Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alík již znovu rozesílá dárky

  vydáno  •  Katalog dárků · Vývoj Alíka

  Začátek letních prázdnin není jediná radostná událost této soboty. Po dvou měsících usilovného vývoje znovu otevíráme katalog dárků pro Alíkovy kamarády! Objednejte si za vysvědčení něco pěkného!

  Alíkova pátračka, © Alík

  Během posledních měsíců se web Alík.cz měnil zejména pod povrchem – zlepšovala se stabilita, záplatovaly se díry, opravovaly se chyby, vyjednávaly se nové dohody a soutěže, navazoval se kontakt s policií a podobně.

  Desítky drobných zlepšení jste ale mohli postřehnout i vy. Téměř kamkoliv nyní můžete pohodlně vkládat youtubová videa, v nastavení vizitky si můžete přepínat vzhled, na stránce pod ní se zobrazuje seznam vydaných Alíkovin, obnovili a vylepšili jsme staré kvízy (www.alik.cz/a/kvizy), v herně jsou zpátky původní převzaté hry, ve zdravotní poradně odpovídá vedle Modré linky nová odbornice, odstartovali jsme dvě soutěže...

  Zatím nejsložitější změna oproti starému uspořádání Alíka proběhla v odměňovacím systému – dříve známém jako „Bodíky“. Nyní se místo bodíků sbírají kačky. Aby byl v odměnách konečně pořádek, vybudovali jsme kolem nich velmi pokročilý systém – skoro by se dalo říct až bankovní :-). Nyní je každá kačková transakce pečlivě zaznamenána a můžete si zpětně prohlédnout, kdy jste kolik kaček a za co a od koho dostali, nebo za co jste je utratili – stačí kliknout na počet kaček, který se zobrazuje v horní tabuli pod přezdívkou.

  Od dnešního dne si můžete objednávat dárky z katalogu Alíkových dárků: www.alik.cz/s/darky

  Dneškem počínaje také začínáme naostro přidělovat kačky za Alíkoviny. Správci Alíka postupně projdou články vydané za poslední půlrok a pokusí se srovnat všechny bodíkové/kačkové dluhy, které Alík.cz vůči autorům článků má.

  Spousta práce je ještě před námi. Musíme zlepšit zobrazení webu v mobilech, zpřehlednit Nástěnky, zavést konečně možnost vkládání obrázků, dodělat hledání kamarádů a hledání v textech obecně, obnovit hodnocení vtipů, zrychlit poštu, obnovit Deníček. Také bychom velice rádi přidali nějaké nové hry. A to všechno chceme stihnout dřív, než půjdete do důchodu :->. Ideálně i dřív, než půjdete zase v září do školy.

  Napište prosím do diskuse, co vám tady nejvíce chybí O=
  A užijte si začátek prázdnin!

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (26)

  Příspěvek z 9. dubna 2018 v 18:37.
  007mary v něm napsal:

  R^R^@)->-@)->-O:-)O:-)

  králíkpepík v něm napsala:

  Chybí mi tam šeky do zverimexu(krmení pro mazlíčky)

  dennisvet v něm napsal:

  R^