Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Bez sluchátek v uších bych neušla ani metr

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  Nevím, jestli jste už přemýšleli o tom, koho nebo co posloucháte. Každý má buňky na něco jiného a někomu se zas líbí vše. Člověk se ale také může měnit. Jedna moje spolužačka, velká metalistka a rockerka (nosí všude lebky a řetězy), poslouchá Metalicu a Lordy, ale když uslyšela Ewu Farnou, tak se jí zalíbily její písničky a od té doby poslouchá vše.

  Letošní zima ve znamení vrstvení - Návrat flanelových košil: Tričko, 999 Kč, košile, 1 299 Kč, mikina s kapucou, 2 299 Kč, vše Levi´s; bundička, 2 790 Kč, šála, 1 000 Kč, čepice, 900 Kč, rukavice, 750 Kč, kabelka, 1 510 Kč, vše Roxy, Quiksilver; náhrdelník, Marks&Spencer, 499 Kč; sluchátka, Wesc, Kebab Fashion, 1 290 Kč, © Petra Pikkelová

  Je to jen příklad, nutno ovšem říct, že někdo neposlouchá nic. Já osobně bych bez sluchátek v uších neušla ani metr. Mám ráda skoro všechno, nevyznávám žadný styl a jestli poslouchám metal nebo pop je mi vcelku jedno.

  Musím ovšem podotknout, že Lordy ani Ewu Farnou nemám příliš v lásce. Ráno nebo v autobuse si poslechnu Linkin Park a večer něco uklidňujícího.

  Znám lidi, kteří se smějí někomu za jeho styl hudby (neříkám, že je úplně normální v patnácti poslouchat Evu a Vaška). Myslím si, že i ten největší metalista si občas ve sprše zazpíval Ewu Farnou nebo nějakou jinou chytlavou písničku. Podle mě jsou písničky to nejlepší na přemýšlení, nebo jen tak na snění. Když poslouchám nějakou pěknou písničku, hned myslím na lidi, které mám strašně ráda.

  A závěr? Třeba někomu tento článek udělá radost, třeba mě bude proklínat, jak někdo může něco takového napsat, ale myslím si, že by se za svůj oblíbený styl hudby neměl nikdo stydět. Ať už je to Ewa Farna nebo Lordi. Můžeme určitě zkusit obojí. Změna je přece život, nebo ne?

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (47)

  Příspěvek z 31. března 2011 v 19:03.
  DieHappyBand v něm napsal:

  Jak tak letí ten čas ..

  Já šla přes Miley Cyrus, přes Die Happy a skončila u Oomph! :D

  Příspěvek z 15. ledna 2011 ve 14:02.
  Flétnička v něm napsala:

  hannah

  Ahoj jak se máš a co děkáš

  Příspěvek z 22. října 2010 v 18:03.
  John-Beer v něm napsal:

  Nesouhlas

  Pro Autora: Já posloucham jenom metal (heavy, trash, speed, power, atd...) a abych si zpíval ve sprše nějakej komerční odpad? Tak to ani náhodou. S tou větou si se hodně seknul. A abych zareagoval na ty sluchátka, tak ty nepoužívam vůbec, protože nejlepší zvuk dá moje domácí sestava 7.1 a jinou kvalitu zvuku neuznávám.