Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Chodit s klukem? Hloupost.

  vydáno  •  Vztahy
  Už jen název může říct mnoho. Mám spoustu spolužaček, které mají kluka. Když je vidím, jak se líbají, odvracím hlavu. Až tak by mi to nevadilo, kdyby mi to nepřipomnělo moji zášť.

  Lehká džínovina skvěle vypadá s bílou a červenou barvou. Barvy se letos promítly i do oblíbené bílé madeiry. Mít vzdušné šaty z tohoto materiálu je pro trendy holky nevyhnutelné., © archiv Pepe Jeans

  Ještě před třemi roky jsem byla naprosto normální holka. Koukala jsem po klukách a přemýšlela, který by se mnou chodit chtěl, jestli mě bere jen jako kamarádku a tak. Pak jsem jela na Bunkrologický tábor, prostě takový vojenský tábor, byly jsme tam jen čytři holky. Malá osmiletá Kačenka, dvanáctiletá Hanka, která vypadala na šestnáct, já, vypadala jsem nanejvýš na dvanáct, ale bylo mi skoro čtrnáct a pak Martina, které bylo patnáct. Hanka i Martina měly obě kluka a tak jsem je jen poslouchala, jak se baví a záviděla. Každá z nás čtyř skončila v jiném týmu.

  Tedy jedna holka na minimálně patnáct kluků. Rozuměla jsem si s nimi dobře. S klukama se dá mluvit, když víte o čem. Často jsem s nimi mluvila o Minecraftu, který velmi ráda hraji a poslouchala jsem jejich zážitky. Povídala jsem jim zase, co se dělo mně.

  Jednou, když jsme byli na puťáku, jsme hráli hru, ve které jsme měli ukrást jiným týmům „vlajky“ (fáborky), když jsme konečně s mým týmem mohli vyrazit, narazili jsme na tým, který všichni marně hledali. Byla v něm Hanka a také Matěj. Byl o rok starší, ani nijak hezký. Ale bylo v něm něco, kvůli čemu si ho každý všiml. Když na nás narazili, druhý tým, který tam šel s námi utekl. A tak jsem tam zůstala sama proti druhému týmu. Když druhý tým utekl, uzavřela jsem s jejich skupinou mír.

  Matěj mě, jako domnělou vedoucí naší skupiny, vzal stranou a dal mi fáborek. Už víckrát mi takhle pomohl. V různých hrách mě vyhledal a dal mi nějaké předměty, které sehnal a tak. Byl prostě milý. Poslední den jsem za ním přišla a zeptala se ho, co je pravdy na tom, co mi všichni říkali. Tedy na tom, že se mu líbím. Odsouhlasil mi to a já jsem mu řekla, že on mě taky. Asi týden jsme si psali na fb, ale pochopila jsem, že je naprosto nudný. Ukončila jsem to a blokla jsem ho. 

  Když jsem potom přišla do třídy, kluci mě nějak nezajímali. Viděla jsem je, jako otravné a hloupé. Přestala jsem se sama sebe ptát, jestli by se mnou ten a ten chtěl chodit. Nebylo to, že bych měla zlomené srdce, spíš jsem otevřela oči. Došlo mi, že ani Matěje jsem nemilovala, ale že mi spíš jen otevřel oči a pomohl mi vidět svět správnýma očima.

  Dodneška mě kluci nějak nezajímají. Netuším proč jsem přestala mít zájem o kluky. Někteří by možná řekli, že jsem se zklamala a nechci znova, možná je na tom něco pravdy, protože vždy, když vidím spolužačky, uvědomím si: Jednou to všechno vyprchá a pak ony budou trpět, budou brečet a já budu v pohodě.

  Někteří možná řeknou, že se nechci vázat. No ovšem, že nechci, miluji svoji svobodu, kterou mám, nesnesla bych, aby mě někdo podezíral, jen když se kouknu na kluka. 

  Někdo by řekl, že jsem divná. S tím také nemůžu nesouhlasit. Divná jsem a vím to. Ovšem každý je svým způsobem divný. Někdo řekne, že si musím všechno v sobě vyjasnit. To je naprostá pravda, protože v sobě jasno nemám. Nebudu se zabývat klukama dokud nebudu mít v sobě naprosté jasno.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 24. srpna 2015 v 19:39.
  Trecool v něm napsala:

  Souhlas

  já měla krásný vztah asi půl roku. Jenže,ona ta svoboda ej božská! Nechápu mé spolužačky které furt chctějí kluky a tak. Já minimálně do 16 žádného enchci!

  Příspěvek z 6. srpna 2015 v 0:19.
  MechovCity96 v něm napsal:

  Napůl souhlasim vztahy sou bohužel dost omezujcí ale když si najdeš někoho s kým si padnete tak ti dá prostor i pro tvý zájmy.... Každopádně  člověku časem začne chybět takovej ten... lidskej kontakt... Nicméně jedna věc mě dost zarazila.. byl nudnej a tak si ho blokla? Pokud takovýmhle stylem jednáš s lidma tak je dobře že s nikým nechodíš protože si nikoho ani nezasloužíš...

  Příspěvek z 27. června 2015 v 10:42.
  AdeleRose v něm napsala:

  Reakce na juli2002:

  Psala,ze vypadá na 12 ,ale bylo ji 14