Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkovský sraz v Brně

  vydáno  •  srazy Alíka

  V sobotu 7. dubna proběhl po delší době další Alíkovský sraz v Brně. Jak to celé dopadlo? To se dozvíte v tomto článku.

  Na hlavním nádraží, © SVETLO

  V sobotu 7. dubna se konal Alíkovský sraz v Brně. Řídil jsem ho já, SVETLO, a jelikož šlo o můj první sraz, který jsem organizoval, pomáhal mi s ním jeden ze správců Alíka Pralinka2.

  Místo setkání bylo určeno na hlavním nádraží v 11:30, z patnácti přihlášených nakonec dorazilo dvanáct lidí, mezi které patří Pralinka2, Mateas, ThePumpa, kebaba, majdula2000, Best-Rebel, Bápa, JosefNeoral12, Garfíldek12, gabcahu1, ronaldo88, já samozřejmě a dále rodiče a kamarádi některých účastníků. Na začátku srazu se také na nádraží na chvilku ukázal Farmář12 s jeho maminkou (na Alíkovi známý též jako Kinimod1234567890), který si s Pralinkou popovídal o pravidlech, která tu platí, a pak se od nás zase odpojil.

  Když jsme se všichni sešli, vypravili jsme se ke Staré radnici, kde jsme v průjezdu obdivovali Brněnského draka.


  Po prohlídce jsme se vrátili zpátky na hlavní nádraží, odkud jsme tramvají a náhradní autobusovou dopravou vyrazili na druhé a poslední domluvené místo, kterým byla zoologická zahrada. K pokladnám jsme si vystáli celkem dlouhou frontu, takže jak se zdálo, hodně lidí mělo stejný nápad jako my a rozhodlo se strávit sobotu zrovna tam. Když jsme prošli pokladnami do areálu, měli už někteří hlad, tak jsme se stavili v restauraci, která se nacházela přímo v zoo a slibovala výhled na tygry (které jsme bohužel neviděli). V restauraci jsme také pořídili skupinové foto, i když tam bylo celkem těsno a hlavně hrozný nával.

  Zároveň jsme tam rovnou podepsali prezenční listinu a pohledy, které jsme poslali pár lidem.

  Potom už jsme se pustili do samotné vycházky po zoo. Mezitím se s námi už někteří rozloučili a odešli, jelikož se chtěli porozhlédnout po zoo sami. Potkali jsme spoustu zajímavých zvířat, například lvy, lamy, zebry a k potěšení všech i žirafy. Když jsme si zoo dostatečně prohlídli, dojeli jsme opět náhradním autobusem a tramvají na hlavní nádraží, kde jsme se ještě jednou vyfotili, pobavili a rozloučili. Následně jsme se začali rozcházet.

  Nějaké fotky ze srazu od uživatele Pralinka2 jsou rovněž na adrese pralinka.venku.cz/srazalik53.php.

  Podle mě se sraz moc povedl (doufám, že to nezní jako samochvála), celou dobu vládla pohodová atmosféra a ulevilo se mi, že se nám v průběhu nepřihodilo nic nepříjemného. Doufám, že s těmi, kteří se srazu nemohli z nějakých důvodů zúčastnit, se někdy uvidím na nějakém dalším.
  Do komentářů mi můžete napsat, jak jste se srazem spokojení vy, jestli vše proběhlo podle vašich představ a další připomínky a postřehy :-).

  Související sraz:

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (28)

  Příspěvek z 16. června 2019 v 8:25.
  marbo1212 v něm napsala:

  Pěkný článek $>

  Příspěvek z 12. května 2019 v 16:25.
  paratko2323 v něm napsala:

  já sem si ho představovala jako žárovku :D

  Příspěvek z 12. května 2019 v 11:59.
  maggiesimspons v něm napsala:

  lékařský také sem si ho přestavovala bez brýlí