Alíkovina

Alík partnerem projektu Hravě žij zdravě

vydáno
Myslíš si, že co je zdravé není dobré a že žít zdravě není nutné? Není tomu tak, přesvědč se o tom s námi!!! Občanské sdružení STOB PLUS o. s. připravilo pro děti, rodiny, ale i celé školní kolektivy internetový kurz zdravého životního stylu se soutěží o velmi pěkné ceny. Kurz doprovází spousta her, testů a kvizů. Cílem celé akce je ukázat, že žít zdravě jde vlastně velmi hravě! A protože se Alíkovi tenhle nápad moc líbil, stal jedním z partnerů soutěže.

Pro jednotlivce, rodiny i celé školy

Součástí projektu Hravě žij zdravě je nejen soutěž pro jednotlivce a jejich rodiny, ale i soutěž pro školy – školní kolektivy. Hodnocení bude vycházet z počítačového hodnocení jídelníčku a pohybu a z plnění zábavných úkolů. Bude probíhat jak načítáním bodů jednotlivcům, rodině, případně škole, tak zábavnou formou na různé úrovni dle věku. Ti, kteří dosáhnou nejvyšší počet bodů v hodnocených kategoriích, budou slosováni o zajímavé ceny (účast na kondičně redukčních pobytech společnosti STOB, pomůcky usnadňující redukci váhy, sportovní vybavení, setkání se známou osobností, dárkové koše chutných nízkoenergetických potravin apod.).

Registrace začala, soutěž startuje 2. dubna

Od pondělí 26. března 2007 je možné se registrovat do internetového kurzu, a s ním i do soutěže na adrese www.istob.cz. Samotná akce startuje v pondělí 2. 4. 2007. Základní školy naleznou informace a přihlášku na zmíněných www stránkách a mohou se přihlásit již nyní.

Hrát můžeš už teď!

Už teď si můžeš zkusit první hru věnovanou zdravému životním stylu. Do košíčku budeš sbírat zdravé věci, za které získáš bod. Za nezdravé věci či návyky ti naopak body ubudou. Dokážeš vyhrát a udělat z tlouštíka sportovce? Prvních pět hráčů, kteří budou mít nejlepší čas, za který se stanou sportovcem, získá zajímavé ceny (1. cena krokoměr, 2.-5. cena produkty firmy Semix).

Máš nějaké problémy?

Odpověd možná najdeš v poradně Alík radí dětem. Ve spolupráci s pracovníky sdružení STOB-PLUS jsme připraveni zodpovídat i další dotazy týkající se zdravé výživy. V poradně najdeš odpovědi na otázky týkající zdravého stravování v kategorii Moje tělo - váha.

Autor: (6 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!