Alíkovina

5angels sklízí úspěchy v Londýně

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Filmy, divadlo a muzikály
5angels je dívčí hudební skupina, která sklízí úspěchy nejen u nás, ale dokonce také v Anglii. Naposledy na velkém koncertu BIG GIG 2013, kde byli např. Union J, Jessie J. A jak to zvládly? Čti dál.

5Angels, © TV Óčko

Už jste určitě někde viděli nějaký článek, fotku, reportáž o slavné české dívčí skupině 5angels. Tuto skupinu momentálně tvoří Anhelina Shestak (Angee), Tereza Háklová (Tess), Václava Vošmiková (Wendy), Nikola Mertlová (Nikki), Veronika Spurná (Verča).

Holky spolu tančí, zpívají a v poslední době také hrají v muzikálu Andílci za školou. Holky začínaly na úplně malých koncertech v ČR, kde bylo 1.000 diváků. Postupem času se to vyhouplo na 10 000 lidí. No a v poslední době je to už v Londýně, kde je až 30.000 diváků, což je pro holky vážně zkouška (ale myslím si, že to daly v pohodě).

No a zajímá vás tedy, jak to dokázaly? Holky se prostě více připravovaly. Pak zaujaly zahraniční producenty. Vystupovaly na velikém festivalu BIG GIG 2013. Vystupovaly mezi Union J, Jessie J a to jsou opravdu velké hvězdy.

Holky se stresovaly, ale nakonec to vše daly v pohodě a sklidili velikánský úspěch. „My jsme jenom vešly na to pódium a oni fanoušci už začali řvát: Joo 5angels,“ psala na oficiální sítě Wendy.

Jejím největším hitem se stal videoklip World Domination.

V polovině prosince 2013 odlétají holky do Anglie na velikánské turné (jejich největší turné) spolu s Union J. Holky se svědomitě připravují, aby všechno v pohodě zvládly. A my jim také držíme palce.

Autorka: (13 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 8. února 2014 ve 14:48.
Janovéfa v něm napsala:

Reakce na irisinka8:

Já si taky myslím.. :-)

Příspěvek z 8. února 2014 ve 14:47.
Janovéfa v něm napsala:

Reakce na Marťa1222000:

Jasně.. :-))

Příspěvek z 14. ledna 2014 v 17:52.
irisinka8 v něm napsala:

jjjjjjjjjjjjjj

miluju 5angels holky jste nej nej nej10101010