Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkovo přání k Mezinárodnímu dni dětí

  vydáno  •  Alíkovy narozeniny · Alík · Co nového u mě! · Prázdniny
  Všem svým kamarádům přeju všechno nejlepší k dnešnímu Mezinárodnímu dni dětí: ať máte kolem sebe samé prima kamarády, na které se můžete spolehnout; ať si užíváte pohodu se svou rodinou a také ať se vám daří ve škole i v dalších aktivitách.

  Alík stanuje, © Alík

  Zároveň posílám velké díky všem, kteří si vzpomněli na mé dnešní 12. narozeniny a popřáli mi. Snažil jsem se jim odpovědět do pošty, ale pokud bych to nestíhal, raději ještě děkuji takhle veřejně.

  Trochu jsem rozšířil svou nabídku v katalogu dárků, které mohou získat mí věrní návštěvníci výměnou za bodíky. Na četná přání jsem přidal dárek, za který nemusíte příliš mnoho utráce. Do kategorie reklamní předměty jsem přidal samolepky s motivem Alíka. Jedny obsahují 4 obrázky spíše klučičí, ty druhé zas 4 holčičí. Pokud by měl někdo zájem o oba druhy samolepek, pak si je může objednat s výhodnou slevou.

  Samolepky Alíka - 8 motivů.

  Za měsíc odstartují letní prázdniny. Připravil jsem při téhle příležitosti prázdninovou anketu. Najdete ji v rubrice soutěže a odpovídat můžete až do neděle 10. června.

  otazník

  Texty nemusí být příliš dlouhé. Popusťte uzdu své fantazii a představte si prázdniny, na které třeba zrovna nemáte prostředky. Prostě IDEÁLNÍ prázdniny podle vás.

  Nejzajímavější odpovědi zveřejníme na serveru Alík.cz a také v tištěné příloze deníku Mladá fronta DNES, která vyjde 26. června. Všem, kteří uvedou svou přezdívku na serveru Alík.cz a jejich odpovědi zveřejníme, připíšeme 500 bodíků na alíkovský účet.

  Autor: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (23)

  Příspěvek z 8. června 2012 v 15:32.
  lolik1213 v něm napsala:

  Reakce na lolik1213:

  JO a také Ti jěšte tady přeji

  Příspěvek z 8. června 2012 v 15:31.
  lolik1213 v něm napsala:

  Alíku děkuji Ti

  Ahoj já jsem TI popřála už dom pošty a jinak moc děkuji

  Příspěvek z 6. června 2012 v 17:01.
  mipicek v něm napsala:

  Ahoj Aliku

  Vse nejlepsi ke dni deti asi jsi dostal neco pekneho ja jsem dostala sladkosti a casopis.1918716