Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alík Plus: Lístky na Justina Biebera, Rihanně vynadala její máma

  vydáno  •  Hudba
  Rychlé zprávy hudební televize ÓČKO pro ty starší z vás: Tomáš Klus, Harry Styles z One Direction, Justin Bieber, Rihanna.

  Harry Styles ze skupiny One Direction, © AP

  Tomáš Klus

  Tomáš Klus

  Absolutní vítěz letošních Óčko hudebních cen Tomáš Klus dá svým fanouškům ještě letos dárek. Kromě turné po kulturních domech totiž chystá na září natáčení nové desky. Jarní část turné "Ani si nesedejte" začala včera v Bratislavě a ta česká startuje 9. dubna ve Svitavách.

  Harry Styles ze skupiny One Direction

  Harry Styles ze skupiny One Direction

  Harry Styles z One Direction propadl tetování. Ke svým starším menším kérkám teď ale  přidal něco nečekaně romantického a zároveň obřího. Přes celé břicho si nechal vytetovat motýla. Už má na těle třeba jméno svý ségry, města, kde s One Direction hráli, krucifixy a šťastný číslo Jamese Bonda. 

  Koncert Justina Biebera v Londýně.

  Justinův koncert v Londýně

  Na vyprodané koncerty v Londýně asi nebude Justin Bieber vzpomínat v dobrém. Nejdřív tu slavil 19. narozeniny, které označil za "nejhorší narozeniny v životě." Pak ho vybučeli, protože přišel o 90 minut později. Na dalším koncertě pak zkolaboval přímo na jevišti a musel do nemocnice.

  ÓČKO NEWS

  ÓČKO NEWS

  Justin ale v turné pokračuje a ty se za ním s Óčkem můžeš podívat. Na Óčku se bude soutěžit  2x o 2 vstupenky na koncert v dánské Kodani a to včetně letenek a ubytování. Informace se dozvíš v Mixxéru nebo na www.ocko.tv.

  Rihanna

  Rihanna

  Barbadoská zpěvačka Rihanna prozradila, že svojí mámu naštvala polonahými fotkami a dostala za to vynadáno. Rihannina máma totiž na internetu našla snímky, na kterých má 25letá RiRi oblečenou jen podprsenku, popíjí víno a kouří cigaretu. Po telefonu pak prý Rihanna dostala vynadáno jak malá holka. “Máma na mě vyjela a já jsem se styděla jako malá holka. Totálně mě to ponížilo“.
   

  Fotogalerie

  A ještě se podíváme letem světem, jaké celebrity ovládly minulý měsíc český  internet. Na Googlu si nejvíc z vás hledalo zpěvačku Ewu Farnou, v těsném závěsu za ní je Justin Bieber.

  Do top 5 se pak dostala i Ornella Štiková, skupina Kryštof nebo náš nový prezident Miloš Zeman. Na YouTubu pak stále vede zahraniční Gangnam Style od PSYe  a čeští Kryštof a Křídla z mýdla.  

   
  Nejnovější ÓČKO NEWS mají premiéru každý den ve 12:00, starší najdeš v archivu ÓČKA.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (20)

  Příspěvek z 22. srpna 2013 v 9:02.
  jitu v něm napsala:

  Reakce na Baška:

  To teda nejsou! Někdo se proslaví a všichni ho hned pomlouvaj. A jak si přišel(a) na to že jsou blbí? No?12

  Příspěvek z 18. května 2013 ve 21:41.
  SVERYAS v něm napsala:

  Reakce na vendulkakropka:

  Mě vůbec ne!!23232317

  Příspěvek z 6. května 2013 ve 12:44.
  vendulkakropka v něm napsala:

  jojo

  ahoj né že bych byla proti ale Justin se my fakt líbí10