Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Adela Vinczeová – slovenské ženské moderátorské eso

  vydáno  •  Kultura

  Článek o bezesporu nejlepší slovenské moderátorce nejen v minulých letech, ale i v současnosti a pravděpodobně i v budoucnosti.

  Adela Vinczeová, © Pavol Frešo

  Zábava na Slovensku, do toho patří mimo jiné i moderátoři, kteří jsou v několika případech považováni za absolutní špičku, a to i v ženském provedení. Adela Banášová za svobodna, dnes už Vinczeová, se narodila v Bratislavě 12. října 1980. Má vystudovanou Filozofickou fakultu na Univerzitě Komenského v Bratislavě, konkrétně obor kulturologie. Začínala ve Fun Rádiu od roku 1999. Už tam vynikala specifickým stylem humoru, který se vyznačoval sarkasmem a ironií. Tak pracovala ještě v době, když studovala. Lidé ji prvně zaregistrovali výraznějším způsobem, když moderovala zábavný pořad Sedem s.r.o. Totální přelom přišel v roce 2004, když dostala pracovní nabídku, kterou nemohla odmítnout, a to moderování Superstar.

  Tam na to však nebyla sama. Jejím moderátorským kolegou byl Martin Rausch, zvaný Pyco. Oba dva se v podstatě přes noc stali velkými hvězdami, které si bez výjimky oblíbilo celé Slovensko, a trvá to dosud v obou případech. Adela vynikala břitkým humorem i sarkasmem po celou dobu soutěže. To posléze zopakovala i v dalších sériích. Nikdo jiný si nemohl představit, že by to nemoderovala ona a Pyco. Dokonce spolu moderovali ještě další velký program, a to Let´s Dance. Opět si vysloužili obrovskou chválu nejen od diváků, ale i od odborníků. Adela dokonce jeden ročník nemoderovala, ale tancovala s tanečníkem Peterem Modrovským, se kterým se dokonce dala dohromady i v soukromí.

  Byl z toho poměrně dlouhý vztah, dokonce se po prvním rozchodu k sobě ještě vrátili. Momentálně uvádí další programy v televizi, například Chart show či Trochu inak s Adelou. Adela je tak oblíbená, že získala 11 cen OTO neboli Osobnosť televíznej obrazovky. Tím pádem je momentálně na prvním místě v historii této ankety, co se týká výher. Naproti tomu Pyco získal tuto sošku jenom jednou. Měl smůlu v tom, že byl vždycky nominovaný s Adelou a tak mu sošky proklouzly mezi prsty. Adela Vinczeová neproměnila jen jednu jedinou nominaci.

  Pyco měl těch nominací osm, ale Adela mu tedy všechny sošky, co mohl mít, v uvozovkách vzala, jen jednou ji porazil. Nyní se vrátíme trochu k soukromému životu. Adela Vinczeová není typ ženy, která by měla více vztahů. Jak už bylo řečeno, byla s Peterem Modrovským několik let. Když se k sobě po prvním rozchodu vrátili, tak za pár měsíců dokonce byla těhotná. Adela o dítě však přišla. Nijak zevrubně o tom však nechtěla mluvit. Soutěže jsou jí jaksi osudem. Když moderovala první řadu Slovensko hľadá Superstar, tak se tam objevil tehdy teprve osmnáctiletý talent, dnes populární zpěvák Tomáš Bezdeda. Skončil bronzový a už na konci soutěže začali oni dva spolu chodit.

  Adela byla od něj starší o pět let. Že spolu začali vztah, vzbudilo na Slovensku šok, ale lidé se rychle vzpamatovali. Byli jako pár tři roky, dokonce spolu i bydleli. Poté měla tedy pár dalších vztahů, až se z toho vyvrbil Viktor Vincze, kterého si vzala ani ne po roce vztahu. Moderátor je o deset let mladší, vystudovaný právník a bohužel pro Adelu skoro neplodný, jak se o tom před několika měsíci rozpovídal.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 17:49.
  Kubik111 v něm napsal:

  Míca_skaut: Myslím že v článku máš jasné vysvětlení a pokud nevíš, kdo to je, tak sis asi nepřečetla článek! Do diskuze se článek hodnotí a hodnotí ho ti, kdo si ho přečetli.


  Zvlášť u tebe už vím, že neděláš všechno úplně v pořádku! Dej si pozor, co ti smajlíci8=?

  Příspěvek z 1. listopadu 2020 v 16:53.
  Míca_skaut v něm napsala:

  Kdo to je??????????:-o8-o:-[)(8:°)8=

  Příspěvek z 13. října 2020 ve 14:53.
  Papoušek_Nfnf v něm napsala:

  Ujdeok