Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Byla sem v šoku když sem zjistila že mě kluk podvádí.

  vydáno  •  vztahy
  Když jsem od své kámošky zjistila,že mě můj kluk podvádí. Nevěřila sem svým uším. Když sem se ho potom zeptala,jestli je to vše pravda,začal se vymlouvat. Ale znala sem jeho heslo na stránky mobilu a tam to vše bylo. Podváděl mě s kámoškou kterou sem znala a měla sem jí hrozně moc ráda.. Myslela sem že je to snad zlej sen.Když sem viděla jak se vymlouvá,chtěla sem mu dát facku.. Ale potom se začal všemu přiznávat. Že mě podváděl celou dobu,kuli tomu že sem mu nepřipadala dobrá už od začátku.. Ach jo,říkala sem si že proč mi to neřekl dřív,vždyť jsme si všechno říkali a domluvili se.. Potom jsem šla za svojí kámoškou s kterou mě podváděl,ta vše přiznala ihned že mě s Kubou podvádí. Řekla sem jí že jestli je dobrá kámoška,tak tohle dělat neměla. Když sem odcházela,běžela zamnou a za vše se mi omlouvala ale nemělo to cenu. Doma sem se přiznala rodičům,oni řekly že jím to je strašně líto..Máma mě ihned začala utěšovat,vzala mě do kina na film,koupila mi zmrzlinu šli jsme do AquaParku ale nic .. Prostě to semnou bylo marné.. Potom se mi šel omluvit on sám osobně aby jsme byly aspoň přátelé.. Měl dokonce i pro mě dárek,byla to bonboniéra. Ale řekla sem mu,ať si tu svojí bonboniéru veme a dá si jí svojí holce.. On se jen smutně kouknul na mě,viděla sem já se mu hrnou slzy do očí,aby sem řekla pravdu taky sem mi hrnuly. Řekl naposled - moc se ti omlouvám,chci bejt aspoň tvůj kamarád a mít tě poblíž sebe. Ale jak myslíš, odešel když nebyl na dohled rozbrečela sem se. Myslela sem že za ním půjdu a dám mu jí. Ale,řekla sem si že nesmím .. Ale nojono,potom po týdnu mi volala jeho matka. Řekla mi,že co sem mu udělala že je hrozně otrávenej,pořád se zamyká ve svém pokoji,rozešel se s Katkou,atd.. Já sem mu vše vysvětlila a ona řekla - Já nevěděla že tě podváděl,a jak dlouho? Celej rok a půl. Odpověděla sem. Rok a půl?!" Odpověděla zpátky jeho matka.. To je mi líto,já si sním o tom promluvím.. Řekla sem dobře a zavěsila. Po nějakám tom týdnu sem si řekla že to nemá cenu a zapoměla sem na něj. Už o něm nevím,něvím s kám chodí jak se má a co děla.. Ale hlavní,že na něj zapomínam..
  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 1. října 2018 v 7:23.
  číča800 v něm napsala:

  Jj a vy jste diskuzi u clanku je to možné smazali?

  Příspěvek z 30. září 2018 ve 14:28.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Myslím, že v této podobě a s tímto pravopisem by takový článek dnes rozhodně nevyšel. Ale zase si nemyslím, že je tak strašný, aby tento tři a půl roku starý článek bylo nutno teď dodatečně mazat.
  Jeden tři roky starý článek, mnohem horší, smazán byl, a vzpomeň si, jaký byl kolem toho povyk.

  Příspěvek z 30. září 2018 ve 14:16.
  číča800 v něm napsala:

  Jo nebo ne?