Alíkovina

Chceš někomu pomoci? Hraj

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Hry, internet, počítač
Chceš-li někomu pomoci, tak neváhej a instaluj. Co? No přece dnes populární hru, Sea Hero Quest.

Loďka v mlze na Dalešické přehradě, © MAFRA

Tím, že si hru nainstaluješ a budeš ji hrát, tak každá minuta tvého hraní, pomůže vědcům na výzkum v boji proti demenci.

Co je to demence?

Demence je závažná mozková choroba. Projevuje se spíše u starších lidí a způsobuje výpadek krátkodobých a dlouhodobých vzpomínek nebo neorientování se v časoprostoru.

Jak se hraje?

Na začátku si vyplníte anonymní dotazník. Pak si můžete pustit příběh a nebo rovnou hrát. Pokud již chcete hrát, klikněte na první úroveň. Musíte dojet k bojce v co nejrychlejším čase.

V dalších levelech pak musíte správně vystřelit světlici a nebo vyfotit mořskou příšeru. V těžších úrovních si musíte zapamatovat mapku a podle ní pak jet se svou loďkou. Výprava se dělí do několika částí: Artic rivers, Golden shones, Mystic marshels, Kano reef a High rollers. Na konci hry pak máte vyhodnocení.

Příběh

Otec se synem jezdívali do rozsáhlých řek, moří a oceánů na loďce Sea Hero. Otec si vždy ty zajímavé příšery zakresloval. Postupem času však otec stárnul, nevěděl už ani kde je a všechny jeho vzpomínky se vytrácely a deník s kresbami zůstal prázdný. Mezitím, ale jeho syn vyrostl a se svým otcem se vydal na stejné dobrodružství jako v dětství. Pomoz mu i ty, zachránit všechny vzpomínky.

Mé hodnocení: Je to skvělá hra. Určitě si ji zahrajte a užijte si tuto skvělou hru.

Autorka: (12 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!