Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Adopt Me! – Roblox

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 3. června v 11:11.
  MedvidekBonnie v něm napsal:

  Gamma0: Ne mazlíčci tam vždy nebyli. Já sám si pamatuji, jak jsme na ně všichni s napětím čekali a jak nad námi na náměstí byl časovač. Takže ne, nebyli. Ale je pravda, že já roblox začal hrát ve čtvrté třídě, což je tak pět let dozadu.

  Příspěvek z 29. května v 9:35, upravený po 5 minutách.
  Gamma0 v něm napsal:

  Ty vado, mě by nikdy nenapadlo, že by z toho někdo udělal článek.Bože, tohle jsem hrála v 5 letech a teď kdybych prodala ty pety za peníze tak budu mít balík.Holka z města: tahle hra je PŘEVÁŽNĚ o tradování, jinak se to neliší od RPG, jakože je pravda, že zde můžeš mít postavený dům (moje vášeň v pěti letech :D, teď stavim za peníze jako builder pro servery na minecraftu *noice), ale máš ty pety a to je tak všechno a tradování je ta zásadní věc co se tam právě má dělat, nevim jak to vysvětlit, ale byl to už od začátku záměr vývojáře. (vim, že je to adopt me, ale tahle hra má 2 varianty hry, roleplay a tradování a tím tradováním se liší od ostatních her a nemůžeš se divit, že lidem se líbí ta odlišnost, navíc v petech se točí OPRAVDOVÉ PENÍZE a to není sranda) Jo a ještě peti tam byli vždy ne Medvidek bonnie?

  Příspěvek z 27. května v 0:12.
  Sofie99 v něm napsala:

  Tuhle hru jsem nikdy ráda neměla a nechápala jsem, co na ní lidi vidí... Po přečtení tvého článku se ze mě stal vášnivý hráč:-D

  Příspěvek z 25. května ve 21:58.
  Holka_z_města v něm napsala:

  Moc pěkný článek, dávám 5 tlapek

  U Adopt me mi hrozně často vadí to jak tam všichni jen tradujou a pořádně nehrají kolikrát a pořád jen, když vidí nějákého dobrého peta, který je třeba neon a je na něm použitý ride/fly potion, tak hned ti začnou chodit trady a prostě chtějí ho.

  Jo a nevím jestli jsi na to zapomněla, nebo to tam nemáš schválně, ale nově jsou v adopt me práce, myslím že v pizzérii a v kadeřnictví.

  Příspěvek z 25. května v 8:06.
  olivinka v něm napsala:

  Článek je super. Adopt me mám rada. Dávám 5 tlapek

  Příspěvek z 25. května v 6:52.
  MedvidekBonnie v něm napsal:

  Jsem kdysi dávno tuhle hru hrál jako malé dítě. :D
  A upřímně jsem ji měl radši, když to bylo ještě bez mazlíčků a bez vlastních domů. Bylo to prostě jen RPG, to jsem měl prostě radši. Navíc přítomná komunita v této hře také není nejlepší.
  Každopádně článek hezký, určitě někoho mohl zaujmout. 5 tlapek.

  předchozí 1 další