Alíkovina

Bacily tě bacily? + kvíz

vydáno  •  Volný čas doma
Moc a moc vám děkuji za všechny komentáře pod článkem Jak bacit bacila i za hezké dopisy, které jste mi do pošty na adresu Alík poslali. Je vidět, že těch, kteří bojují s bacily je opravdu hodně. Těší mne, že pokud se vám udělá o chlup lépe a nemusíte ležet v posteli, je vaším oblíbeným společníkem váš věrný psí přítel Alík. Vybral jsem několik komentářů, které se mi zvlášť líbily. A jako malou pozornost přidávám navrch kvíz plný bacilů.

Chřipka - ilustrační foto, © Profimedia.cz

Kvíz si otevřete kliknutím na nápis: Víte jak pořádně bacit bacila?

Z vašich komentářů pod článkem Jak bacit bacila mne nejvíc zaujalo:

Rezor
Bacili jsou fakt jedni z nehorších mikroorganický tvorů na zemi.Chtělo by to vynalézt nějakou specielní zbraň, která by zlikvidovala na planetě všechny viry a bakterie.to by se pak pěkně žilo!!!

Kristýna225
Alíku bacili jsou fakt hrozní. Já je vůbec nemám ráda, protože nemůžu jít do školy se učit a nemůžu mezi kamarády a musím být doma zavřená.ani moje kamarádky nemají bacily rády. Jedna moje kamarádka právě marodí a bere antibiotika. Já jsem taky nemocná, ale mám jenom rýmu a malý kašel. Ale do školy nepůjdu celý týden.Tak ahoj

fatima1
Já jsem také nemocná. Bacily vůbec nemám ráda. Mám malou rýmu a velký kašel. ACH JO!!!

vyrtual-pes
Bacil je fuj i když někteří ho moc chcou aby pak nemuseli do školy. Ale věřte mi, není to nic příjemného. Když nejsi ve škole, tak máš hodně práce doma. Musíš si pak všechno dopisovat atd. A ještě horší je, že moc nemusíš pochopit učivo od maminky. Maminky jsou dobré, ale učivo je nejlepší se naučit od paní učitelky.

kykynecka
Ve třídě je nás 11 a všichni byli nemocní, ale já ještě ne. Víte proč? V létě se koupu v bazéně když je ledová voda, jím zeleninu, ovoce. Prostě žiju zdravě.

bobek
Bacil je zkrátka nemoc, která lze vyléčit leda medicínou. Jestli nechcete být nemocní, jezte vitamíny.

Autor: (6 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (9)

Příspěvek z 4. dubna 2009 ve 13:11.
natallka v něm napsal:

naty

bacili nema urcite nikdo a ja vúůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec5

Příspěvek z 14. listopadu 2008 v 17:34.
oslíček42 v něm napsala:

oslíček42

nejsnou zadne nove kvizi a to je blbe5

Příspěvek z 7. listopadu 2008 ve 12:32.
0adelka0 v něm napsal:

no ty bacili

bacili bacili bacili  jsou hnusnyyy s nimy pryc kdyby to teda slo 11111