Alíkovina

Alík Plus: Lístky na Justina Biebera, Rihanně vynadala její máma

vydáno  •  Hudba
Rychlé zprávy hudební televize ÓČKO pro ty starší z vás: Tomáš Klus, Harry Styles z One Direction, Justin Bieber, Rihanna.

Harry Styles ze skupiny One Direction, © AP

Tomáš Klus

Tomáš Klus

Absolutní vítěz letošních Óčko hudebních cen Tomáš Klus dá svým fanouškům ještě letos dárek. Kromě turné po kulturních domech totiž chystá na září natáčení nové desky. Jarní část turné "Ani si nesedejte" začala včera v Bratislavě a ta česká startuje 9. dubna ve Svitavách.

Harry Styles ze skupiny One Direction

Harry Styles ze skupiny One Direction

Harry Styles z One Direction propadl tetování. Ke svým starším menším kérkám teď ale  přidal něco nečekaně romantického a zároveň obřího. Přes celé břicho si nechal vytetovat motýla. Už má na těle třeba jméno svý ségry, města, kde s One Direction hráli, krucifixy a šťastný číslo Jamese Bonda. 

Koncert Justina Biebera v Londýně.

Justinův koncert v Londýně

Na vyprodané koncerty v Londýně asi nebude Justin Bieber vzpomínat v dobrém. Nejdřív tu slavil 19. narozeniny, které označil za "nejhorší narozeniny v životě." Pak ho vybučeli, protože přišel o 90 minut později. Na dalším koncertě pak zkolaboval přímo na jevišti a musel do nemocnice.

ÓČKO NEWS

ÓČKO NEWS

Justin ale v turné pokračuje a ty se za ním s Óčkem můžeš podívat. Na Óčku se bude soutěžit  2x o 2 vstupenky na koncert v dánské Kodani a to včetně letenek a ubytování. Informace se dozvíš v Mixxéru nebo na www.ocko.tv.

Rihanna

Rihanna

Barbadoská zpěvačka Rihanna prozradila, že svojí mámu naštvala polonahými fotkami a dostala za to vynadáno. Rihannina máma totiž na internetu našla snímky, na kterých má 25letá RiRi oblečenou jen podprsenku, popíjí víno a kouří cigaretu. Po telefonu pak prý Rihanna dostala vynadáno jak malá holka. “Máma na mě vyjela a já jsem se styděla jako malá holka. Totálně mě to ponížilo“.
 

Fotogalerie

A ještě se podíváme letem světem, jaké celebrity ovládly minulý měsíc český  internet. Na Googlu si nejvíc z vás hledalo zpěvačku Ewu Farnou, v těsném závěsu za ní je Justin Bieber.

Do top 5 se pak dostala i Ornella Štiková, skupina Kryštof nebo náš nový prezident Miloš Zeman. Na YouTubu pak stále vede zahraniční Gangnam Style od PSYe  a čeští Kryštof a Křídla z mýdla.  

 
Nejnovější ÓČKO NEWS mají premiéru každý den ve 12:00, starší najdeš v archivu ÓČKA.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (20)

Příspěvek z 22. srpna 2013 v 9:02.
jitu v něm napsala:

To teda nejsou! Někdo se proslaví a všichni ho hned pomlouvaj. A jak si přišel(a) na to že jsou blbí? No?12

Příspěvek z 18. května 2013 ve 21:41.
SVERYAS v něm napsala:

Mě vůbec ne!!23232317

Příspěvek z 6. května 2013 ve 12:44.
vendulkakropka v něm napsala:

jojo

ahoj né že bych byla proti ale Justin se my fakt líbí10