Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Asi to byl sen

  vydáno  •  Vztahy
  Možná to byl sen, ale já tomu věřím. Budu vám vyprávět krásný, ale pro některé možná smutný příběh.

  Boston - tanecnice, © MAFRA

  Bylo 12. února a k nám do třídy nastoupila nová žačka. Jmenovala se Anna. Přestoupila k nám, neboť její otec tu měl výhodnou práci. Byla moc pěkná a já snil o tom, že s ní budu chodit. Zrovna se chystal Valentynský ples a já neměl partnerku. Tak jsem se zeptal Anny, jestli by nešla a ona souhlasila. Byl jsem jako v nebi. A když nadešel ten den, byl jsem rád, že mám za partnerku zrovna Annu. Když jsem pro ni došel, byla jako princezna. 

  Na plese jsme si to užili, ale najednou se ozvalo strašné zvonění. Byla půlnoc, věděl jsem, že domů se můžu vrátit až ve dvě ráno a tak jsem byl v klidu, ale v tom mi to došlo. A co Anna, neměla by jít ona domů? Zeptal jsem se jí a ona mi řekla, že může zůstat do dvou. To je ale náhodička, můžu jí doprovodit domů a nebude z toho žádný průšvih. Ten večer jsem ji chtěl políbit, ale ona jako očarovaná zmizela. Bylo mi to divné, protože ještě nebyla ani jedna hodina. Tak jsem ji šel hledat a ona tančila s největším frajerem ze školy. Bylo mi do pláče a pak se mi vůbec neomluvila.Tak jsem odešel a ani jsem ji nedoprovodil. Nechal jsem ji tam. Však ať si ji odvede ten frajer. 

  Když jsem přišel,  tak jsem asi dělal hrozný hluk, protože se z ložnice vyřítila máma a ptala se, co dělám doma tak brzy. Řekl jsem ji, co se stalo a ona mi řekla, že si z toho nemám nic dělat, že se to stává. Tak jsem si vyčistil zuby a šel jsem spát.

  V pondělí si všichni ze školy svěřovali dojmy z pátečního plesu. Já osobně jsem měl dojmů plnou hlavu a s nikým ze školy jsem si o tom nechtěl povídat. Druhou hodinu se rozneslo, že Marek chodí s Annou. Bylo mi z toho na nic, tak jsem pro dnešek jenom seděl v lavici a s nikým jsem si nepovídal. I když jsem se dozvěděl, že to s Annou a Markem je pravda, pořád se mi líbila.

  Když jsem se chystal k odchodu, dohonila mě Anna a dala mi jakýsi lísteček. Četl jsem si nahlas: Jsi srdečně zván na oslavu mých 12. narozenin. Jo a Kubo, moc mě mrzí, že jsem tě opustila na plese.

  Na tu oslavu jsem chtěl jít, ale bál jsem se, že tam bude i Marek. Nakonec jsem tam šel. Oslava byla úplná katastrofa. Anna dostala neštovice hned potom, co se vrátila ze školy. 

  A žhavá novinka, Anna se rozešla s Markem a chodí se mnou. Ten den, co měla oslavu mi dala první pusu. No, já myslím, že to vypadá slibně, ale svatbu dopředu neplánujeme.

  Další den mi Anna řekla, že se stěhují do Bulharska a že s námi je konec. Připadal jsem si úplně zoufalý. Ale v tom se tu objevila Erika a líbí se mi. Takže mi držte palce.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 31. srpna 2018 v 18:04.
  číča800 v něm napsala:

  divný konec8-o

  Příspěvek z 13. října 2015 ve 20:48.
  Tulisa v něm napsala:

  Fuj

  Hnus nezajimave divne