Alíkovina

Alíkovy dárky z DinoParku

vydáno  •  Alík · Volný čas venku · Cestování · Historie
Mezi Alíkovými dárky opět najdete rodinné vstupenky a DinoAquarium z DinoParku. Za své bodíky tak můžete zamířit na výlet do druhohor. A co vás tam čeká?

Deinonychus, © Dinopark

V Alíkově Katalogu dárků najdete opět své oblíbené dárky:

  • Rodinná vstupenka do DinoParku
  • Dětská vstupenka do DinoParku
  • DinoAquarium, sada pro chov listonohů
  • DinoPark čepice
    a další dárky

Prázdniny a léto obecně jsou ideálním časem k cestování a k návštěvám nových i důvěrně známých míst. Jedním z takovýchto oblíbených turistických cílů jsou i DinoParky v Plzni, Praze, Liberci, Vyškově a Ostravě, nebo na Slovensku v Bratislavě a Košicích. V každém z DinoParků čeká i letos množství nových modelů, scén a dekorací.

Novinky letošního roku v DinoParcích

Například v Ostravě, Praze a Liberci můžete obdivovat obrovitého Therizinosaura, což je 11 metrů dlouhý teropod, jehož tělo bylo částečně pokryto peřím. Zaujme svým detailním propracováním a svými metr dlouhými drápy.

Fotogalerie

V Plzni je největší novinkou 23 metrů dlouhý robotický Diplodocus, který zvládá až sedm různých pohybů.

V DinoParku Vyškov je připravena nová scéna se dvěma robotickými Tyrannosaury, kteří napadli auto s neopatrnými návštěvníky.

V DinoParku Ostrava si můžete prohlédnout 9 metrů vysokou druhohorní sopku, nebo se zde projeďte DinoExpresem, který vás zaveze do míst, kam byste se pěšky báli. 

V DinoParku Liberec zažijte opravdovou druhohorní bouři včetně skutečného deště.

V DinoParku Praha umístěném na střeše Nákupní galerie Harfa můžete druhohorní velikány pozorovat spolu s úchvatným výhledem na Prahu.

Letošní novinkou je i 3D kino přeměněné na DinoAquarium. Díky panoramatickému filmu, který je v ceně vstupenky, se podíváte pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. Obávaný prehistorický Megalodon nebyl jediným neohroženým predátorem své doby. Skutečným vládcem moří byl Kronosaurus.

V DinoParcích najdete i dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, DinoGril s občerstvením, nebo také obchod se suvenýry DinoShop.

Na cestě do druhohor potkáte desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech. Zvířata jsou zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu před více než 65 miliony let.

Kde najdete DinoParky

V České republice najdete DinoPark v Liberci, Plzni, Praze, Ostravě a Vyškově. DinoParky najdete i na Slovensku, v Bratislavě a Košicích. Před návštěvou DinoParku si ověřte otevírací dobu, ta se u každého DinoParku může lišit.

Více o DinoParku.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!