Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Bez sprostých slov by to nešlo?

  vydáno  •  Škola a poznání
  Sprostých slov za den slyším alespoň 80. Ráno se vzbudím, připravím si svačinu a jdu do školy. Hned v šatně slyším kluky, jak se baví o holkách jako o... no o sprostých slovech. Ani já se nevyhnu jejich "úžasnému humoru".

  Ilustrační foto., © Profimedia.cz

  Konečně jdu do třídy. Tam se můžu bavit se svou nejlepší kamarádkou. Na rozdíl od kluků ze třídy umíme vést slušný rozhovor. Samozřejmě chápu, že ne každý kluk je tak vulgární, jako ti od nás ze třídy, takže chci upozornit, že tímto článkem kluky nepomlouvám. Pak si jdu na chvíli popovídat k holkám, které jsou u nás ve třídě oblíbené. Ájé... další sprostá slova.

  Tentokrát holky vedou rozhovor o klucích. Holčičí sprostý rozhovor je vedený stylem: "No teda holky, ten Lukáš je ale *****!" No, nejsme na tom sice jako osoby z devátých ročníků, ale přeci jen mě to mrzí. Vždyť se můžeme obejít bez vulgarit! Jsem ráda, že alespoň o hodině mám od sprostých slov pokoj. Před učiteli si ani ti naši drzí kluci nedovolí říkat sprosťárny.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 150)

  Příspěvek z 3. října 2010 ve 21:13.
  topmodelgirl v něm napsal:

  Reakce na Takarina:

  No tak si to přiznej.. Jenom závidíš že se dokážu chovat slušně a za každým normálním slovem neřeknu sprosté slovo.. I když sprostě nemluvím tak nejsem out.. Alespoň se od ostatních něčím liším.. Vy co mluvíte sprostě jste jako všichni ostatní.. Spíš s tebou by mělo být k pláči.. Teď se vrať k civění na monitor jak Columbus na Ameriku..Papa11

  Příspěvek z 15. srpna 2010 ve 20:18.
  Cornélia v něm napsal:

  Reakce na Horse-BarushQa:

  Taky bych řekla..25

  karolinahav v něm napsal:

  já vím

  vím kdese to učí takže nepříklad:8letí kluci se dívají na televizi a jeden z nich donese třeba prciprciprcičky a řekne:tohle jsem našel u bráchy/segry v pokoji,pustíme to! no a hned je tam něco sprostýho.A nebo:rodiče sesmi leté lucky se sprostě hádají a pak to Lucka řekne ve škole a bude to opakovat pořád dokola až začne ty sprostě mluvit i s kamarády a je to z ní sprostá holka.11