Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Chci se stát krasobruslařkou. I když se mi spolužáci smějí

  vydáno  •  Sport · Povolání · Šikana
  Už od malička mě hrozně fascinovalo krasobruslení. Chtěla jsem se stát krasobruslařkou. A jednoho dne, když mi bylo asi 10 let, padl u nás ve třídě dotaz, čím chci být, až budu dospělá. Styděla jsem se, ale přesto jsem řekla, že až vyrostu, chci být krasobruslařkou. Třída vypukla v hurónský smích.

  Tomáš Verner - Tomáš Verner., © Profimedia.cz

  Spolužáci říkali, že jsem na to moc stará a nemám na to. Rozbrečela jsem se a utekla na záchod. Tam byla holka z vedlejší třídy. Ptala se mě, proč brečím. Vše jsem jí tedy povykládala. Řekla mi, že si to nemám nechat líbit a mám pro to něco udělat. Těmito slovy mi dodala odvahu.

  Asi měsíc na to jsem měla narozeniny. Proto když jsem došla domů, zeptala jsem se maminky, jestli bych si mohla dárek k narozeninám vybrat sama. A protože maminka nevěděla, co mi má koupit, tak svolila. Řekla jsem, že bych chtěla chodit na krasobruslení. Tím jsem mamce vyrazila dech. Řekla mi, že to musí probrat s tátou.

  Pak přišel den mých narozenin. Napjatě jsem očekávala, co bude. První mi přály babičky a až pak mamka. Nejdřív jsem otevřela dárek od babičky. Brusle! Pak od druhé babičky. Elastické šaty! "Na co to je?" byla moje první reakce. Když jsem otevřela mamčin dárek, bylo mi hned vše jasné. Od mamky jsem dostala na papírku napsané jméno trenérky krasobruslení. A ty šaty? Ty byly na krasobruslení. Takhle se můj sen vyplnil.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (47)

  Příspěvek z 31. ledna 2011 v 17:19.
  háša v něm napsala:

  Reakce na Cvoček123:

  já je mám taky ráda

  Příspěvek z 31. ledna 2011 ve 14:59.
  Cvoček123 v něm napsal:

  Reakce na háša:

  Co je na nich odpornýho??? Já se přiznám, že nasnáším všechen hmyz kromě včel, berušek a motýlů, ale jinak zbožňuju zviřátka!!!101010

  Příspěvek z 29. ledna 2011 v 9:53.
  háša v něm napsala:

  Reakce na hogreta:

  ale čivva prostě moc nesmrdí ale mamka říkalůa že zvířata sou odporný