Alíkovina

BFF: Já a Abby

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Kamarádi
Konečně se mi splnilo přání, mám psa.

Mám nejlepší kamarádku. Je to moje sousedka a já ji mám moc ráda. Trávím s ní spoustu často a jsme jak dvojčata. Jednou jsem se s ní nepohodla, ale to byla jenom nějaká hloupost (jako vždycky, když se kvůli něčemu pohádáme). Tak jsem si říkala, že jsem ztratila bff. Bylo mi to strašně líto a já kvůli tomu strašně brečela. Tak jsem se jí chtěla omluvit, když v tom mi mamka řekla, ať jedu za babčou.

Nebyla jsem z toho nijak moc nadšená, ale to, co mi řekla mamka, z toho jsem byla „v sedmém nebi“. Mamka: „Ty Barů, Libor (babiččin soused) mi říkal, že má Žofka (pes souseda) štěňata.“ Já myslela, že na místě omdlím, protože už jsem si nejméně 2 roky přála psa.

Tak jsem se plnou rychlostí rozjela k babičce a šly jsme se kouknout na štěňata. Hned jsem měla vybráno. 9.6.2015 jsem si měla jít pro psa. Ale co jméno, to jsme neměli vybrané. Rychle jsem s mamkou projela internet a jméno „Abby“ bylo nejlepší.

Tak se naše Abby ocitla v naší rodině (taťka z toho nebyl a ani není moc nadšený, ale Abby taky přijal). Za 4 měsíce jí bude 1 rok. Sice jsem chtěla border colii, ale teď bych Abbunku za nic nevyměnila. Chodíme spolu na procházky, hrajeme si spolu a Abby je moje BFF napořád a nikdy se to nezmění.

Díky mami a tati.

PS
Se Žáňou jsem se usmířila a teď mán nejlepší kamarádky dvě.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 6. ledna 2016 v 17:17.
konemy v něm napsala:

Reakce na natalspapalredkvicku:

Obojí je správně, colie je anglicky, kolie česky a záleží na každém, jak to chce psát.

Příspěvek z 5. ledna 2016 v 18:00.
natalspapalredkvicku v něm napsala:

chyba

ahoj,nepíše se border coliie ale border kolie252525 p.s.my mame čokoládového labradorského retrívra ale kolie a lassie se mě líbí hned po labradorech