Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Až na konec světa! + kvíz

  Piráti se už potřetí vrátí do světových kinosálů a nebude chybět ani kapitán Jack Sparrow! Po velkém úspěchu prvního dílu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly došlo k rozhodnutí vytvořit trilogii, jejíž závěrečná část vpluje na stříbrná plátna už 25. května letošního roku. Co všechno můžete od „nových Pirátů“ očekávat?

  Piráti z Karibiku: Na konci světa - snímek z filmu, © Walt Disney Studios

  Nejprve si dovolím krátkou rekapitulaci děje. V Prokletí Černé perly jsme se poprvé setkali s kovářem Willem Turnerem, jeho láskou Elizabeth Swannovou a poněkud výstředním pirátem Jackem Sparrowem – kapitánem Černé perly. Po napadení přístavu se Elizabeth dostane na loď kapitána Barbossy s prokletou posádkou, která ukradla aztécký poklad a už jim zbývá poslední kousek a krev potomka mrtvého piráta, aby se kletby zbavili. Zlatý medailon má Elizabeth, ale pirátská krev koluje v žilách jejího milého Willa, aniž o tom vůbec ví. Ten se spolu s Jackem vydá na záchrannou výpravu a v cestě jim stojí nejen mořské proudy, ale i loď královského námořnictva a prokletí piráti...

  Druhý díl, Truhla mrtvého muže, začíná zatčením Willa a Elizabeth v den jejich svatby. Mají být pověšeni za spojenectví s Jackem Sparrowem, ale Will nakonec dostane podmínku – pokud sežene „nefunkční“ Jackův kompas, budou i s Elizabeth osvobozeni. Will po něm dlouho pátrá a nakonec se dostane na ostrov kanibalů, kteří zajali celou posádku Černé perly a z Jacka udělali svého boha. Nakonec se jim podaří odplout, ale Sparrow se se svým kompasem hned tak rozloučit nehodlá. Pošle Willa na loď kapitána Davyho Jonese, kde má místo něj odsloužit sto let. Davy chce však za něj rovných sto duší a tak Jackovi nezbývá, než sehnat tajemný klíč a podle kompasu najít truhlu, ve které se ukrývá pro Davyho Jonese to nejcennější... Obsahu truhly se však nakonec zmocní bývalý komodor Norrington, který chce získat své původní postavení a Jack skončí ve spárech mořské obludy, které dokáže poručit pouze Davy Jones.

  A teď už k tomu co nás čeká. V závěrečném dílu nezvaném Na konci světa se Will a Elizabeth spojí s kapitánem Barbossou z prvního dílu a spolu s posádkou Černé perly se vydávají na konec světa zachránit Jacka Sparrowa. Mezitím Davy Jones pod kontrolou Východoindické společnosti potápí lodě. Na cestě zrádnými vodami se dostanou až do exotického Singapuru a budou se muset postavit čínskému pirátu Sao Fengovi. Právě teď si každý musí zvolit svojí stranu – čeká nás velkolepá bitva nejen za životy hlavních postav, ale i za samotnou budoucnost pirátství. Těšit se můžete na herce z původních filmů – Johnnyho Deppa, Orlanda Blooma, Keiru Knightleyovou, Geoffreyho Rushe a Stellana Skarsgårda, a nově i na Chow Yun-Fata v roli piráta Sao Fenga.

  Komu slova nestačí a chce už teď něco vidět na vlastní oči, ať se podívá na www.comingsoon.net. Najdete zde trailer (oficiální ukázku z filmu), ale protože se jedná o anglickou stránku, není opatřen českými titulky.

  Fotoalbum si můžeš prohlédnout tady: Piráti z Karibiku 3: Na konci světa

  Pokud si čekání na 3. díl Pirátů chcete trochu ukrátit, pak jsem vám připravila Pirátský kvíz.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuze

  Diskuze k článku  (20)

  Příspěvek z 6. srpna 2009 v 19:22.
  Biga v něm napsal:

  Reakce na ailona:

  ahoj myslím že seš fajn holka když umíš odsodit Lidi že neumí psát =D=Dvůbec..Nebudeme kámošky ?? napiš mi do pošty ale spíš na tuto stranu. Doufám že jsi online =D ale víš co napiš mi na icq.....497...897...89...poslední si domysli..Je to ...8+2-5-3+1+0+0+0+0+0+0+0+0+0+1+1+2-2-2=-.....moje poslední číslo icq paaaacko

  Příspěvek z 6. srpna 2009 v 19:18.
  Biga v něm napsal:

  14 ze 14

  Nechci se nějak chlubit ale jsem prostě už taková....=D mám 14 bodů ze 14 v tom kvízu no..Vsadím se že nikdo to ještě neměl..Jestli někdo máte sims 3 tak víte že je tam snob..No tak to jsem já=D=D a co jste vy ?!? NULY !!   No taak paaaaackooo !! P.s. napište mi do pošty...Mooooc na tehoto snobskýho alíka kterej je pro miminka nechodím nejsem mimino ale dospělá...Taak si vzpomeňte a napište a fakt už paaackooo NULY !!!

  Příspěvek z 6. srpna 2009 v 19:10.
  Biga v něm napsal:

  Reakce na VERCAREXIK:

  nauč se psát a pak piš komentáře16