Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alík má v pondělí 9. narozeniny!

  vydáno  •  Alíkovy narozeniny · Co nového u mě!
  Ahoj Alíku a vy ostatní. Ze všeho nejdřív bych ti chtěla popřát ke tvým 9. narozeninám, které budeš mít v pondělí 1. června. Přeju ti hodně štěstí, zdraví a taky ať vydržíš i nadále a máš stále nové a nové kamarády.

  Logo serveru Alík můžete potkat například i v Botanické zahradě hl. m. Prahy., © Radkaa

  Myslím, že si všichni Alíka velice vážíme že je moc hodný. Dělá skvělé soutěže a kvízy. Umožňuje nám povídat si s dětmi z druhého konce republiky, dokonce i z jiných koutů světa. A dovoluji si říct za nás za všechny, že za tohle všechno moc děkujeme.

  Akorát mě v klubovně zlobí někteří kamarádi, kteří zakládají stoly např. hledám holku 15 -18 let. A nebo ti, kterým je 17 let a chodí do klubovny a nechovají se tam jako na webu, který je určený především pro mladší děti. Toto mě opravdu strašně moc zlobí. Proto prosím vás, kteří to děláte a právě si toto čtete: netrapte Alíka a jeho dobrovolné spolupracovníky - správce.

  Alík

  Jak je Alík starý?

  Klikni na vizitku Alík a hned se to dozvíš!

  Ale zpátky k tématu. Alíku jsi moc hodný a já si tě stokrát vážím. Ráda bych Alíkovi udělala oslavu, ale bohužel nejsem z Prahy, ale z malé vesničky. Alík je můj nejlepší internetový kamarád. Chodím na něj každý den. Alík je pořádná jednička. Proto pro našeho malého a hodného Alíka třikrát HURÁ - hip, hip hurá, hip, hip hurá, hip, hip hurá.

  Zazpívejte si s kamarády: Hodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví milý Alíku, hodně štěstí zdraví.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (75)

  Příspěvek z 20. února 2010 ve 20:09.
  kika321 v něm napsal:

  Ahoj Aliku

  taky ti prejeme hodne zdravicka,stesticka a lasky ad se ti dari7

  Příspěvek z 5. prosince 2009 v 10:54.
  Kakt v něm napsal:

  Karča

  444taky všechno nej....ale přihlásila jsem se semzrovna nedávno...ale baví mě sem chodit...Můžu se zeptat jestli někdo neví kde mám napsat do soutěže nějaký verš??244tak všechno nej..... alíku11410

  Příspěvek z 5. prosince 2009 v 10:51.
  Kakt v něm napsal:

  KARČA