Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Alíkův trezor: Pravidla hry

  vydáno  •  Alík · Co nového u mě! · Soutěže · Mediální partner · Alíkův trezor
  Vylušti rébus a otevři Alíkův trezor. Od 26.6. do 31.8.2014 budou každý všední den v letní příloze MF DNES vycházet dětské noviny. Jejich součástí bude každý den i Alíkův trezor se soutěžním rébusem. Vylušti rébus, otevři trezor a vyber si svou šťastnou minci.

  Dětské noviny v MF DNES již od 26.6.2014, © MF DNES

  Chcete vybrat Alíkův trezor?

  Pokud chcete vybrat Alíkův trezor, musíte nejprve vyluštit soutěžní rébus. Pak sestavte kód pro otevření trezoru. Skládá se z prvních devíti vyluštěných číslic v rébusu, jsou to číslice umístěné na bílých polích. Kód čtěte zleva doprava a zhora dolů.

  Alíkův trezor

  Na www.alik.cz najdete odkaz na hru Trezor. Klikněte na obrázek trezoru a vyplňte správně kód. Pokud vložíte kód správně, tlačítko OK na klávesnici zezelená a vy můžete kód odeslat.

  V takovém případě máte právo vstoupit do trezoru a vybrat si svou „šťastnou“ minci. Mince skrývají v různé dny různé ceny. Některé obsahují okamžitou výhru, některé slevové kupóny nebo jiné speciální nabídky.

  Nezapomeňte zúčastnit se hry o hlavní ceny

  Pod trezorem najdete soutěžní formulář. Pokud do něj vyplníte svůj email, zařadíte se do denního losování o hlavní ceny. Každý den losujeme výherce.

  A o co hrajeme?

  • 24x sluchátka Happy Plugs Earbuds v různých barvách
  • 30x podvodní fotoaparát GoGEN Maxipes Fík Nemo
  • 1x televizor GoGEN Maxipes Fík 22"
  • 1x tablet Samsung Galaxy Tab 3 7"

  Každý soutěžící okamžitě získává nějakou výhodu či výhru, kupony či slevové kódy. Zároveň může postoupit do slosování o hlavní ceny. V takovém případě je nutné vyplnit soutěžní formulář s emailovou kontaktní adresou a kód z MF DNES.

  Účastník soutěže odpoví otázky a stiskne tlačítko "Odeslat odpovědi". V případě, že účastník zodpoví tímto způsobem správně všechny otázky, postupuje do slosování o ceny.

  Kompletní pravidla soutěže

  1. Obecná ustanovení
   Soutěž "Alíkův trezor" (dále také jen "soutěž") probíhá na území České republiky. Účastníkem soutěže se stává každý čtenář www.alik.cz, který akceptuje pravidla soutěže a zašle níže stanoveným způsobem odpovědi na soutěžní otázky.
   Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
  2. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. MAFRA si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
  3. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
  4. V případě vícenásobných odpovědí bude do slosování zařazen účastník jen jedenkrát. Do slosování bude zařazen každý účastník, který vyplní všechny požadované identifikační údaje a odpoví správně na všechny soutěžní otázky. Ceny budou rozděleny losováním mezi účastníky soutěže, kteří vyhoví jejím podmínkám.
  5. Pokud to bude výslovně uvedeno u soutěžní otázky, vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány elektronickou poštou. Výhry nad 10.000,- Kč představují částku po zdanění srážkovou daní.
  6. Účastník soutěže tímto poskytuje MAFRA souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mailovou adresu a případně další údaje, které účastník soutěže společnosti MAFRA poskytl, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.
   Účastník soutěže zároveň výslovně prohlašuje, že poskytuje shora uvedené společnosti souhlas, aby e-mailovou adresu a další účastníkem poskytnuté podrobnosti jeho elektronického kontaktu využila pro potřeby šíření nevyžádaných obchodních sdělení ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.
  7. Základní mechanismus soutěže
   Soutěž bude probíhat v termínu uvedeném u soutěžního formuláře na stránkách www.alik.cz.
   Soutěžící vyluští kód, který najde v dětských novinách MF DNES v období od 26.6.2014 do 31.8.2014, s jeho pomocí si otevře trezor na www.alik.cz. Soutěžící si v trezoru zvolí výherní minci a klikne na ní.
   Mince skrývají různé ceny v náhodném umístění.
   Každý soutěžící okamžitě získává nějakou výhodu či výhru, kupony či slevové kódy. Zároveň může postoupit do slosování o hlavní ceny. V takovém případě je nutné vyplnit soutěžní formulář s emailovou kontaktní adresou a kód z MF DNES.
   Účastník soutěže odpoví otázky a stiskne tlačítko "Odeslat odpovědi". V případě, že účastník zodpoví tímto způsobem správně všechny otázky, postupuje do slosování o ceny.
   Výherce jednotlivých cen vylosuje MAFRA v průběhu soutěže dle slosovací listiny, každý den část výher. Losujeme ze soutěžících, kteří správně odpověděli během 24 hodin, v časovém rozmezí 12:00 - 12:00, správně na soutěžní otázky. K losování bude použit generátor náhodných čísel.
  8. Hrajeme o 24x sluchátka Happy Plugs, 30x podvodní foťák GoGEN Maxipes Fík, 1x televizor GoGEN Maxipes Fík 22" a 1x tablet Samsung Galaxy Tab 3 7".
  9. Předání výher
   Pokud je to výslovně uvedeno u soutěžních otázek, kontaktuje MAFRA vylosované výherce prostřednictvím e-mailu.
   Pokud soutěž vyžaduje jako kontaktní údaj email či Alíkovu přezdívku, výherci obdrží písemnou výzvu k vyzvednutí výhry, případně k zaslání instrukcí ohledně převzetí výhry. Výzva bude odeslána na email uvedený u odpovědi na soutěžní otázku. Pokud výherce neodpoví na výzvu do 30-ti dnů od zaslání oznámení, jeho nárok na výhru zaniká.
  10. Ceny budou výhercům doručovány poštou na adresu, kterou účastníci soutěže pošlou emailem. Pokud adresa není součástí podmínek účasti v soutěži, bude výhra doručována na adresu, kterou výherce oznámí emailem či telefonicky, pokud není výslovně stanoveno jinak. Při zasílání zásilek poštou MAFRA odpovídá pouze za předání zásilky držiteli příslušné poštovní licence. Vrácené poštovní zásilky nebudou opětovně zasílány.
  11. V případě osobního předání bude výherci mladšímu 18 let výhra předána pouze za přítomnosti jeho zákonného zástupce.
  12. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

  Autor: (14 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 8. srpna 2014 v 8:36.
  spamat v něm napsal:

  výhra

  Vyhrál jsem už 2.7. a výhra ještě nepřišla13 Někde jsem četl, že do 3 týdnů a pořád nic.

  Příspěvek z 5. srpna 2014 v 17:02.
  468 v něm napsal:

  trezor

  co tam je?

  Příspěvek z 5. srpna 2014 v 10:54.
  kralikmatej v něm napsal:

  Trezor otevřen

  Úplně lehké!Otevřel jsem si trezor!26