Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Apríl mám ráda

  vydáno  •  Škola a poznání · Apríl
  Apríl, jeden ze dnů v roce, na který se těší všichni vtipálci, kteří by rádi někoho napálili. Apríl je prý už od 16. století spojen s různými žertíky a drobnými zlomyslnostmi.

  Alík na lanovce, © Alík

  Někteří lidé mají tento den rádi. Já osobně ho ráda mám. Protože v tento den je opravdu o zábavu postaráno. Bohužel někteří lidé zase vymýšlejí moc trapné žertíky, které mohou dokonce i někomu uškodit. Pamatujte, že byste neměli vymýšlet zlomyslné žerty. Vymyslete něco opravdu legračního.

  Když zapátrám v paměti, naposledy mě napálila moje sestra a to je už vážně strašně dávno. Bylo mi asi 5 let. Ráno jsem se vzbudila a šla jsem se nasnídat a sestra mi řekla, že mi rozbila moji milovanou panenku. Nemohla jsem jí uvěřit a ona vykřikla "APRÍL". Myslela jsem, že ji v tu chvíli zabiju.

  Nebo jsme jednou na apríla, ale to mi bylo asi 8 - 9 let, byli u nás doma s kamarádkou. Hrály jsme si a najednou jsme slyšely strašnou ránu. Když přišel taťka, tak nám řekl, že nějaký auto nabouralo do domu u obchodu. Byl apríl a my jsme mu nevěřily xD ... ale pravda to byla.

  Apríl je zajímavý den a já ho mám ráda ... A tak vám přeji abyste si ho užili...

  Apríl, koza žere papír!

  "Apríl, apríl koza žere papír," jistě ti to už někdo řekl a měl pak z tebe legraci. Někdo se zlobí, někdo to vezme s humorem. Zkus to vzít taky s humorem. Vždyť Apríl je svátek smíchu.
  Nabízím ti různé nápady jak si můžeš udělat legraci z ostatních:

  • Večer 31. 3. nařiď rodičům budík na brzo ráno a oni vylítnou, že se má vstávat. Sám/sama si nařiď budík asi o 5 minut dřív a poslouchej co se bude dít. Potom jdi za nimi a řekni "1:0 apríl".
  • Jdi před dům a vykřikni "Jů, přijel cirkus". Jakmile přiběhne tvůj malý sourozenec a začne se ptát "kde?" řekni: "2:0apríl".
  • Přijď do školy a řekni celé třídě, že budeš mít doma opičku a na konci vyučování jim řekni "Apríl, apríl koza žere papír".
  • Běž domů a jakmile přijde někdo dom buď smutný/smutná. "Dostal/a jsem 5." "Co?" zeptají se určitě rodiče a ty jim odpověz známé: "Apríl, apríl koza žere papír".
  • "Mě je blbě," - řekni rodičům a až tě uloží do postele tak řekni: "Zase apríl".

  Poradila jsem ti? Jo? To je super. Jestli ne, tak mi napiš pod článek svoje nápady. Alespoň se poučím.

  Ahooooooj a přeji hodně dobré aprílové zábavy!

  1. Apríl - Deň bláznov!

  Ako je určite známe, 1. apríl je deň bláznov. V tento deň ľudia majú vo zvyku robiť srandičky. Nemám moc rada tento deň...

  Vy si možno poviete, že ste na všetko pripravení. Ale napríklad aj váš idol si z vás môže spraviť vtip, že je do vás zamilovaný, a vy mu budete veriť, nie?

  Keby mne toto povedal, tak ja by som mu asi neverila. Minulý 1. apríl som len čakala pred školskou bránou, kedy otvoria. A spolužiaci si z nás robili vtipy. Neverili sme im. Ale ako som už hovorila, môže vás niekto kľudne aj nejako prekvapiť, tým, čím ste vôbec nepočítali.

  V škole si dokonca zavtipkujeme aj na učiteľoch. Minulý rok sme spravili, že si nejakí žiaci skryli niekam tašku a oni sa skryli do skrine, alebo niekde za roh. Mali sme šťastie, že sme tam mali takú skriňu, tento rok už v triede nemáme skriňu, len poličky a v tých sa asi ťažko schová =D

  Ale pozor na učiteľov! Ak si vy z nich robíte žartíky, tak vám to môžu oplatiť. Nám napríklad učitelia robia, že nám v ten deň nepovedia pravú známku, akú sme dostali. Napríklad minulý rok: ,,Dostávaš päťku!" a nakoniec to bola jednotka. Toto sú vtipy učiteľov, tak vás s nimi zoznamujem, aby ste si dali pozor a aby ste sa nedali nachytať.

  Ja napríklad vždycky môjho tatka nachytám, že mu poviem: ,,Tu máš nejakú špinku, tu..." a on ju začne hľadať a ja poviem: ,,Prvý apríl!". A musím sa priznať, na toto sa aj ja vždy nechám nachytať od maminky. Čím vždycky niekoho nachytáte vy? :-)

  Další zajímavé články:

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (56)

  Příspěvek z 17. dubna 2009 ve 13:56.
  eusinka31 v něm napsal:

  dost hustý!!!!!!!

  Tennhle apríl se mi stal ve škole.Vlastně ne mě ale i naší celé třídě.Chtěli jsme napálit učitelku!Zítra jsme měli jet na výlet (se školou) my sme řekli učitelce že na ten vylet nás naši rodiče nechtěj putit a ona na to skoro¨skočila!!!!!!!!!!!!! ale potom nam rekla že už to na ni skoušeli v druhe třídě!!!!!!!!!!! tak že jsme byli sklamaní!!!!!!!!272727271313

  Příspěvek z 9. dubna 2009 v 8:09.
  alexinka00 v něm napsal:

  Apríl

  No,mě moc lidí nenachytalo jenom kamoska kamarad mel ve skole zelený sprej na vlasy a kamoska me nachytala ze mi ho nastrikal na hlavu21

  Příspěvek z 8. dubna 2009 v 19:22.
  -holka v něm napsal:

  april

  pribehni k mamince a rekni ze je pitoma maminka ti odpovi a proc no protoze jsi krava10