Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Bavím se s kluky. Jsem divná?

  vydáno  •  Kamarádství
  Měla jsem spousty kamarádek. Ze začátku mě to moc bavilo. Pak jsem si ale uvědomila, že mi nepřijdou jejich vtipy moc vtipné. No...to vlastně ani vtipy nebyly. Spíše to bylo nadávání na kluky. Například: "Ten Matěj je ale..." Všechny se tomu strašně smály, ale já nechápala proč.

  Ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Byla jsem hloupá, protože jsem nedokázala říct svůj názor. Dělala jsem, že se směju. Ještě teď se cítím kvůli tomu trapně. Jednou jsem většinu "kamarádek" pozvala na svou oslavu narozenin. Snědly sladkosti na stole a výborného dortu mé maminky se ani nedotkly. Měla jsem z toho špatnou náladu. Řekly, že dorty jsou na nic. Zase jsem se bála říct svůj názor a tak jsem jen pokrčila rameny.

  Zatímco já jsem chtěla hrát hru na vědomosti, holky se nahrnuly do pokoje a začaly se líčit mými malovátky. Většinu mi vypatlaly. Zase jsem nic neřekla. Chodím na lidové tance a moc mě baví. Většina ostatních holek ale chodí na disco. Vím jistě, že by mě tenhle styl nebavil. Holky mi pořád říkaly, že to je maxi blbost a ať s lidovkama přestanu a chodím na disco. Tehdy jsem dělala, jako že neslyším a vymluvila jsem se, že spěchám, protože musím odvést sestru na balet.

  Druhý den jsem pozorovala kluky, jak si hrají venku, a všimla jsem si, že se ani trochu neomezují. Začala jsem se s nimi bavit a zjistila jsem, že je to lepší. Když mi holky domlouvaly, že jsou to paka a podobně, odpověděla jsem, že jsou lepší než ony. Postupem času jsem ztratila většinu "kamarádek", ale mně to bylo jedno. Našla jsem totiž mnohem lepší kamarádství. Prosím vás, neudělejte tu stejnou chybu jako já a nenechte se omezovat!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (97)

  Příspěvek z 3. května 2011 v 19:15.
  Blér v něm napsala:

  kluci....

  U nás ve třídě jsou všechny ostatní holky až na jednu k***y.
  Kluci jsou 100000000000000000000000000000000000krát lepší a spolehlivější66

  Příspěvek z 16. února 2011 ve 20:32.
  Cvoček123 v něm napsal:

  Úsměv!

  No já nevím. Mám nejlepší kamarádku a ta není taková, jako ty holky u tebe ve třídě. Ale je pravda, že kluci se poperou a druhej den jsou zase v pohodě, jako by se nic nestalo.

  Příspěvek z 24. ledna 2011 ve 14:27.
  koblížek12 v něm napsal:

  jsou nejlepší

  měla jsem nejlepší kamarádku a ta mě opustila.když jsem se jí ptala proč řekla mi že jsem se prý moc bavila s kluky.a já se s nima potom bavila ještě víc