Alíkovina

Balet Národního divadla otevřel dětem svou baletní kuchyň

vydáno  •  Kultura
Balet Národního divadla pořádal pro budoucí baletky oblíbené baletní dílny v Národním divadle. Malé návštěvnice využily příležitostI podívat se, co se děje za baletní oponou.

z baletní dílny Zlatovláska, aneb Pojďte s námi do pohádky, Adéla Pollertová a Alexander Katsapov, © Balet ND, Martin Divíšek

Soutěž

Do 5.10.2013 hrajeme v sekci Soutěže o lístky na balet pro děti, Zlatovláska.

z baletu Zlatovláska

Převážně děvčata se sešla ve zkušebně souboru Baletu ND na Anenském náměstí v centru Prahy na konci září. Společně se vydaly hledat perly, prsten a zlatovlasou pannu na baletní dílně Zlatovláska aneb Pojďte s námi do pohádky. Baletní dílnou je provedli sólisté baletu Národního divadla Adéla Pollertová a Alexander Katsapov.

Jak to na baletní dílně vypadá se můžete podívat v naší fotogalerii:

Fotogalerie

Baletní dílny

Nejbližší možnost navštívit baletní dílnu Zlatovláska aneb Pojďte s námi do pohádky máte v  sobotu 5. října v 16:00 hodin. Bližší informace k jednotlivým dílnám, fotografie a další zajímavosti najdete na webu Baletu ND.

Pokud se chcete podívat do baletní dílny osobně, máte výbornou příležitost. Balet ND v následujících měsících chystá baletní dílny nejen se Zlatovláskou, ale také o Donu Quijotovi a nově o baletech Čajkovského, zahrnující Šípkovou Růženku, Labutí jezero, Louskáčka a také Amerikanu III.

Příležitostí seznámit se s dílem klasika P. I. Čajkovského nabídne Balet ND v této sezoně ještě více, a to v rámci projektu k 120. výročí jeho úmrtí, nazvaném Vivat Čajkovskij!

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!