Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  5angels sklízí úspěchy v Londýně

  vydáno  •  filmy, divadlo a muzikály
  5angels je dívčí hudební skupina, která sklízí úspěchy nejen u nás, ale dokonce také v Anglii. Naposledy na velkém koncertu BIG GIG 2013, kde byli např. Union J, Jessie J. A jak to zvládly? Čti dál.

  5Angels, © TV Óčko

  Už jste určitě někde viděli nějaký článek, fotku, reportáž o slavné české dívčí skupině 5angels. Tuto skupinu momentálně tvoří Anhelina Shestak (Angee), Tereza Háklová (Tess), Václava Vošmiková (Wendy), Nikola Mertlová (Nikki), Veronika Spurná (Verča).

  Holky spolu tančí, zpívají a v poslední době také hrají v muzikálu Andílci za školou. Holky začínaly na úplně malých koncertech v ČR, kde bylo 1.000 diváků. Postupem času se to vyhouplo na 10 000 lidí. No a v poslední době je to už v Londýně, kde je až 30.000 diváků, což je pro holky vážně zkouška (ale myslím si, že to daly v pohodě).

  No a zajímá vás tedy, jak to dokázaly? Holky se prostě více připravovaly. Pak zaujaly zahraniční producenty. Vystupovaly na velikém festivalu BIG GIG 2013. Vystupovaly mezi Union J, Jessie J a to jsou opravdu velké hvězdy.

  Holky se stresovaly, ale nakonec to vše daly v pohodě a sklidili velikánský úspěch. „My jsme jenom vešly na to pódium a oni fanoušci už začali řvát: Joo 5angels,“ psala na oficiální sítě Wendy.

  Jejím největším hitem se stal videoklip World Domination.

  V polovině prosince 2013 odlétají holky do Anglie na velikánské turné (jejich největší turné) spolu s Union J. Holky se svědomitě připravují, aby všechno v pohodě zvládly. A my jim také držíme palce.

  Autorka: (13 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 8. února 2014 ve 14:48.
  Janovéfa v něm napsala:

  Reakce na irisinka8:

  Já si taky myslím.. :-)

  Příspěvek z 8. února 2014 ve 14:47.
  Janovéfa v něm napsala:

  Reakce na Marťa1222000:

  Jasně.. :-))

  Příspěvek z 14. ledna 2014 v 17:52.
  irisinka8 v něm napsala:

  jjjjjjjjjjjjjj

  miluju 5angels holky jste nej nej nej10101010