Alíkovina

Čarodějnice na Ladronce

vydáno  •  Volný čas venku
Ve středu 30. dubna se promění pražský park Ladronka v místo setkání malých i velkých čarodějů a čarodějnic na tradičním pálení čarodějnic na Ladronce.

Pálení čarodějnic. Ilustrační foto, © MAFRA

Alíkova soutěž

Do 1.5.2014 hrajeme o ceny, ktré věnovali pořadatelé Čarodějnic na Ladronce 2014. Hrajeme o stan pro 2 osoby a knihy pro děti.

Stan pro dva, ceny v soutěži s Čarodějnicemi na Ladronce 2014

Stan pro dva, ceny v soutěži s Čarodějnicemi na Ladronce 2014

Areál se pro všechny návštěvníky otevírá již ve 14:00 hod. Vstup na akci je zdarma, navíc pro prvních 300 návštěvníků budou k dispozici špekáčky zdarma. Od samého začátku bude zahájena registrace účastníků populární soutěže Miss Čarodějnice.

Program na hlavním pódiu zahájí v 15 hodin osvědčené čarodějnické duo moderátorek ze studia Dell´Arte. Pro malé i velké návštěvníky hned v úvodu zahraje Kašpárek v rohlíku, vystoupí se svým aktuálním programem Kašpárek na valníku.

V prostoru Ladronky proběhne kromě závodu Čarodějnice na kolečkách a jiných soutěží pro malé i velké také sportovní exhibice v A-Gang zóně s překážkou s Funbox line. V této zóně bude možnost zapůjčit si BMX kolo a dráhu si vyzkoušet.

Fotogalerie

V areálu Ladronky budou různá zábavná stanoviště. Půjčovna odstrkovadel a koloběžek, které si návštěvníci boudou moci zapůjčit pro závod Čarodějnice na kolečkách, volně přístupná překážková dráha pro nejmenší. Chybět nebude čarodějný salón, čarodějnická kuchyně a dílny, taneční škola a různé hudební a řemeslné workshopy.

Hlavní program letošních čarodějnic zahájí slavnostní zapálení velké hranice v 18:15. Tohoto slavnostního aktu se ujme olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda.

Prvním hudebním vystoupením večerního programu bude Michal Hrůza s kapelou. Blok koncertů začne v 18:45 a Michala Hrůzu budou následovat koncerty hudebních skupin Royal Ball a Niceland.

Závěr programu na hlavním pódiu, stejně jako loňský rok, bude patřit čarokrásnému ohňostroji.

Pro prvních 300 návštěvníků budou k dispozici špekáčky zdarma. Vstup na akci je zdarma. Více informací o programu najdete na www.carodejnicenaladronce.cz. Čarodějnice na Ladronce pořádá Městská část Praha 6.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!