Alíkovina

Alík se stal součástí iDNES.cz

vydáno  •  Co nového u mě! · Internet
Možná si už někteří z vás dříve všimli, že Alíka teď naleznou i na adrese alik.idnes.cz. A tahle adresa se vám objeví nahoře v prohlížeči, i když zadáte normální adresu alik.cz. Je to proto, že se Alík přestěhoval.

logo iDNES, © Alík

A tak se nakonec ukázalo jako nejlepší řešení, aby se Alík schoval pod křídla velkého vydavatelského domu MAFRA, jehož nejznámější internetovou stránkou je nejčtenější zpravodajský server u nás - iDNES.cz.

Vydavatelství MAFRA provozuje i spousty dalších zajímavých věcí, například hudební televizi Óčko, vydává nejčtenější seriózní noviny u nás - MF DNES a Lidové noviny, také těm starším z vás přináší hudební časopis Filter a v Praze provozuje Expresrádio a Radio Classic. Zkrátka toho umí hodně a tak je jasné, že i Alík se u něj bude mít jako v bavlnce.

A rozhodně není třeba se bát, že by se Alík nějak měnil k horšímu, že by se za něj muselo platit nebo že by jej snad dokonce někdo chtěl zrušit! Naopak. Pod ochranou silné firmy by měl vzkvétat, být rychlejší a nabízet i nové zajímavé služby, obsah a soutěže.

Užívejte si prázdnin, ještě jich dost velký kus zbývá a když bude venku škaredě, vzpomeňte si na své kamarády na Alíkovi a něco jim třeba napište.

Další zajímavé články:

Autor: (6 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!