Alíkovina

Alíkovský sraz v Brně

vydáno  v 4:15  •  Srazy uživatelů Alíka

V sobotu 7. dubna proběhl po delší době další Alíkovský sraz v Brně. Jak to celé dopadlo? To se dozvíte v tomto článku.

Na hlavním nádraží, © SVETLO

V sobotu 7. dubna se konal Alíkovský sraz v Brně. Řídil jsem ho já, SVETLO, a jelikož šlo o můj první sraz, který jsem organizoval, pomáhal mi s ním jeden ze správců Alíka Pralinka2.

Místo setkání bylo určeno na hlavním nádraží v 11:30, z patnácti přihlášených nakonec dorazilo dvanáct lidí, mezi které patří Pralinka2, Mateas, ThePumpa, kebaba, majdula2000, Best-Rebel, Bápa, JosefNeoral12, Garfíldek12, gabcahu1, ronaldo88, já samozřejmě a dále rodiče a kamarádi některých účastníků. Na začátku srazu se také na nádraží na chvilku ukázal Farmář12 s jeho maminkou (na Alíkovi známý též jako Kinimod1234567890), který si s Pralinkou popovídal o pravidlech, která tu platí, a pak se od nás zase odpojil.

Když jsme se všichni sešli, vypravili jsme se ke Staré radnici, kde jsme v průjezdu obdivovali Brněnského draka.


Po prohlídce jsme se vrátili zpátky na hlavní nádraží, odkud jsme tramvají a náhradní autobusovou dopravou vyrazili na druhé a poslední domluvené místo, kterým byla zoologická zahrada. K pokladnám jsme si vystáli celkem dlouhou frontu, takže jak se zdálo, hodně lidí mělo stejný nápad jako my a rozhodlo se strávit sobotu zrovna tam. Když jsme prošli pokladnami do areálu, měli už někteří hlad, tak jsme se stavili v restauraci, která se nacházela přímo v zoo a slibovala výhled na tygry (které jsme bohužel neviděli). V restauraci jsme také pořídili skupinové foto, i když tam bylo celkem těsno a hlavně hrozný nával.

Zároveň jsme tam rovnou podepsali prezenční listinu a pohledy, které jsme poslali pár lidem.

Potom už jsme se pustili do samotné vycházky po zoo. Mezitím se s námi už někteří rozloučili a odešli, jelikož se chtěli porozhlédnout po zoo sami. Potkali jsme spoustu zajímavých zvířat, například lvy, lamy, zebry a k potěšení všech i žirafy. Když jsme si zoo dostatečně prohlídli, dojeli jsme opět náhradním autobusem a tramvají na hlavní nádraží, kde jsme se ještě jednou vyfotili, pobavili a rozloučili. Následně jsme se začali rozcházet.

Nějaké fotky ze srazu od uživatele Pralinka2 jsou rovněž na adrese pralinka.venku.cz/srazalik53.php.

Podle mě se sraz moc povedl (doufám, že to nezní jako samochvála), celou dobu vládla pohodová atmosféra a ulevilo se mi, že se nám v průběhu nepřihodilo nic nepříjemného. Doufám, že s těmi, kteří se srazu nemohli z nějakých důvodů zúčastnit, se někdy uvidím na nějakém dalším.
Do komentářů mi můžete napsat, jak jste se srazem spokojení vy, jestli vše proběhlo podle vašich představ a další připomínky a postřehy :-).

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (22)

Příspěvek z 21. října ve 12:28.
majacos v něm napsala:

ach jo, a já myslela že tam bude další :D

Příspěvek z 21. října ve 12:08.
SVETLO v něm napsal:

Cože? :D Za prvé jsem jenom správcem nástěnek, za druhý absolutně netuším, co máš se mnou za problém a za třetí nechápu, proč to pleteš pod můj článek ze srazu...

Příspěvek z 20. října v 15:19.
kajca v něm napsala:

SVETLO se stalo správce tak na alíka už asi nepáchnu