Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkova pátračka - ještě máte šanci se přidat

  vydáno  •  Alík · Co nového u mě!
  Přiznávám, že jsem byl hodně zvědavý, jak se vám bude při pátrání dařit. Některé kódy se dají objevit snadno, ale jiné jsem trochu víc schoval, po psím bych řekl, že zahrabal. Asi nejobtížněji se vám pátrá v Alíkovinách.

  © Alík

  Ale když jste si všimli, že v Alíkovinách jsou po pravé straně rubriky podle témat (např. Příroda, Cestování, Kultura, Sport) a že kód může být i v nich, tak už jste to zvládali skvěle.

  Trochu mne mrzí, že se mezi vámi občas najdou tací, kteří nemají smysl pro hru a ostatním popisují přesné umístění kódu. To bych kódy nemusel přece složitě schovávat a mohl bych rovnou všem přičíst bodíky, nemyslíte?

  Včera jsem se rozhodl pro malé překvapení. Nabídl jsem k sebrání kromě kódu běžného ještě dva bonusové navíc. Ne každý z vás má totiž možnost být u internetu každý den, tak jsem chtěl dát šanci těm, kteří třeba některý den kód hledat nemohli a nebo ho nenašli.

  Mám radost, že jste příležitost získat tři kódy za jediný den využili. Čtvrtek se tak stal zatím nejúspěšnějším pátracím dnem (1 113 sebraných kódů). Snad neprozradím nic extra tajného, když napíšu, že podobné prémiové dny chystám do konce června ještě 2!

  Nejpilnější pátrači už v tuhle chvíli mohou mít až 13 sebraných kódů. Do cíle jim tedy zbývá najít už jen 7. Pokud budou úspěšní, přičte se jim po skončení Pátračky na jejich bodíkové konto celkem 5 000 bodíků. Smutní nemusí být ani ti, kteří z nějakého důvodu (škola v přírodě, dovolená, výlety) všech 20 kódů neseberou. Ti získají po skončení pátračky za každý sebraný kód 100 bodíků.

  Pokud jste zatím nepátrali a máte chuť si přelepšit o nějaké bodíky, aby se vám lépe vybíralo z Alíkova katalogu dárků, pak neváhejte a pátrejte.

  V katalogu dárků je pro mé nejvěrnější kamarády nachystáno přes 400 různých předmětů. Je tu nejen spousta knížek, triček, CD či DVD, ale také novinky – Alíkovo pexeso a samolepka k 10. narozeninám serveru Alík. Tak neváhejte, pátrejte a vybírejte.

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (56)

  Příspěvek z 30. června 2010 ve 14:15.
  -Ivetka3- v něm napsal:

  Reakce na 7ýčko:

  Hmmm já má 6554

  Příspěvek z 30. června 2010 ve 12:04.
  lucinecka8888 v něm napsal:

  Reakce na adiku:

  to je pěkná blbost nikdo nemůže mít tolik bodíku protože v pravidlech soutěže je psáno že kodu je třicet takže to asi ne

  Příspěvek z 29. června 2010 v 18:08.
  adiku v něm napsal:

  cus

  ja mam asi kolem 50bodiku1616161616451717171719