Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Billie Eilish a já

  vydáno  •  Hudba

  Tenhle článek bude o tom, jak jsem začala poslouchat Billie Eilish a kdo mě k ní navedl. V tu chvíli jsem ji začala mít hodně ráda, což trvá až doteď. Doufám, že se vám článek bude líbit.

  Billie Eilish 2019, © crommelincklars

  Když jsem poprvé slyšela to jméno, věděla jsem, že se mi písničky od ní nebudou vůbec líbit, ani jsem si je neposlechla a už se mi nelíbily. Stále jsem na sociálních sítích viděla binga (to jsou různé zábavné úkoly:-D) a edity (to jsou zase videa, kde jsou její fotky:-)) pro Billie, sice jsem na to nechtěla koukat, ale nějak mě to začalo bavit.

  Po nějaké době jsem byla u kamarádky doma, tam jsme se koukaly na různá videa, a pak najednou tam pustila jednu písničku od Billie, a ta se jmenovala Bellyache. Já to nechtěla poslouchat, ale jak to tam hrálo, tak mi to připadalo docela dobré. Kamarádka věděla, že ji nemám ráda, na konci písničky jsem řekla: „Hmm, dobrý, ale nic moc.“ Nic na to neřekla a koukaly jsme dál na videa. A doma jsem nad tím přemýšlela a rozhodla jsem se, že si poslechnu další písničky.

  Další den po škole jsem si našla, jaká je její nejpopulárnější písnička, a našla jsem samozřejmě Bad guy. Tak jsem si to pustila, a to se mi taky moc líbilo, ale vlastně ani nevím, proč jsem si neposlechla další písničky a zůstala jsem jen u té jedné. Po dlouhé době jsem měla volejbalový zápas a jedna kamarádka tam dělala ty tanečky Billie Eilish z videoklipu na Bad guy a já se tomu smála. Pak se mě zeptala, jestli to znám, já řekla, že jo. A pak tam přišla další kamarádka, a ta to právě nevěděla, co to je, tak jsme jí to pustily v šatně. No a potom... jsme to začaly tancovat. Můj táta šel ven zajít pro maminku a když přišli, tak nás viděli, jak to tancujeme, a smáli se (hlavně mamka).

  Když jsme byli doma, tak jsem jim to pustila a zeptala se jich, jestli je to dobrý, tak řekli, že je to srandovní a nevadilo jim to a já byla ráda. Potom jsem projížděla na mobilu její merch (to jsou různé věcičky s jejím logem) a zaujala mě červená a oranžová čepice s Blohshem (to je takový ten zkřivený panáček), maminka mi říkala, že by byla lepší ta červená, protože by se hodila k šále Griffindor. Ta je samozřejmě červeno-žlutá. No tak jsem si přála tu červenou.

  Potom byly Vánoce a já si napsala na dopis tu červenou čepici. A když jsem otevírala měkký dárek, tak tam byla. Já byla tak šťastná, jediné, co bylo jiné, bylo to, že tam nebyl Blohsh, ale bylo tam napsané Billie Eilish. Mně to vůbec nevadilo, i tak jsem byla šťastná a potom jsem ji pořád nosila.

  A teď, v téhle době, si přeju k svátku svítivé tričko s Blohshem.

  Tak to by bylo všechno, takhle jsem se dostala k Billie Eilish, teď miluju skoro všechny její písničky.

  Tady je jedna písnička, která se mi moc líbí.:-D

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 8. září ve 20:40.
  Killercow v něm napsala:

  Billie má dobrou hudbu, ale ty vlasy a oblečení... ;-(

  Příspěvek z 6. září ve 22:28.
  Zapy v něm napsala:

  Čao pikao!
  No, abych se k tomuto článku vyjádřila.....Vím kdo je to Billie Eilish, žádné podrobné informace a detaili o ní neznám, stačí mi, že vím, že je to ta holka se zelenými vlasy (teď už je vlastně blondýna), která byla nominována na Grammys a několik sošek si domů s této soutěže odnesla. Slyšela jsem od ní v životě jednu písničku a ta se mi docela líbila, ale jinak její hudbu moc neposlouchám. Článek je napsaný moc hezky dávám čtyři tlapky.
  Tož čau!

  Příspěvek z 3. května v 19:56.
  Veryfr v něm napsala:

  Já mám Billie ráda, je mi jedno, co má na sobě. Ten styl hudby se mi líbí, je to jedna z mých oblíbených zpěvaček a často ji poslouchám. A každý se přeci mění, jak vzhledem, tak osobností.

  Článek pěkný, 4 tlapky.