Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Chytré hodinky

  vydáno  •  Informatika
  Dneska bych ráda napsala o tzv. "chytrých hodinkách". Chci se převážně zaměřit na to, jak moc jsou praktické a jak moc jde jen o novodobý trend, který za pár let zmizí.

  V dnešní době se elektronika čím dál tím víc rozrůstá a stává se součástí oblečení a doplňků. Chytré šperky už také nejsou novinkou. Můj názor na „tuto věc“ je jednoduchý. Lidem se líbí elektronika. Prostě je moderní a lidé chtějí moderní věci. Lidé chtějí věci, které jim nabízí nějaké zjednodušení a usnadnění. Což tahle „oblékací“ elektronika nabízí.

  Hodinky, které mám konkrétně já, jsou Watch GT08. Dostala jsem je docela nečekaně a v první chvíli jsem byla nadšená. S ovládáním jsem chvíli bojovala, ale nebylo to, že bych byla vyloženě ztracená. Je to, jako když si koupíte nový mobil. Tušíte co kde je, ale nějakou chvíli trvá, než se s ním sžijete.

  Mobil došel v elegantní krabičce a naštěstí se mu nic ani po cestě nestalo (ne, že bych nedůvěřovala České poště).

  Jak už jsem psala předtím, chvíli jsem bojovala s ovládáním a spojením s telefonem. Naštěstí, ačkoliv byl návod velmi stručný, dalo se všechno podle něj pochopit a už po chvíli jsem mohla hodinky používat.

  To, co se mi na nich hlavně líbí, je moderní design a funkce krokoměru. Dále využívám hudební přehrávač a to tím způsobem, že si zapnu do sluchátek písničky, mobil dám pod bundu a když se spustí nějaká písnička, kterou chci přeskočit, nemusím ho vytahovat...

  Bohužel, tím pro mě funkčnost končí. Ačkoliv hodinky slouží hlavně k rychlému přečtení zpráv a telefonování, tyhle funkce ani nevyužívám. Když už mi někdo náhodou napíše, není to důležité a volat je pořád pohodlnější z mobilního telefonu.

  Pokud jste ovšem pracovně vytížení, věřím, že tyhle hodinky využijete daleko více než já.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 1. února 2017 v 16:00.
  JirkaBobik v něm napsal:

  Reakce na Botanicula:

  TAKY MI PŘIJDOU ZBYTEČNÉ.

  Příspěvek z 24. ledna 2017 v 16:50.
  Tynka0022 v něm napsala:

  Ja je mam taky :)

  Ja je mam taky a myslím ze jsou super 10

  Příspěvek z 22. ledna 2017 v 16:44.
  konemy v něm napsala:

  Vzhledem k tomu, že hodinky vůbec nenosím a nemám je ráda, bych je nechtěla. Ale někomu se to může hodit.