Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  A cup of style

  vydáno  •  Knihy
  A cup of style je kniha módních blogerek. Jaká je?

  Nemusíte mít nohy jako Popelka, abyste sehnala perfektní boty., © Profimedia.cz

  Kniha Móda, krása a životní styl je napsaná módními blogerkami Lucií a Nicolou Ehrenbergovými. Podle mne je jedinečná. Určitě ji všichni ocení. Jsou v ní opravdu dobré rady ohledně módy, krásy a životního stylu. Lucie a Nicole jsou holky, které ví, co říkají a píšou a natáčejí. A je to vyzkoušeno a funguje to.

  Napíši vám třeba úvod:

  Ahoj všichni, jsme Nicole a Lucka, dvě sestry a vlastně úplně normální holky. Odmalička jsme si rozuměly a byly si navzájem spíš nejlepšími kamarádkami. Věkem jsme od sebe vzdálené necelé tři roky a můžeme to tak doporučit všem rodičům - neměli s námi moc práce a vyhrály jsme si samy. Mezi naše nejoblíbenější hry patřily ty na kadeřnický salón, módní přehlídku a rádiovou stanici. Když se na to podíváme zpětně, vlastně jsme se už tehdy připravovaly na to, co jsme v dospívání převedly do profesionálnější podoby. Věř nám, že je zvláštní psát ve dvaceti knihu o svém dospívání, ale my už se nad tím v dnešní internetové době, kdy může každý dělat, co jen chce, ani nezamýšlíme. Ano, všechno to vzniklo díky internetu. Pamatujeme si to, jako by to bylo včera, když Lucka přišla z první hodiny informatiky s tím, že existuje internet a na něm nějaké webové stránky. Kdo určuje, o čem se tam píše? Jak taková stránka vznikne? Kde je umístěna? Měly jsme hlavy plné otázek. Zlomový okamžik přišel, když jsme náhodou zjistily, že takovou internetovou stránku může mít kdokoliv - i my.

  Zbytek si přečtěte v knize. Vřele doporučuji všem dívkám od 11 let. A milí rodičové, i vám ji doporučuji. Vůbec se nemusíte bát.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 21. února 2016 v 11:44.
  zanulka11 v něm napsala:

  nic moc

  Mám ráda holky. Ale tenhle článek jsem nejak nepochopila( a cup og style je kniha..) what!?. Kniha to není. Mohla si napsat:"A cup of style je... Popíši vám knihu.