Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Alík slaví 26. narozeniny a vám nabízí kvízový duel

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 2. června v 9:30.
    majdula2000 v něm napsala:

    Má v základu stejnou, ale byla původně jiná. Z ní se propisují hodnocení, která tam někdo dal, aby se nemusela jen tak zrušit.

    Příspěvek z 2. června v 8:55.
    Mrazejk v něm napsal:

    Proč má každý příspěvek u sebe jinou sadu ikonek na hodnocení?

    Příspěvek z 1. června ve 14:19.
    Nyjaka v něm napsala:

    Duel je zábavný i v jednom :-D

    Příspěvek z 1. června ve 13:13.
    kombausata v něm napsala:

    Co, jako ve dvaceti šesti letech?8-o

    Příspěvek z 1. června v 9:42.
    GlisGlis v něm napsal:

    Alík smrdí rozkladem.

    Příspěvek z 1. června v 9:01.
    MinaHoshi v něm napsala:

    Milý Alíčku, přejeme Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám! @)->- Hodně mňamek a kostí, pohodlný pelíšek, spoustu podrbání za ouškem a všeho ostatního. (ÍÍÍ)

    Příspěvek z 1. června v 8:50.
    Králíček v něm napsala:

    Milí Alíku:
    Přeji ti vše nejlepší do tvého dalšího psího roku.
    Přeji ti také, ať vyhrabeš zase nějaké ty kostičky.
    Tady ode mě máš masový dort: (ÍÍÍ)(ÍÍÍ)(ÍÍÍ)
    (8:o) :->

    Příspěvek z 1. června v 8:32.
    smejky225 v něm napsal:

    Si starý a vypelichaný čokl!

    Příspěvek z 1. června v 7:54.
    annefrankova v něm napsala:

    Taky popřeju všechno nejlepší, Alíku(ÍÍÍ)

    Příspěvek z 1. června v 7:02.
    morceMaty v něm napsala:

    Taky všechno nejlepší (ÍÍÍ)
    Já jsem si to zahrála jen tak, sama se sebou. Jediný kdo je teď ještě doma jsem totiž já a pes :-D

    Příspěvek z 1. června v 6:59.
    JáJá1 v něm napsal:

    Tak se nakonec ten duel stihl (na rozdíl od klubovny).:-D:-)

    Příspěvek z 1. června v 6:58.
    Metalistka v něm napsala:

    Vše nejlepší!🎂

    Příspěvek z 1. června v 6:24.
    Emuleee v něm napsal:

    Všechno nejlepší :-3