Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkovský sraz v Praze 16. 11. 2002

  vydáno  •  Volný čas venku
  V sobotu 16. 11. se konal další pražský sraz příznivců Alíka. Tentokrát byl v čajovně a organizoval to HONZA2 alias Harry_Potter2. Opět osvědčil své skvělé organizačně-improvizační schopnosti.

  Honza původně plánoval sraz již na říjen, ale na poprvé navržený termín se to mnoha lidem nehodilo, a druhý navržený termín musel být zrušen pro nemoc. Nakonec bylo stanoveno datum 16. 11. Honza napřed stanovil, že sraz bude v 10 hodin a že se půjde do čajovny, a teprve potom zjistil, že čajovna otvírá ve 14 hodin. Jako poznávací znamení stanovil jablko v ruce.

  Takže na tom srazu se nás sešlo šest. Nejdůležitější tam byl Harry_Potter2 alias HONZA2, který to všechno organizoval a řídil. Dále tam byli LuCkY_DuCkLiNg, king_Henry, já, Flink alias Cold_Ice a Lůcááá alias Mersinka.

  Ale v 10 hodin nás tam ještě moc nebylo. Sám organizátor přišel až v 10:03, o čtvrt hodiny později jsme se dověděli, že Flink je na cestě. Mersinka již předem oznámila „Já za váma přijdu ve dvě přímo do čajovny, ale nevím, kde to je.“ Nutno konstatovat, že na poznávací znamení - jablko - se naprostá většina účastníků s přehledem vykašlala, včetně toho, kdo to znamení stanovil.

  No takže když nás bylo pět a bylo něco po půl jedenácté, zašli jsme napřed na občerstvení do cukrárny, ale i potom jsme měli ještě asi tři hodiny času, než otevřou čajovnu. Tak Honza navrhl, že půjdeme na petřínskou rozhlednu. Dojeli jsme tramvají na Újezd a vyjeli lanovkou na Petřín. Na šedesátimetrovou rozhlednu jsme se dostali všichni, i když Honza na to občas potřeboval víc končetin než dvě. No, pravda, bylo trochu zamlženo, takže jsme z rozhledny viděli stěží na nedaleké Hradčany, ale aspoň něco. Z rozhledny jsme opět lanovkou dojeli dolů a popošli jsme na Malostranské náměstí.

  Honza měl cestou velkou srandu z toho, že jsem na přechodech přecházel jen na zelenou. Z Malostranského náměstí jsme tramvají jeli zpátky na Náměstí Míru. Tam jsme chvíli počkali a ve 13:55 přišla Mersinka. Došli jsme do čajovny a tam jsme poseděli a pokecali. Bylo tam docela příjemné prostředí a dobře jsme se pobavili, tedy aspoň doufám, že ostatním se tam taky líbilo. Kolem čtvrté hodiny už někteří museli jít, tak jsme se rozpustili. Několik fotek ze srazu najdete na adrese http://pralinka.venku.cz/srazalik3.htm.

  Přestože na Alíku je zaregistrováno přes 130000 lidí, v největším městě republiky se na srazu zveřejněném na nástěnce sešlo jen šest lidí. Asi málokdo má zájem se setkat osobně. Kdybyste však přece jen chtěli, není problém se na některý pořádaný sraz přihlásit, nebo zveřejnit a zorganizovat sraz vlastní. Když to zvládne dokonce i HONZA2, tak to přece musí zvládnout už úplně každý.

  Další zajímavé články:

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!