Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkovo poděkování: Haf, …haf, haf, haf…

  vydáno  •  Co nového u mě! · Vánoce
  Pro ty, kteří nerozumí psí řeči bych rád přeložil štěkání v nadpise. Znamená to něco jako Děkuji, za všechna přáníčka. Přemýšlel jsem, jak to nejlépe udělat, abych nebyl nezdvořák. Jenže odepsat všem, kteří jste mi napsali, tak to bych prostě nezvládl.

  Nejkrásnější Vánoce 2008, © Ivana Vaňková, 13 let

  Proto jsem se rozhodl, že vám poděkuji za milá vánoční a novoroční přáníčka všem hezky najednou. Pár jsem jich vybral, ale na koho se nedostalo, nemusí být smutný. Přečetl jsem si všechny do posledního písmenka a děkuji tedy i těm, jejichž přání tu nezveřejňuji.

  Asi nejčastěji jsem dostal takovéto přání: Ahoj Alíku! Přeju Ti veselé Vánoce a nový rok 2009!!!!!!!!

  I já vám všem, mým kamarádům a kamarádkám, přeju báječný nový "devítkový" rok.

  A ne abyste vypadali po vánočních svátcích jako já na obrázku! Taky na chvíli vyběhněte ven a trochu se protáhněte!

  A tady už jsou další ukázky z mé přebohaté vánoční pošty:

  Marťa711: Veselé Vánoce a šťastný Nový rok, Alíku. Jsem moc ráda, že můžu být přihlášená na tomto serveru. Doufám, že i dlouho přihlášená zůstanu. Měj se hezky a hodně dárků pod stromečkem přeje Tvoje Martina

  sexi_klučina: Ahojky Alíčku, přeji ti bohatou nadílku, hodně štěstí zdraví a ať se ti daří. Přeji tobě a správcům krásné prožití Vánoc a plno úspěchů. Jsem rád, že je tento server. Tak se o něj dál hezky starej a ať ti to žádnej nepořádník nekazí... Všechno dobré přeje tvůj kamarád Patrik.

  eminem10: Šťastné a veselé, Alíku. Ať dostaneš hodně dárků a ať máš co nejmíň problémů s neplechami na Alíkovi.
   
  Alík to poněkud přehnal s jídlem.Kočka-Rozárka:
  Bohatého Ježíška,
  Hodně dobrot do bříška,
  Hodně zdraví štěstíčka
  a lásky plná srdíčka.
  Veselé Vánoce a Šťastný nový rok přeje Kočka-Rozárka
  Veselé Vánoce Alíku
   
  kousáč: Alíku, za celej rok, si byl hodný, milý, laskavý, rozdávals hromadu věcí - dárků těm co vyhráli v soutěžích, dal si už hromadu bodíků. Tak snad se ti i některá přání vyplní. Tak ti z celého svého srdce přeju šťastné, veselé a radostné Vánoce, ale hlavně aby si byl s celou svou rodinou a blízkými o svátcích pohromadě. Tak se měj hezky a do nového roku, ať se ti všechno podaří. Ahoj a děkuji že sis tohle přečetl.

  kájulísek:
  Až zvoneček zazvoní a stromeček zavoní tak to bude znamení, že Ježíšek přiletí. VESELÉ, ŠTASTNÉ A HLAVNĚ ZDRAVÉ VÁNOCE, ALÍKU.
   
  1---obchůdek---: Ahoj. Díky za radu a ještě pro tebe něco mám: Řízek, salát, stromeček, a už je tu zvoneček. Ježíšek Tě měl rád přeci, přinesl Ti plno věcí! Teď si dopřej dobrý grog a buď hodný celý rok! Veselé Vánoce=)

  NyQa: Ahojky, dneska je Štědrý den přeji ti krásné vánoce... moc ti přeji hodně dárků a děkuju za to co pro nás děláš. Tvá kamarádka carmen
   
  PheobeTonkin: Milý Alíku. Moc ti děkuju za tenhle portál. Moc se mi tu líbí. Mám tu kamarádky a zároveň bych ti chtěla popřát hodně štěstí a lásky a hlavně toho zdravíčka do nového roku 2009 ať se ti daří jako tento rok. Tvoje kamarádka Míša

  Autor: (8 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (33)

  Příspěvek z 16. února 2009 ve 12:09.
  sejra6 v něm napsal:

  Haf

  je to bezva článek :-)104425261111

  Příspěvek z 6. února 2009 v 17:44.
  gabrijela9- v něm napsal:

  o alíkově světě

  na týhle stránce mě to baví jsem tu jak doma

  Příspěvek z 29. ledna 2009 v 19:55.
  pacička12 v něm napsala:

  pacička12

  Já jsem si také chtěla dát předsevzetí,ale nějak jsem na to v tom hluku vybuchujících rachejtlí zapoměla....1981114214513671012131516171820222324252627