Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Bude Alík bojovat o křišťálovou lupu?

  vydáno  •  Co nového u mě!
  O tom můžete rozhodnout i vy! Až do 7. září se můžete zapojit do veřejné ankety o nejoblíbenější webové stránky – Křišťálová lupa 2008. Uživatelé internetu mohou weby nominovat na serveru Lupa.cz. Jak na to?

  Křišťálová lupa 2007, © Alík

  Veřejná anketa probíhá prostřednictvím formuláře na internetu. Rozhoduje se v kategoriích E-shop, Veřejný sektor, Free-mail, Vyhledávač, Zpravodajství, Zábava, Magazín, Blog a Komunitní server.

  Kategorie „dětský web“ nebo „web pro děti“ vyhlášena není. Server Alík.cz je tedy možno nominovat v kategorii komunitní server. Pokud budete nominaci vyplňovat, buďte pozorní. Kromě vyplnění formuláře musíte ještě potvrdit odeslání údajů. Jinak nebude váš hlas platný.

  Čtenáři vybírají projekty v několika kategoriích, tři ceny udělí odborná porota. Uživatelé internetu mohou weby nominovat na serveru Lupa.cz do 7. září, po čtrnácti dnech budou ve finále vybírat z pěti nejlepších.


  NOMINOVAT MŮŽETE ZDE


  Nejlepší pětka se utká ve finálním hlasování v době od 22. září do 26. října. Kromě těchto cen bude ještě odborná porota vybírat osobnost roku, projekt roku a anticenu. Vyhlášení má proběhnout 20. listopadu.

  Oba předchozí ročníky vyhrál v kategorii zpravodajství portál iDNES.cz. Důkazem jeho obliby je také zvyšující se návštěvnost - v březnu utržil rekord v podobě 3,1 milionu čtenářů.

  Ale i Alík má své ocenění

  V roce 2002 byl vyhlášen nejlepším webem pro děti v soutěži Zavináč 2002. Více o tom v článku ZAVINÁČ 2002 - Alík vyhlášen nejlepším webem pro děti! Od té doby mu však přibylo nejen hodně nových kamarádů. Navíc se v nedávné době i výrazně proměnil. O změnách se více dozvíte v článku Vítejte na nové podobě stránek Alík.cz!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (68)

  Příspěvek z 26. ledna 2009 v 1:00.
  luckyshot v něm napsal:

  Reakce na pipina006:

  chtěl bych zareagovat na tvou odpověd -- jestli je toto tvůj osobní názor tak dobrá-- já ho respektuji --- já mám však názor jiný --- když si tady člověk neumí najít přátele tak se nedá nic dělat

  Příspěvek z 26. ledna 2009 v 0:58.
  luckyshot v něm napsal:

  luckyshot

  řekněme že alík má své místo ---- zajisté se umístí na hezkém místě newím jestli zrovna vyhraje ale já si tu rád povídám

  Příspěvek z 25. října 2008 ve 14:53.
  vojik v něm napsal:

  !!!!!!

  alík né asi ale určitě vyhraje212121