Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkova pátračka o 100 plyšáků Kuky

  vydáno  •  Co nového u mě! · Rodičům · Soutěže
  Letos v červnu jsem u příležitosti 10. výročí založení serveru Alík.cz poprvé vyhlásil hru Alíkova pátračka. Díky ní jste mohli získat víc bodíků pro nákup z katalogu dárků. Váš velký zájem mne mile překvapil. A tak jsem slíbil, že ji letos ještě jednou zopakuji.

  © iDNES.cz

  Poslední dobou jsem stále častěji dostával prosby, jestli jsem na ten svůj slib nezapomněl. Vím, že sliby se mají plnit a že mnoho času do konce roku už nezbývá. Proto jsem 8. listopadu odstartoval svou druhou pátračku (bude trvat až do 5. prosince). Zapojit se mohou jak již registrovaní uživatelé, tak i všichni ti, kteří tu jsou poprvé a zaregistrují se teprve nyní.

  Základní pravidla jsou velmi podobná jako v červnové pátračce. Navíc jsem připravil pro 100 nejúspěšnějších pátračů hračku medvídka Kukyho. Vyhrát však může každý, kdo bude úspěšně sbírat stopy. Těm, kteří objeví 30 stop, připíšeme na konci hry 5 000 bodíků. Ostatním připíšeme body podle toho, kolik stop našli. Za každou nalezenou stopu získáte 100 bodíků, tedy za 4 stopy 400, za deset 1 000.

  Díky tomu máte šanci rychleji získat bodíky a tak třeba dřív našetříte na svůj vytoužený dárek. Může se hodit nejen vám, ale i třeba jako narozeninový či vánoční dárek pro vaše kamarády nebo sourozence. Jen bych rád upozornil, že dárků není neomezený počet, tedy se může stát, že budete tak dlouho váhat s objednáním dárku, až z nabídky zmizí, protože si ho objedná někdo jiný.

  A jaké dárky jsem pro vás přichystal? V katalogu dárků je jich přes 400. Jsou mezi nimi CD s pohádkami nebo písničkami, DVD s filmy, hrami, knihy pohádek, naučné i zábavné, komiksy, pexesa, trička Alík i jiná, puzzle, pexeso, samolepky Alíka.

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 100)

  Příspěvek z 20. února 2011 v 17:47.
  hankoko v něm napsal:

  hankoko

  čauky

  Příspěvek z 6. prosince 2010 v 15:49.
  Kamila14 v něm napsala:

  Reakce na Radkaa:

  a kdy budou výsledky??

  Příspěvek z 6. prosince 2010 v 15:19.
  Radkaa v něm napsala:

  Vyhodnocení

  Vyhodnocení se připravuje. Podle počtu nasbíraných stop se připisují bodíky. Pokud někdo díky připsaným bodíkům získá nárok na vyšší hodnost, tak ta se mu objeví až zítra. Hodnosti se připisují 1x denně, ale až po půlnoci.