Alíkovina

Alíkovský sraz v Berouně (4. 5. 2019)

vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

Chcete se dozvědět, co jsme viděli a co jsme zažili na letošním srazu v Berouně? Čtěte dál a uvidíte!

Pohled na Beroun, © lékařský

Dne 4. 5. 2019 se konal v Berouně Alíkovský sraz.

Řeka Litavka, © lékařský

Sraz začínal příjezdem uživatelů do haly Berounského nádraží v 10 hodin ráno. Muselo se počkat ještě na jednoho uživatele, který měl opožděný vlak. Mezitím si Pralinka stihl vyfotit holuba a my ostatní jsme trošku blbli. O:-)

Když jsme byli všichni, vykráčeli jsme na cestu do medvědária. Po té chvilce, co jsme tam došli, se k nám připojili další účastníci srazu a po kratší době se k nám přidali i Ouřada (majitel webu) a –MM– (ředitel webu). Chvilku jsme se koukali na jednoho medvěda (druhý byl někde schovaný) a pak si všichni účastníci srazu do 13 let hráli na hřišti.

Medvěd z Berouna, © lékařský

Také přišel Alík a rozdal všem nálepky s jeho obrázkem. Skupinová fotka se fotila taktéž zde. V průběhu toho všeho se podepisovala prezenční listina a pohledy.

Asi v půl jedné bylo krmení medvědů a následně byl oběd. K obědu byly palačinky. Byly opravdu chutné. :-3

V době, kdy poslední uživatel dojedl oběd, jsme vyšli na rozhlednu, kde jsme spatřili z výšky celý Beroun. Celkem tam foukalo, ale při focení nám to nevadilo.

Po rozhledně následovalo muzeum, ve kterém jsme viděli neobyčejné kamení. Někteří z nás si odtamtud vzali menší suvenýr. Organizátorka srazu tam také schovávala majdule2000 věci, ale to vše se bralo s humorem. :-DO:-)

Dále následovalo jiné muzeum. Zde jsme měli možnost vidět živou i neživou přírodu. Živou přírodu zahrnovalo ptactvo a neživou zkamenělí trilobiti a minerály.

Kos černý 2, © lékařský


Několik exemplářů :), © lékařský


číča800 a AdriankaRůže, © lékařský

V době, kdy bylo za půl hodiny tři odpoledne, jsme vyšli z muzea. Tu půlhodinku jsme si povídali a potom jsme se začali rozcházet.

Srazu se účastnili: Alík, Ouřada, –MM–, Pralinka2, majdula2000, číča800, AdriankaRůže, lékařský, Fillipino, vikiliky, on1 a dva uživatelé, jejichž přezdívky neexistují na Alíkovi. :-D

Děkuji organizátorům za tento sraz. @)->-

Autor: (13 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 8. května 2019 v 9:42.
VikiKlára v něm napsala:

Houpy, houpy, kočka snědla kroupy... :-D
Jinak, hezký článek

Příspěvek z 7. května 2019 v 7:44.
Pralinka2 v něm napsal:

Dovolil bych si přidat jedno video ze srazu.