Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Byly jsme BFF

  vydáno  •  Vztahy
  Měla jsem svoji BFF. Myslela jsem, že budeme navždy BFF, ale bohužel.

  O modelovací koutek se spravedlivě dělí holky i kluci., © Petr Topič

  Měla jsem svoji bff (rozuměj best friend forever, nejlepší přítel navždy). Jmenovala se Klára. Myslela jsem, že jsme vážně bff. Všechno jsem jí říkala. Všechno.

  Jednou když jsem se jí zeptala, jestli nechce přijít, tak mi napsala: Nevím. Když jsem se jí ptala asi už dva týdny a ona nešla, napsala mi: Neotravuj mě už! Byla jsem z toho v šoku, brečela jsem, ale nic nepomohlo. Pak se se mnou chtěla zase bavit. Byla jsem strašně ráda. Když jsme se spolu bavily asi týden, řekla mi, že jsem hrozná a mnohem hůř mi začala nadávat. Před každým mě ztrapňovala. Vším, co jsem jí řekla i tím, co nebyla pravda. Řekla všem moje heslo. Lezli mi na Alíka, facebook, email.

  Alíkova poznámka

  Chraňte si svoje soukromí. Heslo patří mezi informace, které nikdy s nikým  nesdílejte. Kamarád, který po vás chce vaše heslo, není kamarád. Nikomu nikdy neříkejte své heslo!

  Vzpomínám, jak jsem s ní chtěla jít naposledy ven. Ona mi napsala: Za chvíli dojdu. Pak mi večer napsala, že nemůže. Nevím, jak jsem to mohla dopustit. Chtěla bych ji zpět, ale vím, že to na mě jen hrála. Předstírala, že jsme bff.

  Hlavně nedávejte nikomu svoje heslo. Ani nejlepšímu kamarádovi. Neříkejte nikdy něco nikomu, co by mohl použít proti vám. Dávejte si pozor, když se vám na kamarádech začne zdát něco divné. Možná někdo zažil něco podobného jako já a ví, jaká je to hrůza.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 16. června 2015 v 18:09.
  esynka101 v něm napsala:

  Já jsem taky měla BFF

  Já jsem měla taky BFF, ale navždy nám to nevydrželo (ani rok). :(
  Teď má totiž jinou BFF, se kterou byla už od 1. třídy. Mě zradila a mě to dodnes bolí.

  Příspěvek z 12. června 2015 v 17:59.
  vikanocka11 v něm napsala:

  Dobrý príspevok

  Pekné , zaujímavé . 4