Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  AUDIO: Inheritance, závěrečný příběh ze série Odkaz Dračích jezdců

  vydáno  •  Knihy · Soutěže
  Inheritance je závěrečným dílem ze čtyřdílné série Odkaz Dračích jezdců. O komplet všech čtyř příběhu v podobě audioknih hrajeme v nově Alíkově soutěži.

  Soutěž s Audioteka.cz, komplet audioknih Eragon, Brisingr, Eldest, Inheritance, © Audioteka

  Alíkova soutěž

  Do 6.3.2014 hrajeme s Audioteka.cz o komplety audioknih Eragon, Brisingr, Eldest a Inheritance v nové Alíkově nové soutěži.  Další audioknihy můžete získat i v Alíkově Katalogu dárků za své bodíky.

  Soutěž s Audioteka.cz, komplet audioknih Eragon, Brisingr, Eldest, Inheritance

  Autorem slavného fantasy příběhu je Christopher Paolini, který první námět příběhu napsal teprve ve svých 15 letech. Hned po svém vydání se příběh stal bestsellerem a nadchl miliony čtenářů po celém světě.

  Na začátku byl Eragon... Jak celý příběh skončí?

  Dlouhý výcvik a boje přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. Ta nejtěžší bitva Eragona a Safiru přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Podaří se jim porazit krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost?

  Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe už nikdo… Inheritance je napínavý fantasy příběh s nečekanými zvraty.

  Příběh poutavě čte Martin Stránský a ty si ukázky prvních dvou kapitol můžeš poslechnout i na Alíkovi.

  Audioknihu ve formátu mp3 si můžeš koupit a stáhnout z Audioteka.cz. K registraci stačí email. V rámci služby si pak můžeš stránkách budovat vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které se můžeš přihlašovat jak ze smartphonu, tak tabletu nebo počítače.

  Zakoupené audioknihy jsou ve formátu MP3 a ty si je můžeš stahovat, kolikrát budeš chtít. Není tedy nutné myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače si můžeš zdarma vyzkoušet díky nabídce kapitol zdarma, které najdeš u většiny audioknih.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!