Alíkovina

Alík se NERUŠÍ!

vydáno  •  Co nového u mě!
Opět se někdo baví rozšiřováním fám o tom, že server Alík bude zrušen. Nebude!

Možná to někomu přijde zábavné, rozesílat dopisy a psát na nástěnky vymyšlené zprávy o tom, že se Alík ruší, ostatní se toho chytnou a já pak dostávám denně 100 mailů s dotazy, jestli je to pravda.

NENÍ TO PRAVDA!!!

Alík se neruší, server funguje a návštěvnost roste. Jediným problémem je chování některých pubertou stižených jedinců, kteří mají poněkud primitivní potřebu mluvit sprostě a tahat na Alíka věci, jež sem nepatří a jimž ani oni sami pořádně nerozumí!

To bohužel vede k různým omezením, která musím neustále přitvrzovat, k ubývání některých funkcí a naopak přidávání různých filtrů, které pak mohou komplikovat komunikaci na serveru i slušným jedincům. Ale já vás nezměním, změnit se musíte sami a sami mezi sebou se domluvit, že zkrátka sprostě mluvit nebudete. Jinak se opravdu v budoucnu může stát, že všelijaká rostoucí omezení nakonec povedou ke zrušení serveru Alík. Je to na vás!

A pokud mezi ty tupohlavé jedince, kteří musí svou nezvládnutou pubertu ventilovat před normálními dětmi nepatříte, nenechte si kazit náladu a užívejte si babího léta!

Váš Alík

Autor: (5 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!