Alíkovina

Apassionata: Zlatá cesta

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Filmy, divadlo a muzikály
Nejúspěšnější evropská jezdecká show se 13. - 14. 12. už po deváté vrátila do České republiky. Tento úžasný zážitek ze souznění koní a lidí si nenechalo ujít 10-18 000 lidí.

Apassionata, © Echo Promotion

Každý, kdo se kouká na televizi, si mohl všimnout reklamy na tuto akci. Myslím si, že jen hrstka jezdců a milovníků koní si nechala tuto skvělou rodinou show ujít.

Show probíhala v O2 aréně a byla pro lidi v každého věku. Já jsem se na ni vydala se svojí sestrou a mamkou. Ze začátku jsme se bály, že to bude něco pro malé děti, protože v metru a před arénou stáli jen rodiče s dětmi. Nakonec jsme ale byly příjemně překvapené.

Show byla plná světelných a zvukových efektů a té nejúžasnější drezury koní. Mohli jste tam vidět normální drezuru, horsemanship, parkur a voltiž. Celkově se mi to moc líbilo a to jsem si myslela, že to bude nějaké týrání koní nebo něco takového. Na konících bylo vážně vidět, že se mají dobře a že své pány mají rádi.

Pokud jste milovníky koní nebo jste jenom zvědaví a příští rok uvidíte upoutávku na Apassionatu, doporučuji vám objednat si lístky.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (4)

Příspěvek z 7. března 2015 ve 13:37.
Dixie13 v něm napsala:

Reakce na zuzukrecek1:

Nejlevnější lístky stály 500Kč, což podle mě není moc na to, že je to tak slavná a světoznámá show. Nevím kde jsi to slyšela16

Příspěvek z 16. ledna 2015 v 16:28.
Karolínka51 v něm napsala:

Apassionata

No mně vadí že je to až v Praze a já bydlím až na druhý části republiky :-///

Příspěvek z 14. ledna 2015 v 19:51.
Zetr v něm napsal:

Reakce na zuzukrecek1:

To určitě. Na takovéto akce jako je Apasionata, Bodies rewild a jiné to bývá drahé, ale bývá to úžasné. )Omlovám se jak jsem to napsal) Mě spíš vadí, že je to až v Praze.