Suroviny:
50 g hladké mouky
špetka soli
70 g cukru moučka (krupice)
13 g kakaa na pečení
špetka skořice
2 lžíce slunečnicového oleje
60 ml vody
Postup: Všechno smíchejte do hrnku, který nepraskne v mikrovlnce. Pořádně promíchejte. Mně se stává, že mouka zůstane dole, takže opravdu pořádně promíchat. Dejte na 1–2 minuty do mikrovlnky. Pokud chcete, můžete přidat navrch šlehačku nebo třeba marshmallow. A máte hotovo. Dobrou chuť. 
Brownie se může také upéct na plechu nebo v muffinových košíčcích.
Brownie můžete polít karamelem, čokoládou, rozpuštěnými marshmallow, ozdobit oříšky, hrozinkami.
Babička, když to viděla, jak si ho peču, tak si myslela, že to je nějaké bláto.
Ale když ochutnala, okamžitě změnila názor. 

Všechny lahůdky, které si na brownie můžete dát a píšu je sem, jsem vyzkoušela. Určitě je taky vyzkoušejte.

