Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Brawl Stars

  vydáno  •  Hry

  Jestli máš rád bojové hry, rozhodně si přečti tento článek. Pokud bojové hry moc nemusíš, nevadí, třeba tě tahle začne bavit. A pokud jen tak brouzdáš po Alíkovinách, tak si můj článek aspoň přečti a ohodnoť moji tvorbu.

  Brawl Stars, © Supercell

  Brawl Stars je videohra na telefon či tablet, nelze stáhnout na počítač. Je to nejnovější videohra od Supercell, což je výrobce velmi známých her jako třeba Clash Royal, Boom Beach nebo Clash of Clans. V Brawl Stars je cílem mít co nejvíce pohárků, za které dostáváš odměny (nové postavy, peníze, vylepšení atd.). :-D

  Jako skoro v každé online hře je zde možnost připojit se k někomu do klanu nebo ho požádat o přátelství. Aby sis tuto hru trochu dokázal představit, ukážu ti, jak tato hra vypadá ve videu:

  Tak co si o tom myslíš? Já mám rád akční hry, takže tuhle mám rád, tak napiš, jestli by sis ji zahrál, nebo ne. Tato hra byla vydána 15. června 2017 a je tak populární, že vydělává 1.200.000 korun týdně, což je opravdu hodně. Další zajímavá informace je, že nyní tuto aplikaci má staženo přibližně 20 milionů lidí. To je víc, než jsem si myslel. Takže, v této hře sbíráš takzvané „Brawlery“, což jsou postavy, se kterými pak hraješ různé soutěže. Soutěží je právě teď 8, ale kdo ví, jestli Supercell nějaké nepřidá. Ovšem to nemění nic na tom, že si je musíš postupně odemykat tím, že vyhráváš, a za to dostáváš pohárky.

  První soutěž si ani nemusíš odemykat, abys měl kde začít (logicky). Jmenuje se Gem Grab. Hraje se 3 proti 3. V této soutěži se snažíš nasbírat co nejvíce diamantů. Diamanty se objevují přibližně každých 5 sekund. Pokud zemře hráč, který má nějaký drahokam u sebe, tak z něj ten drahokamem vypadne a může ho sebrat soupeř. Takhle se o ně hráči přetahují, dokud někdo nevyhraje. Jakmile jich tvůj tým má 10 nebo víc, začíná odpočet 15 sekund. Pokud do té doby nezemře hráč, který má dostatek diamantů, aby kdyby ho zabili, abyste (ve tvém týmu) měli méně než 10 diamantů, vyhráváte.

  Další je Showdown. 10 hráčů se objeví někde na mapě a snaží se zůstat jako poslední. Jsou tu dva druhy. Buď se to hraje solo nebo duo. V solech je to úplná klasika, ale v duech se hraje ve dvojicích, a pokud jeden z dvojice umře, tak se u něj po 15. sekundách znovu objevíš, ale nemáš žádné power kostky (viz. další věta). Pak tam jsou něco jako truhly, a tu když rozbiješ, vypadne z ní power kostka, což je kostka, kterou když sebereš, dostaneš na tuto konkrétní bitvu vyšší životy a větší útok. Power kostky získáš taky pokud někoho zabiješ. Poté z něho vypadne polovina power kostek, co má. Pokud má nula, získáš jeden. Poté je tam také zóna, která ti ubírá 1000 životů za sekundu a pomalu se zmenšuje prostor, kde není zóna.

  Zapomněl jsem říct jednu věc. Na každé mapě jsou keříky, do kterých se můžeš schovat, a v nich jsi prakticky neviditelný, dokud do toho keříku někdo nevleze, nebo nevystřelíš, a tím se odhalíš.

  Pokud si tuto hru zahraješ nebo ji už hraješ, tak já ti doporučuji, aby ses schoval doprostřed mapy. Pak už jenom zkusíš štěstí, vybafneš na něj a buď vyhraješ, nebo budeš druhý, a za to je stále hodně pohárků. Ale že pak vyhraješ je dost malá šance, protože tvůj soupeř většinou má asi 10 power cube, čímž se stává téměř nepřemožitelný. V této soutěži existují i nějaké módy, ve kterých třeba z nebe padají meteority, které ti uberou 2000 životů, nebo speciální kruhy, které se náhodně objevují na mapě a přidávají ti 1000 životů za sekundu. Tyto módy se mění pokaždé, když se změní mapa. Ta se mění po třech až dvanácti hodinách.

  Další na řadě je Brawl Ball. Zde také hraješ 3 vs. 3. Je to soutěž, která je jako fotbal. Uprostřed mapy se na začátku hry objeví míč. Kdo se ho dotkne, tak s ním může běžet k brance a dát gól. Složitější je to však v tom, že pokud máš u sebe míč, nemůžeš střílet ze zbraně, takže tě musí krýt spoluhráči. Pokud zemřeš, tak se po 5 sekundách objevíš ve vlastní bráně a můžeš pokračovat. Ještě jedna věc tam ale překáží, a to jsou zdi. Pokud zrovna máš míč, musíš hrozně dlouho obíhat zdi, než se vůbec dostaneš před bránu.

  Čtvrtá soutěž se jmenuje Siege. Je to také 3 vs. 3. Tato soutěž je o tom, že se na mapě začnou náhodně objevovat šroubky, a jakmile ho sebereš, tak čekáš nějak 3 sekundy a pak ten šroubek odletí do tvého kanonu. Ten kanon má kolem sebe velký kruh, a do něho když vstoupí tvůj soupeř, tak mu to začne ubírat životy tak rychle, že ani nestihne dojít k tomu kanonu, a o tom je přesně tahle soutěž. 4x za sebou se odpočítává minuta, a jakmile skončí, tak tým, který má více šroubků, vyvolá obra, který jde útočit na kanon toho druhého a má tolik životů, že stihne dojít až ke kanonu a ubrat mu spoustu životů. Samozřejmě je dobré v tu chvíli, když kanon soupeře útočí, na obra zaútočit a ubrat mu tím více životů. Hra končí, až se zničí jeden z kanonů. Tedy buď tvůj nebo soupeřův. Tato soutěž je však velký risk, protože je za ni obrovská výhra i obrovská prohra.

  Pátá soutěž se jmenuje Heist. Heist znamená v překladu Loupež, a o to tak nějak jde. Tato soutěž je velice podobná Siege, protože jde o to, že je potřeba zničit trezor soupeře, akorát ho můžou chránit jen proti hráči. Žádný obr se totiž nevyvolává. Také je za něj menší výhra, ale i menší prohra. Jinak je to stejné.

  Pak tu jsou poslední 3 soutěže, ale jsou speciální. Tyto soutěže totiž stojí vstupenky. Vstupenku můžeš získat jedině z truhel. Další zvláštnost je, že za výhru nedostáváš pohárky, ale tokeny. Tokeny jsou měna, za kterou lze kupovat truhly, ze kterých ti pak může padnout třeba nová postava.

  První z nich se jmenuje Robo Rumble. To se vaše skupinka snaží naopak trezor chránit. Roboti na vás útočí a snaží se vám zničit váš trezor, a jak dlouho vám trezor vydrží, tolik dostanete tokenů. Ale aby to bylo těžší, tak přibližně každou minutu chodí velký boss, který střílí rakety po vašem trezoru.

  Další je Big Game. 1 náhodně vylosovaná postava ze 6. lidí dostane opravdu velký bonus na životy a útok. Poté se ho snaží zbylých 5 lidí zabít. Pokud ho zabijí do 2. minut, vyhrávají, pokud ne, vyhrává boss.

  Poslední se jmenuje Boss Fight. Tuto soutěž jsem ještě nehrál, ale vím, že je tam velký robot, kterého se hráči snaží zabít. Pokud byste začali hrát tuto hru nebo ji již hrajete, můžete se připojit ke mně do klanu. Jmenuje se CzDragons. Pokud mě chcete mít ve kamarádech, jmenuji se Vitan26. Doufám, že se vám článek líbil.

  Autor: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 5. června v 11:20, upravený po 13 minutách.
  Planetka v něm napsala:

  Brawl Stars hraju, už mám 13 000 pohárků, ale docela mě to už omrzelo... To už je dost starý článek, teď tam není jen 8 postav, ale už 47. A módů už je tam nějak přes 10, myslím... Ještě mám pár věcí, které na článku v této době už nejsou pravdivé, ehm... asi tak kolem dvaceti věcí, ale to radši hodím za hlavu. :D Každopádně moje informace za chvilku taky nebudou pravdivé, je vidět, že Supercell na těch hrách fakt maká. :)

  Příspěvek z 1. března 2020 v 8:32.
  Best-Rebel v něm napsal:

  lékařský: ty módy tam byly jen dočasně tak sem je tam nedával

  Příspěvek z 27. září 2019 v 18:41, upravený vzápětí.
  AnnLili v něm napsala:

  Taky hraju R^ jmenuji se Noemkas1