnotí poslední P, by měla D napsat do nástěnky konečný počet bodů každého S vypočítaný průměrem a také pořadí S podle počtu bodů. Pokud tak neučiní, tak nejpozději druhý (ve výjimečných případech třetí) den.

  6. V případě, že bude některý P mít zájem o soutěžení, bude to probíhat následovně: P se předem společně domluví tak, aby v žádném kole nesoutěžil více než jeden z nich. Hodnotit ho budou jen ti další dva a počet bodů bude průměr hodnocení od těchto dvou P - součet bodů, které soutěžící P dostal od dvou P děleno dvěma.

  7. Pokud některý P neohodnotí nejpozději třetí den po tom, co ohodnotil první P, bude počet bodů každého soutěžícího vypočítán průměrem z hodnocení dvou P, případně hodnocením jednoho P, pokud by ohodnotil pouze jeden.

  8. P musí ohodnotit nejpozději 14 dní po skončení přihlašování, ať nikdo dlouho nečeká. Pokud ze závažných důvodů nemůže, nechť ti napíše D do pošty společně s důvodem, proč tomu tak je.

  9. V případě, že bude P chtít vyměnit, musí to oznámit do pošty D a zdůvodnit to. D pak žádost posoudí a P poté může být vyměněn.

  10. Je zakázáno domlouvat se na hodnocení ve prospěch (nebo naopak v neprospěch) nějakého S!

  Pravidla pro všechny:
  1. V nástěnce je zakázáno spamovat příspěvky typu Přihlaste se někdo, Hej, ohodnoť už apod. Pokud ovšem soutěžící chybí a nástěnka se propadá do hlubin seznamu, má uživatel možnost nástěnku takzvaně vytáhnout, aby si jí lidé všimli a přihlásili se.

  2. Pokud některý P nebo S poruší pravidla, může být potrestán. Tresty P i S uděluje pouze D. Jestli bude někdo potrestán, případně jak, záleží na tom, které pravidlo porušil, z jakého důvodu a kolikrát.

  3. Neznalost pravidel nikoho neomlouvá z jejich porušení, naopak, bude potrestána!

  Na tento dopis se může podívat kdokoliv, kdo zná tajný kód v adrese.

  Adresu ve svém webovém prohlížeči můžeš označit a zkopírovat (zkratkou Ctrl+C) a vložit jinam (zkratkou Ctrl+V), třeba do jiného dopisu, do chatu, do nástěnky, do dotazu v poradně…