Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alík na prázdninách, prázdniny na Alíkovi

  vydáno  •  Alík · co nového u mě! · internet · rodičům · prázdniny · léto · soutěže · hry, hračky
  I na Alíkovi je o prázdninách letní provoz. Já tu sice budu pořád, ale mí pomocníci se střídají na dovolených. Proto vás velmi prosím o trpělivost. Na nic nezapomeneme, jen nebude všechno třeba tak rychle jako jste zvyklí. Hodně mi pomůžete, když se nebudete donekonečna vyptávat, proč ještě není to či ono.

  Cílem hry je vystřílet všechny bubliny. Lepší je ten hráč, který k tomu potřebuje menší počet střel. , © Alík

  Stručně tady napíšu k tomu, co vás asi zajímá nejvíc. Ve čtvrtek 30. června skončila další Pátračka.

  V pátek 1. července jsme připsali všem úspěšným hledačům kódů jejich bodíky. Těch, kteří našli 30 bodíků bylo 1034. Gratulujeme! Z nich vybereme 100 výherců, kterým pošleme e-mail se žádostí o adresu, kam jim máme výhru poslat. Buďte, prosím, trpěliví. Nejlépe, když si zkontrolujete svou poštovní schránku, zda není přeplněná. I to nám často působí potíže, že není možné vám e-mail se zprávou o výhře doručit.

  O trpělivost prosím také všechny, kteří si objednali dárky z mého katalogu dárků. Bylo vás opravdu hodně. Nemusíte se tedy bát, že byste své dárky nedostali, ale vzhledem k dovoleným je budeme moci odeslat až po 18. červenci (to platí i pro chystání dárků, které byste si chtěli vyzvednout osobně). Opět nám hodně pomůžete, když budete mít v registraci řádně vyplněnou adresu. To byste se divili, kolik z vás zapomíná na něco důležitého (jméno, příjmení, ulice, číslo domu, obec, PSČ). Tak si to opravdu pořádně zkontrolujte.

  Propisky z Alíkova katalogu dárků

  Moc bych vám ještě chtěl poděkovat, za krásná vysvědčení, která jste mi napsali. Mám radost ze všech vašich postřehů. Jen jich bylo tolik, že se jimi prokousávám pomalu. Ale určitě mi to pomůže, když budu hledat, jak své stránky zpestřit a vylepšit. Fakt díky.

  Přeji vám báječné prázdniny. A když nebude hezky, tak budu určitě rád, pokud se občas mrknete za svými kamarády tady na Alíkovi. Jen si dávejte pozor, komu a co sdělujete. Ne každý, kdo si napíše u své přezdívky že se jmenuje Ondra a je mu 12, je opravdu dvanáctiletý kluk. Nejlépe, když nebudete rozdávat své další kontakty. Pokud by vás na Alíkovi někdo obtěžoval čímkoli nevhodným, dejte o tom, prosím, vědět mně nebo některému ze správců. Alík je server určený dětem a podle toho by se na něm všichni měli chovat.

  Můžete si zasoutěžit třeba ve hrách. Ke hře Drahokamový důl, kde je možné získávat rekordy už delší čas jsme nedávno přidali ještě další "žebříčkovou" hru – Bubble Shooter. Jen doporučuji přečíst její pravidla. Na rozdíl od drahokamavého dolu vítězí ten, kdo má nejnižší počet bodů - znamená to totiž, že na vystřílení bublin potřeboval nejnižší počet střel.

  Váš kamarád Alík

  Autor: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (8)

  jesminka v něm napsal:

  nenenenene

  cobich mnělařikt1615

  anička999 v něm napsal:

  Reakce na Radkaa:

  to vím1717171717171717171717171717171717171717171717171717171717

  anička999 v něm napsal:

  Reakce na anička999:

  už funguje a psala sem to já