Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alík představuje tablet z Alíkovy snové výbavy

  vydáno  •  co nového u mě! · věda a technika · soutěže · mediální partner
  Televize, tablety, fotoaparáty a MP3 přehrávače - to jsou hlavní ceny v Alíkově pátračce Snová výbava. Pokud chcete vědět více o cenách v soutěži, jste tu správně.

  Série výrobků GoGEN Maxipes Fík, výhry v Alíkově pátračce Snová výbava, © GoGEN

  Alíkově pátračce Snová výbava si můžete přečíst zde.

  Maxipes Fík je dětský animovaný seriál, který vznikl již v roce 1975. Scénář napsal Rudolf Čechura, Fíka nezaměnitelně namluvil herec Josef Dvořák a oživil ho kreslíř Jiří Šalamoun.

  GoGEN Maxipes Fík je řada elektroniky určené speciálně pro děti. Je výjimečná výrazným barevným provedením a především zdobením obrázky oblíbených postav z večerníčku Maxipes Fík. Do řady GoGEN KIDS patří další výrobky: televize, tablety, přenosné DVD a MP4 přehrávače, foťák či kapesní hry.

  Jako první vám představíme dětský tablet GoGEN MAXPAD, který je k dostání ve dvou úhlopříčkách a různých barevných provedeních.  

  Tablet MAXPAD z výrobkové řady GoGEN Kids je nejen hračka, ale i společník, který děti vede správným směrem a také ho něco nového naučí. Tablet se 7" digitálním TFT displejem je na rozdíl od ostatní dětské elektroniky naplněn i výukovým obsahem.

  MAXPAD můžete vyhrát v Alíkově pátračce Snová výbava.

  MAXPAD můžete vyhrát v Alíkově pátračce Snová výbava.

  Pro děti je v tabletu připraveno 38 miniher, 9 sportovních her, výuka angličtiny pro nejmenší, focení s legračními rámečky a především výukové aplikace.

  Ty byly vyvinuty asociací Záchranný kruh ve spolupráci s pedagogy a záchranáři. Děti se mohou rozvíjet a učit pomocí aplikací Malý Záchranář, Animovaná První Pomoc či Dopravka. Aplikace jsou krásně, poutavě namluveny Martinem Dejdarem, Vladimírem Čechem a sourozenci Gondíkovými.

  MAXPAD i jeho prostředí jsou vyzdobeny postavičkami Maxipsa Fíka a to v několika barevných kombinacích. Součástí tabletu je i silikonové pouzdo, v několika barvách, vybere si každý. MAXPAD je i přes krásný dětský design stále plnohodnotným Android tabletem a mohou ho využívat jak starší sourozenci, tak i rodiče.

  Všechny výrobky řady GoGEN Maxipes Fík můžete vidět na speciálních expozicích v obchodním řetězci Euronics, který je partnerem Alíkovy snové výbavy.

  Jak odzbrojit rodičovské komentáře typu: "Žádný tablet, byl bys u něj pořád!"? Vyvrátíte je snadno. Na rozdíl od standardního "dospěláckého" tabletu, mohou mít u MaxPadu kontrolu nad tím, čím se bavíte. To umožňuje dětský a rodičovský mód. V rodičovském módu mohou rodiče v tabletu nastavit jednotlivé aplikace, které budete mít k dispozici.

  Fotogalerie

  Shrnutí, aneb o co hrajete v Alíkově snové výbavě?

  1.3 x televize Maxipsa Fíka

  Televize Gogen Maxipes Fík MAXI TELKA 24 je LED televize, která rozzáří každý dětský pokojíček. Ve veselých barvách a s potisky obrázků z večerníčku Maxipes Fík na rámečku televizoru. Má 5 barevných variant: zelenou, bílou, modrou, růžovou nebo červenou. Zvolit si můžeš barvu, která se bude nejlépe hodit právě do vašeho dětského pokojíčku.

  Televize s úhlopříčkou 61 cm a rozlišením 1366 x 768 pxl. Samozřejmostí je DVB-T i DVB-C tuner. Funkce Record Ready pak umožňuje nahrávání digitálního vysílání na externí HDD či flash disk. Televize umožňuje přehrávání formátů jpg, MP3, MP4, WMA, AVI, atd. Můžete tak na TV sledovat fotky či videa nebo poslouchat hudbu. Díky funkci Timeshift můžete sledovat pořad s časovým posunem, což jistě oceníte, když vám například uteče začátek filmu nebo potřebujete na chvilku od televize odejít. Nechybí ani teletext, časový spínač pro vypnutí či dětská pojistka.

  2.5 x tablet Maxipsa Fíka

  Dotykový tablet Gogen Maxipes Fík MAXPAD 7 dětský tablet " MAXPAD" z výrobkové řady GoGEN Kids je společník, který tě vede správným směrem a také tě něco nového naučí. Tablet se 7" digitálním TFT displejem MAXPAD je plnohodnotným Android tabletem a mohou ho využívat jak starší sourozenci, tak i rodiče.

  V tabletu je připraveno také 38 miniher, 9 sportovních her, výuka angličtiny, focení s legračními rámečky a především VÝUKOVÉ APLIKACE, které byly vyvinuty asociací Záchranný kruh ve spolupráci s pedagogy a záchranáři. Děti se mohou rozvíjet a učit pomocí aplikací Malý Záchranář, Animovaná První Pomoc či Dopravka. Aplikace jsou krásně, poutavě namluveny Martinem Dejdarem, Vladimírem Čechem a sourozenci Gondíkovými.

  3.5 x fotoaparát Maxipsa Fíka

  Digitální fotoaparát Gogen Maxipes Fík MAXI FOTO z řady GoGEN Kids umí pořizovat snímky i videa, které si můžete rovnou prohlédnout na velkém 4,5 cm LCD displeji. Tvořivost a fantazii podpoří i 10 rámečků, díky kterým si můžete ozdobit své první fotografické úlovky. Foťák je vybaven dvěma hledáčky pro obě oči. Ergonomický tvar foťáku krásně padne do ruky a dobře se drží. K dispozici je ve dvou barvách, oranžové a červené.

  Foťák není však pouze hračkou, za fotky z něj pořízené se nemusí stydět žádný amatérský fotograf. Obrázky pořizuje ve formátu JPEG a videa v AVI. Napájen je dvěma AA 1,5V bateriemi. Obsahuje slot pro paměť.karty SD/SDHC až do 16 GB.

  4.10 x MP3 přehrávač Maxipsa Fíka

  MP3 přehrávač Gogen Maxipes Fík MAXI, stylový a výkonný MP3 přehrávač. Má líbivý design, ale také vynikající schopnosti přímo v akci. Modrá, červená či oranžová? Stane se vaším oblíbeným společníkem na cestách nebo při sportu.

  MAXIMP3 s přehledem přehrává formáty j AMV, BMP, JPG, MP3 a WMA. Vestavěná paměť pro multimediální soubory má 4 GB.

  Bavte se a držím tlapku!

  Autor: (13 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 8. prosince 2013 v 19:41.
  Nikoza v něm napsala:

  Alíkův tablet

  Jo je pěkný líbí se mi a je i v různých barvách je prostě super21

  Příspěvek z 7. prosince 2013 v 8:26.
  mirabel v něm napsal:

  Maxipes Fík

  Super výrobky16