Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Bella a Sebastian 2: Felix Bossuet o Sebastianovi 2

  vydáno  •  Kultura · Filmy · Mediální partner
  V novém pokračování příběhu o velkém přátelství psa a chlapce Bella a Sebastian 2 opět hraje Sebastiana Felix Bossuet.

  z natáčení filmu Bella a Sebastian 2, Felix Bossuet, © Bontonfilm

  Co si myslíš o příběhu a o tom, jak se tvá postava mezitím vyvinula?

  Alíkova soutěž s filmem Bella a Sebastian 2

  Do 15.5.2016 hrajeme v Alíkově soutěži o ceny k filmu Bella a Sebastian 2.

  triko Bella a Sebastian 2
  kšiltovka Bella a Sebastian 2
  ceny do soutěže s filmem Bella a Sebastian 2

  Přišlo mi, že Sebastián si je stále podobný, ačkoli se mezitím určitě n ějak změnil. Trochu se vyvinul, ale zůstal pořád stejně tvrdohlavý. Už je kolem něj víc lidí a on se jim teď víc otevírá.

  Je ti podobný?

  Moc ne... Kromě fyzické podoby, samozřejmě. Máme každý úplně jinou povahu. On je dítě, které si samo rozhoduje o tom, co udělá, jde tam, kam chce a kdy chce. Je úplně svobodný. Dneska už děti nemohou takhle žít, hlavně pokud bydlí ve městě.

  Bylo pro tebe jednodušší, že už jsi znal Haute Maurienne Vanoise?

  Během prvního natáčení bylo počasí hodně chladné, byla nám hrozná zima, protože jsme točili ve sněhu. V druhém filmu bylo složitější to, že v něm je víc akce, hodně lesních požárů a bylo hodně horko.

  Potkal jsi při tomto natáčení stejné psy jako u toho prvního?

  Byl jsem moc rád, že jsem se mohl znovu setkat se všemi psy z prvního filmu a navíc tam byl jeden nový. Já mám všeobecně rád zvířata, stejně mě ale museli trochu naučit, abych se nebál těch velikých psů. Taky jsem s nimi musel strávit trochu času před natáčením, abychom se lépe poznali : chtěli po mně, abych s nimi prošel danou trasu, pes mě musel následovat, pak jsem mu musel dát najíst, pohladit ho a museli jsme spolu splnit spoustu dalších úkolů, abychom se sblížili.

  Vyprávěj mi o scéně s medvědem.

  Vlastně jsem se ho moc nebál, všude okolo byl ochranný plot, kdyby se náhodou rozhodl napadnout štáb. Bez plotu bych se ho ale opravdu bál. Moc se mi ale líbilo, když ho jeho krotitelé krmili maršmelouny.

  A jaké bylo setkání s Tchéky Karyem?

  Moc jsme si při prvním natáčení rozuměli. Už jsem ho tedy znal a tak to bylo snadnější. Byli jsme skoro jako dědeček a vnuk. Díky prvnímu filmu jsme spolu strávili hodně času, byl to můj adoptivní děda a postupně se náš vztah utužoval.

  Poznal jsi také Thierryho Neuvica a Thylane Blondeau, jak to proběhlo?

  Proběhlo to skvěle! Thierry je moc hodný a je s ním hodně legrace. Navíc, když hraje, tak mu člověk prostě musí věřit, dává do toho spoustu emocí. Moc dobře se mi s ním natáčelo.

  Pro Thylane bylo podle mě nejtěžší mluvit s italským přízvukem. Nebylo to pro ni přirozené a měla spoustu scén s dialogy.

  A neznal jsi ani Christiana Duguauye...

  Je neskutečně hodný a zábavný. Moc dobře rozumí hercům a moc se mi líbí, jak organizuje věci. Je skvělý režisér a povedlo se zachovat příběh. Je úplně jiný než Nicolas Vanier. Například si vybral na natáčeni Steadicam.

  Fotogalerie

  Christian také naslouchá připomínkám herců, v jedné scéně byl divný text a já jsem navrhl změnu a on ji hned přijal.

  Máš chuť pokračovat u filmu?

  Ano, rád bych zůstal u filmu, protože se u něj dá potkat spousta lidí, různých režisérů a herců. Členové štábu nejsou vybraní náhodně, jsou všichni úžasní. Moc rád bych dál zažíval dobrodružství jako bylo tohle. A kdyby to tak nebylo, rozhodně vím, že se nechci stát lékařem.

  Jak vidíš filmový štáb?

  Pořád v pohybu. Je to spousta lidí, ale každý tam ví, co má dělat, když se točí. Nikdo nesní. Všichni jsou v akci.

  Film Bella a Sebastián 2 podpoří opuštěné psy

  Nový rodinný film Bella a Sebastián 2, který má v českých kinech premiéru 28. dubna, podpoří opuštěné psy. Jednu korunu z každého prodaného lístku totiž věnuje film na pomoc opuštěným a strádajícím psům. Diváci dobrodružného snímku, jehož důležitým hrdinou je fenka Bella, tak přímo pomohou méně šťastným psům, kteří musí vzít zavděk útulkem.

  Koruna z každé vstupenky půjde na konto nadačního fondu Pes v nouzi.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!