Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Aura a věci kolem ní

  vydáno  •  Víra · Volný čas doma

  Chcete se dozvědět něco o auře? Chcete vědět, jak se pomocí ní dá ubránit, když se třeba bojíte nebo máte před sebou něco důležitého? Toto a mnohem více naleznete v tomto článku.

  Spiritalismus , © Activedia

  Připravila jsem si pro vás kratší povídání co auře. Vím o ní od babičky, která se tímto zabývá už roky.

  Poznámka redakce

  Článek prezentuje jen přesvědčení autorky a ne cokoliv, co doopravdy existuje. Přesněji, co je dokázáno věděcky. ;-)

  Co je to aura?

  Je to naše životní energie. Většinou je to malý a pro většinu lidí neviditelný obláček, který malinko odstává od těla. Samozřejmě ne každý ji může mít malou, jsou na tomto světě lidé, kteří se zajímají o auru a umí si ji zvětšit. Můžete tedy být tak velká, jak daný člověk chce. Aura nás může chránit před zlými věcmi a lidmi, před zlými sny i před smutkem. Podle barvy aury můžeme poznat, zda je člověk zlý, nebo hodný, jestli je psychicky a fyzicky zdravý, vnímavější jedinci mohou dokonce podle aury druhého člověka poznat, zda lže či má nekalé úmysly.

  Význam barvy aury

  Světlé a zářící odstíny barev znamenají, že je člověk zdravý, v duševní pohodě nebo má jen radost. Tmavé a husté odstíny aury značí nemoc, duševní nepohodu či smutek, ale mají ji i lidé se špatnými úmysly.

  Co je to tzv. otevřené třetí oko?

  Lidé, kteří mají takzvaně otevřené třetí oko, jsou schopni vidět auru u všeho živého a někdy i neživého. Tito lidé se však museli naučit sledovat auru. To se samozřejmě dá trénovat. Nebo se narodili už s přirozeným talentem ji vidět.

  Jak se můžete učit vidět auru?

  Potřebujete k tomu zrcadlo a klid. Stoupněte si před zrcadlo a uvolněte se, nesmíte se až moc snažit. Nesnažte se přemýšlet o vašich problémech nebo o tom, co se ten den dělo, ale vyčistěte si úplně mysl. Pak to můžete zkusit. Oči můžete mít zavřené, což je lehčí varianta, ale můžete je nechat i otevřené, ale to je obtížnější způsob. Ze začátku toho moc neuvidíte, ale čím více se budete trénovat ve vidění, tím auru uvidíte lépe a lépe. Auru se můžete naučit vidět kdykoliv.

  Menší poznámka: Já sama se ji učím vidět už asi 3 měsíce. Se zavřenýma očima ji vidím asi tak, jako když si sundám brýle a podívám se na značku vzdálenou zhruba 2 metry. A to značí, že auru vidím docela dobře. S otevřenýma očima ji vidím ještě docela rozmazaně, ale vidím ji. A to se také počítá.

  Jak svoji auru rozšiřovat, byť ji nevidíte?

  Uklidněte se nádechem nosem a prudkým výdechem pusou. Nejlépe i zavřete oči. Dejte si dlaň pravé ruky na čelo a dlaň levé na břicho. Je jedno jestli sedíte, ležíte nebo stojíte. Začněte si představovat, že jste ve vajíčku z vaší aury, uvědomte si, že je to vaše energie, a myšlenkově ji přijměte. Poté by vás měla v hlavě napadnout barva, u mě to byla zářivě červená. Když tu barvu máte, musí být zářivá nebo světlá, začněte si představovat, jak se kolem vás začíná rozšiřovat do dálky.

  Bacha na představy, že je slabounká, když se vzdálila. To je špatně a můžete se bát více, proto si zkuste představit, že něco natíráte. A rovnou to natíráte několika vrstvami na sebe a můžete to udělat do jaké délky chcete... Čím více to budete trénovat, tím to bude silnější a silnější. Aura vás bude ochraňovat.

  V případě, že to dobře natrénujete a někde nebudete moct udělat to s rukama, tak si to už dokážete představit. Bude to fungovat, ale to je už hodně pokročilá verze. Pamatujte na to, že takováto aurová ochrana trvá jen pár hodin, takže je lepší, když stejný postup uděláte ráno a těsně před spaním.

  Kdyby měl někdo jakýkoliv dotaz ohledně aury a podobně, tak mi napište do diskuze nebo do pošty. Každému ráda poradím.

  Související Alíkoviny:

  Autorka: (14 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (19)

  Příspěvek z 30. června v 7:25.
  Eliana7 v něm napsala:

  Nezaujalo mě to 2 tlapky

  Příspěvek z 22. února ve 22:42.
  Killercow v něm napsala:

  3 tlapky, nebudu věřit něčemu, co není. A souhlasím se smejkym:->

  Příspěvek z 22. února ve 21:56.
  Čičinka81286 v něm napsala:

  Krásný článek, dávám 5 tlapekok$>