Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkovský sraz v Praze 15. června 2024

  vydáno  •  srazy Alíka · Praha

  Poslední sraz před letošními prázdninami je za námi. Sešli jsme se na pražském hlavním nádraží, vyrazili na oběd a potom už nás čekal Petřín. Chcete se dozvědět víc o tom, jak to probíhalo?

  Skupinové foto ze srazu v Praze 15. 6. 2024, © Pralinka2

  Než se pustíme do článku, tak kdyby někoho zajímalo, kdo všechno je na fotce, tak je to zleva on1, lékařský a VelkýBochník, potom vzadu Kábéčko, levou část srdíčka dělá MedvidekBonnie a před ním je Andulen. Zbytek srdíčka vytváří KrálíčekSušenka a za ním je Rex999. Vedle pak v tyrkysových šatech Blér, za ní Sysinka a pak fanny9498, –MM–, Věrulín a pod nimi je FrantaDinosaurus. Vpravo za Alíkem je Ouřada, dvě osůbky, co nemají účet, dole KoloJM83 s malou Terezkou a za nimi MinaHoshi. A úplně vpravo se mračí Pralinka2 (jak jinak).

  Začátek srazu byl v 10 hodin na hlavním nádraží. Reálně se tam ale první nedočkavci začali objevovat už před devátou hodinou. Povídali jsme si, dělali blbinky a čekali na ostatní. Někdy po čtvrt na 11 jsme byli konečně všichni, tedy až na vedení. Vyrazili jsme na tramvaj a jeli směr Anděl.

  Někteří na nádraží zkoušeli dělat, že tam nejsou...

  Na Smíchově jsme si zašli na oběd, u kterého se k nám konečně připojili i šéfové. Kromě jídla a pokecu jsme stihli i podepsat prezenčku, deníček a někteří zvládli také pěkně zlobit v klubovně. Jistí uživatelé se zelenou korunkou by mohli vyprávět… (lékařský měl blokaci klubovny do prosince roku 4153 ]:-))

  Po obědě už nás konečně čekal Petřín. Dojeli jsme k lanovce, u které dle očekávání byla pěkně velká fronta. Zhruba půlka účastníků šla nahoru raději pěšky a zbytek prostě čekal. Po skoro půlhodinovém čekání jsme se ale přece jen dočkali. Vyjeli jsme nahoru a zjistili, že jsme tam stejně první a že ti, co šli pěšky, jsou ještě na cestě, protože s kočárkem to prostě není tak jednoduché.

  V lanovce na Petřín (fanny, Sysinka a KoloJM)

  Tak jsme si na chvíli sedli, nachystali Alíka a naplánovali fotku. Mezitím jsme konečně byli zase všichni pohromadě. Začínalo nám trochu pršet, ale naštěstí z toho bylo jen pár kapek a my si mohli v klidu pořídit fotky. Následně jsme se po skupinkách vydali na průzkum různých míst, která Petřín nabízí. U většiny zvítězilo zrcadlové bludiště, které mělo kromě bloudící části i část druhou – s ne tak obyčejnými zrcadly. Ostatně podívejte se sami…

  V bludišti na Petříně (vepředu je Ouřada a on1)

  Malý –MM– s velkou hlavou

  U kouzelných zrcadel

  –MM– se zkoušel i naklonovat

  Prťousci

  –MM– se krapet vytáhl

  Kolem třetí hodiny, kdy jsme byli už zase pohromadě, byl nejvyšší čas se vydat zase na nádraží. Někteří totiž potřebovali pomalu zamířit zpátky domů. Vyrazili jsme proto dolů, tentokrát raději pěšky, ale během chvilky jsme se zase začali trhat, protože někteří moc spěchali, jiní ještě něco řešili, část jela půlku cesty lanovkou…

  Nakonec ale všichni všechno stihli a už za měsíc se snad zase uvidíme na prázdninovém výletu v jižních Čechách. Pozvánky se dočkáte už brzy!

  Autorka:
  » přejít do diskuze

  Diskuze k článku  (2)

  Příspěvek z 23. června v 16:23.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ty zrcadla... To jsou postavičky asi jako když já zkouším kreslit:-D

  Příspěvek z 19. června v 15:38.
  smejky225 v něm napsal:

  Škoda, že jsem nemohl...:( Měl jsem nachystané tři košíky rajčat.