Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Červen patří dětem: Nejlepší nápady, jak si užít víkend

  vydáno  •  Alík · Volný čas doma · Volný čas venku · Kultura · Knihy
  Vysvědčení už je na dosah a víkendy lákají předběhnout čas a začít si okamžitě užívat prázdnin. Není nic lehčího: vyrazte si za druhohorním dobrodružstvím, na film "Jak vycvičit draka 2" nebo se začtěte do bestsellerů Puntíkáři a Duchaři od Miloše Kratochvíla. Tento víkend si všechno můžete užít za polovic – jen radost bude dvojnásobná.

  Ankylosaurus, © Dinopark

  Odhalte pravěkou kostru ještěra

  Dětský lístek zdarma?

  Chcete dětský lístek do Dinoparku zdarma? Slevy a výhodné nákupy najdete v aplikaci Portmonka. DinoParky najdete v Praze, Plzni, Ostravě, Vyškově a Liberci.

  Pro velké i malé fandy dinosaurů není nic lepšího, než se pustit na cestu do druhohor, lemovanou desítkami úžasných modelů prehistorických zvířat v životní velikosti.

  V DinoParcích jsou zvířata zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu. Nelekněte se, pokud na vás některý z ještěrů vycení zuby. Zažít můžete skutečnou druhohorní bouři, nebo se v DinoAquariu podívat pod hladinu divokých moří. Vrcholem návštěvy bude odhalení kostry pravěkého tvora na paleontologickém hřišti.

  Fotogalerie

  Do kina ve dvou za cenu jedné vstupenky?

  Od pátku 13.6. do neděle 15.6.2014 můžete na jakýkoliv film jen za cenu jedné vstupenky, druhou dostanete zdarma. Slevy a výhodné nákupy najdete v aplikaci Portmonka. Kupón platí na všechna představení, včetně 3D a předpremiér. Kina Premiere Cinemas najdete v Praze, Olomouci a v Teplicích.

  Vydejte se na výlet na ostrov Blp

  Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii.

  Fotogalerie

  Vzpomínáte na příběh filmu Jak vycvičit draka? Ten poskočil v ději o pět let dopředu a do kin přichází druhý díl.

  Pokud chcete vidět, jak se z Blpu se stal dračí ráj a užít si s dobrodružství Škyťáka a jeho kamarádů Astrid a Bezzubky, hurá do Premiere Cinemas, objevovat neznámá území, nové světy a nové draky.

  Ani doma nebude nuda, začněte páchat dobré skutky

  K pravé předprázdninové pohodě taky patří zachumlat se pod deku a strávit den s novými přáteli. Knižními, samozřejmě. Seznamte se s Michalem Součkem a Filipem Fialkou. Jsou to kamarádi na život a na smrt a mají dobré srdce.

  Fotogalerie

  Páchat dobré skutky a někoho zachraňovat ale nebývá jen tak, a proto se jejich velká snaha někdy vážně zvrtne. Vyzkoušejte první dva díly, Puntíkáři a Duchaři, z oceňované série Miloše Kratochvíla, jako elektronické knihy.

  E-knihy koupíte na Knihy.iDNES.cz. Při nákupu i Duchaře a první díl dostanete grátis. Aplikaci Portmonka a další podrobnosti najdete na www.mojeportmonka.cz. Akce s kupóny 1+1 zdarma platí od pátku 13. do neděle 15. června.

  Co je Portmonka?

  Mobilní aplikace pro správu věrnostních a zákaznických karet. Díky Portmonce už nikdy nezůstanou karty zapomenuté doma, navíc uživatele zásobuje exkluzivními kupóny na akce a slevy.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!